X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 16 lipca 2019, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pom-pon wrote:
    Hej :) wszystko zależy od budżetu. Mi się bardzo podobał bugaboo bliźniaczy ale 8 tysięcy to nie wydam na wózek ;)
    U nas stanęło na TFK twinner twist, fajnie się prowadzi. Widziałam na żywo Dorjana i wg mnie slabo.
    Mnie nie rajcuje mnie wydać 6 czy 8 tys za wózek.
    No właśnie ten dorjan też do mnie nie przemawia ale mąż się uparł.
    Tak to jest jak mieszka się w dziurze i normalnego sklepu z wózkami nie ma.

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • Sandi_ Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 lipca 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dorjana i przyznam, że drugi raz nie kupiłabym go. Gondolki były w porządku, ale spacerówki bardzo niewygodne i maleńkie. Teraz mam spacerowke Coletto Enzo Twin i jestem bardzo zadowolona. Wiem, że można też kupić ten wozek w wersji z miękkimi gondolkami - wydaje mi się to niezla opcją, chociaż ja mam przetestowaną osobiście samą wersję spacerową.

    zem38iikoldff0k1.png
  • Pom-pon Autorytet
    Postów: 1332 848

    Wysłany: 16 lipca 2019, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka_88 wrote:
    Mnie nie rajcuje mnie wydać 6 czy 8 tys za wózek.
    No właśnie ten dorjan też do mnie nie przemawia ale mąż się uparł.
    Tak to jest jak mieszka się w dziurze i normalnego sklepu z wózkami nie ma.

    A używki? My kupiliśmy swój na olx w bardzo dobrym stanie za ułamek ceny. Popatrz w necie co by Ci się podobało i u sprzedających można obejrzeć. No chyba że wykluczacie wózek używany.
    Ja rodze we wrześniu, więc gondole na zimę i wczesną wiosnę, a później planuję jakąś lekką i łatwo skladalna spacerówkę.

    2 IUI 1/ 2019 - 15 dpo hcg 527
    MedArt Poznań
    9R3tp2.png

    8/2018 <3 <3 (*)
  • Bajka_88 Autorytet
    Postów: 2791 2231

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pom-pon wrote:
    A używki? My kupiliśmy swój na olx w bardzo dobrym stanie za ułamek ceny. Popatrz w necie co by Ci się podobało i u sprzedających można obejrzeć. No chyba że wykluczacie wózek używany.
    Ja rodze we wrześniu, więc gondole na zimę i wczesną wiosnę, a później planuję jakąś lekką i łatwo skladalna spacerówkę.
    Używki są, ale nie w naszej okolicy. A jak już się coś znajdzie to w typie jeden za drugim. A jechać 100 km po to by wózek obejrzeć tak średnio mi się widzi.
    Ja rodzę w listopadzie, więc gondole obowiązkowo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2019, 18:11

    Bajka_88
    qb3cj44j0iv7jgvt.png

    Starania o juniora od 2014 r.
    04.2018 początek przygody z in vitro
    transfer 05.2018 ciąża biochemiczna :(
    transfer 06.2018 :(
    04.03.2019 Transfer dwóch trzydniowych kropków. 8dpt bhcg 75; 10dpt bhcg 236; 12 dpt bhcg 509,; 19dpt bhcg 7253, pęcherzyki w macicy; 26 dpt bhcg >10000; mamy dwa seruszka <3 <3. ; 28 dpt serduszka pięknie biją 😊
    31.10 - maluszki są z nami

    Cudzie trwaj...
  • jolka15 Ekspertka
    Postów: 178 108

    Wysłany: 25 października 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    wieki nie byłam tutaj i tak miło powspominać czas ciąży :)

    wszystkim nowym mamusiom gratuluję :)

    a do mam rocznika 2017 pytanie: jak z mową u waszych pociech? Moi chłopcy w sierpniu skończyli 2 lata, ciągle mówią tylko w swoim bliźniaczym języku, po naszemu kilka słów. Byliśmy już kilka razy u logopedy - ćwiczymy w domu stymulację ale jakoś to wszystko powoli idzie.

    j.34bwdqk3op08o95j.png
‹‹ 360 361 362 363 364
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ