X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 12 lutego 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_linka który u Ciebie już tc?

    3i498u69fq9q84na.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skończyłam 11 - jestem w 12.

  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy help! Jasiek na pepti ale mamy próbować zmianie na normalny bebilon. I w tym celu mieszam mleko, było ok. Ale wczoraj mega bunt na kolacje krzyk i nie zjadł nic mleka. Jak myślicie. Zęby, idą mu dwie 4 na dole. Od soboty z przerwami gotaczkowal. Czy mu nie smakuje. Czy to etap odrzusm mleko? Kilka dni temu tak było, i znowu jadł. Minie? :(

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 12 lutego 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela zazdroszczę wakacji. Boskooo pewnie tam było :))

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 14 lutego 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2020, 14:21

    E_linka2, gabi 7 lubią tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • AnkaSasanka Koleżanka
    Postów: 45 32

    Wysłany: 15 lutego 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Jestem mama bliźniaków chłopca i dziewczynki już 7 mc u mnie to była druga ciąża urodzona 2 tyg przed terminem przez CC
    Trzymam kciuki za Was i służę pomocy na tyle na ile mogę pomoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 09:23

  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 15 lutego 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj AnkaSasanka:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2019, 12:01

    3i498u69fq9q84na.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 15 lutego 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wy uwierzycie, że nasze Twixy dzisiaj kończą miesiąc :) a dopiero co wczoraj przerażała mnie wizja cewnika :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd5a971f144a.jpg

    gabi 7, czarnulka24, Berbeć lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 21 lutego 2019, 02:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi31 wrote:
    Mamy help! Jasiek na pepti ale mamy próbować zmianie na normalny bebilon. I w tym celu mieszam mleko, było ok. Ale wczoraj mega bunt na kolacje krzyk i nie zjadł nic mleka. Jak myślicie. Zęby, idą mu dwie 4 na dole. Od soboty z przerwami gotaczkowal. Czy mu nie smakuje. Czy to etap odrzusm mleko? Kilka dni temu tak było, i znowu jadł. Minie? :(

    Trochę po czasie, ale odpisuję. My też przeszliśmy z synkiem na zwykły Bebilon. Akuratnie nie miał żadnych obiekcji, a i lepiej się posilił na noc :) Myślę, że u Was był po prostu obniżony apetyt. Teraz już w porządku? Zawsze można się cofnąć i podać przewagę łyżek Pepti.

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 27 lutego 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rodzynka66 wrote:
    Trochę po czasie, ale odpisuję. My też przeszliśmy z synkiem na zwykły Bebilon. Akuratnie nie miał żadnych obiekcji, a i lepiej się posilił na noc :) Myślę, że u Was był po prostu obniżony apetyt. Teraz już w porządku? Zawsze można się cofnąć i podać przewagę łyżek Pepti.

    Hej, to zęby nam dokuczaly, wyszły na dole 4. A mleko zwykły bebilon podeszlo. Także super.bie widzę na skórze radnych reakcji także jest ok. Dzięki rodzynka :) też mam wrażenie, że lepiej brzuszek najedzony.

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 5 marca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    U nas druga ciąża - z totalnego zaskoczenia (bez żadnych leków, z obniżonym lekiem na tarczycę, z zachowaniem ostrożności)...Cieszymy się, ale tak bardzo się boję, o wszystko. O to, że nie podołam z opieką nad bliźniętami, że nie ogarnę trójki dzieci, że znowu mogą się trafić bliźnięta...(Oczywiście nie zrozumcie mnie źle - bliźnięta to dla nas wywalczone najwspanialsze dzieci, ale przy drugiej parze byłoby baaardzo ciężko, nawet nie umiem sobie wyobrazić, jak bardzo)

    Czarnulko - Ty niedługo się spodziewasz trzeciego dziecka? Jak teraz ogarniasz pod koniec ciąży i jakie plany po porodzie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2019, 13:43

    Angela* lubi tę wiadomość

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 9 marca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rodzynka66 wrote:
    Dziewczyny!
    U nas druga ciąża - z totalnego zaskoczenia (bez żadnych leków, z obniżonym lekiem na tarczycę, z zachowaniem ostrożności)...Cieszymy się, ale tak bardzo się boję, o wszystko. O to, że nie podołam z opieką nad bliźniętami, że nie ogarnę trójki dzieci, że znowu mogą się trafić bliźnięta...(Oczywiście nie zrozumcie mnie źle - bliźnięta to dla nas wywalczone najwspanialsze dzieci, ale przy drugiej parze byłoby baaardzo ciężko, nawet nie umiem sobie wyobrazić, jak bardzo)

    Czarnulko - Ty niedługo się spodziewasz trzeciego dziecka? Jak teraz ogarniasz pod koniec ciąży i jakie plany po porodzie?


    Jezuu Rodzynka gratuluję! Na kiedy termin? :)

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 10 marca 2019, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Jezuu Rodzynka gratuluję! Na kiedy termin? :)

    Angela dziękuję! Na 8 listopada...Dokładnie 2 lata różnicy...

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • pOla34 Autorytet
    Postów: 381 396

    Wysłany: 12 marca 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny... jestem mamą cztrolatka; po dwóch latach starań na początku lutego dwie kreseczki, a w usg dwa serduszka. Cieszę się i boję zarazem. Nie wiem czy dam rade ogarnąć trójkę dzieci, a druga sprawa boje się, co czeka mnie w tej ciąży... jest jednojajowa a więc jednokosmówkowa i poki co jednoowodniowa, a więc moze być dosc trudna. Wiem, ze bezsensu martwić się na zapas no ale... chyba tak mam.
    A jak było u Was? Jakie macie doswiadczenia? Czego się mogę spodziewać? Jakie byly Wasze historie ? najlepiej z happy endem ;).

  • kamila0530 Ekspertka
    Postów: 213 120

    Wysłany: 13 marca 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jeżeli na usg po owulacji było jedno ciałko żółte to oznacza ze na pewno nie będzie bliźniąt dwujajowych?

  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 14 marca 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pOla34 wrote:
    Cześć dziewczyny... jestem mamą cztrolatka; po dwóch latach starań na początku lutego dwie kreseczki, a w usg dwa serduszka. Cieszę się i boję zarazem. Nie wiem czy dam rade ogarnąć trójkę dzieci, a druga sprawa boje się, co czeka mnie w tej ciąży... jest jednojajowa a więc jednokosmówkowa i poki co jednoowodniowa, a więc moze być dosc trudna. Wiem, ze bezsensu martwić się na zapas no ale... chyba tak mam.
    A jak było u Was? Jakie macie doswiadczenia? Czego się mogę spodziewać? Jakie byly Wasze historie ? najlepiej z happy endem ;).
    Pola witaj! Damy radę. U nas będzie znacznie mniejsza różnica, córka w marcu skończy roczek, a w październiku urodzą się bliźniaki. Ja natomiast jestem chyba zbyt spokojna, bo nie ma innej opcji na pewno sobie poradzę :D Pomiędzy maluchami 3 dni różnicy, bliźniaki dwujajowe.

    pOla34 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pOla34 Autorytet
    Postów: 381 396

    Wysłany: 15 marca 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska tez mam termin na październik, ale pewnie będą wcześniej ...
    Jasne, ze damy radę - musimy. Ale wiesz, różne myśli w głowie. A najbardziej się boje tych różnych potencjalnych komplikacji ..,

  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 18 marca 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska a masz w zanadrzu kogoś do pomocy?

    Ja mogę mieć podobną kombinację do Ciebie tylko w odwrotnej kolejności - bliźniaki + jedno? Mam nadzieję...okaże się na USG, czekam zestresowana.
    Podziwiam Cię za spokój, to dobrze wróży :)

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rodzynka66 wrote:
    APrzybylska a masz w zanadrzu kogoś do pomocy?

    Ja mogę mieć podobną kombinację do Ciebie tylko w odwrotnej kolejności - bliźniaki + jedno? Mam nadzieję...okaże się na USG, czekam zestresowana.
    Podziwiam Cię za spokój, to dobrze wróży :)
    Kiedy masz USG?

    Do pomocy może siostra lub mama, ale raczej doraźnie, w razie W. Tak, mam w sobie mnóstwo spokoju. Uważam, że nie ma potrzeby stresować się na zapas.

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 26 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Kiedy masz USG?

    Do pomocy może siostra lub mama, ale raczej doraźnie, w razie W. Tak, mam w sobie mnóstwo spokoju. Uważam, że nie ma potrzeby stresować się na zapas.

    Wczoraj byłam na pierwszej wizycie. Jedno serduszko <3 :) Taki Cuduś Natury...
    ale jest też zła wiadomość - mam mięśniaka...(w grudniu na badaniu kontrolnym go nie było) i będziemy obserwować, co się będzie dalej działo. Znacie kogoś, kto miał mięśniaka w ciąży? Jak się potoczyły losy?

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
‹‹ 360 361 362 363 364
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ