X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 27 października 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cccierpliwa wrote:
    Czarnulka to tfk?
    Tak

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 27 października 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    Czarnulka jak dla mnie to one się różnią ale w rodzinie i znajomi twierdzą że są bardzo podobne i niejednokrotnie mają problem żeby je rozróżnić:-)są bardzo podobne ale nie tak jak niektóre bliźniaki kropka w kropkę.
    No właśnie a tak kiedys slyszalam za nim urodzilam swoich chlopcow ze jednojajowe nie do odroznienia .. ale ci powiem ze jak cos robie w kuchni a oni sie bawia w pokoju i nie widze twarzy to prawie zdarzylo mi sie pomylic .. haha ale ogólnie roznia sie .. mam znajomych co do ,20 roku zycia byli identyczni a pozniej zaczeli sie różnić inna fryzyra masa ciala ,

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Ewe tka Ekspertka
    Postów: 128 83

    Wysłany: 27 października 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Dorjan i dalej go mam ;) ale nie mam zdj akurat
    Ten co widac na foto super jest lekki fajnie sie prowadzi

    czarnulka który ?

    Myshon23 lubi tę wiadomość

    3jgxgywlzf6m2wze.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 27 października 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już się śmiałam,że zaraz po porodzie strzelimy dziewczynom tatuaż,żeby nie mieć problemów z rozróżnianiem. Ciekawe jak to będzie. Czy będą rzeczywiście identyczne :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 27 października 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa Ona powiem Ci,że moje jak się urodziły to były w zasadzie identyczne.chwilami sama musiałam się zastanowić:-) no ale wiadomo że dla matki to one zawsze będą się czymś różniły.także tatuaże nie będą konieczne:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 19:59

    NiecierpliwaOna, czarnulka24 lubią tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 października 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe tka wrote:
    czarnulka który ?
    Ten brazowy co dodalam foto to.tfk
    Mam tez dorjan duo adbord . Ale ten tfk lepiej mi sie prowadzi i w ogole taki inny jest ..

    Ewe tka lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Ewe tka Ekspertka
    Postów: 128 83

    Wysłany: 28 października 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a tego typu rzeczy jak np do pielegnacji maluszków tj wanienka czy przewijak kupujecie podwojnie? bo my z mezem doszlismy do wniosku ze moj maz bedzie najpierw kapał jednego dzidziorka potem przekazywał mi i ja bede go ubierac i w tym czasie karmic a mąż bedzie zajmował sie kapielą drugiego malucha wiec jedna wanienka chyba wystarczy? i pytalismy położna i powiedziała ze to jest najlepsze rozwiazanie a wy co myslicie ? i my na poczatek bedziemy oba dzidziorki wkładac do jednego łóżeczka ale naturalnie bedziemy miec dwa gdy juz beda wieksze....a jak to u Was ? myślicie juz o tym ? a mamy które maja juz swoje maluchy przy sobie jak to u Was wyglada?

    3jgxgywlzf6m2wze.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 28 października 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe tka wrote:
    dziewczyny a tego typu rzeczy jak np do pielegnacji maluszków tj wanienka czy przewijak kupujecie podwojnie? bo my z mezem doszlismy do wniosku ze moj maz bedzie najpierw kapał jednego dzidziorka potem przekazywał mi i ja bede go ubierac i w tym czasie karmic a mąż bedzie zajmował sie kapielą drugiego malucha wiec jedna wanienka chyba wystarczy? i pytalismy położna i powiedziała ze to jest najlepsze rozwiazanie a wy co myslicie ? i my na poczatek bedziemy oba dzidziorki wkładac do jednego łóżeczka ale naturalnie bedziemy miec dwa gdy juz beda wieksze....a jak to u Was ? myślicie juz o tym ? a mamy które maja juz swoje maluchy przy sobie jak to u Was wyglada?


    My mamy 1 wanienke od poczatku i dzieci kapalam po kolei :) teraz kąpią się w wannie lub w brodziku w prysznicu :) przewijak tez jeden , lozeczka od urodzenia mamy 2 i 3 tyg spali razem w poprzek , ale szybko sie nie miescili :) i tak śpią osobno do dziś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2018, 16:15

    Ewe tka lubi tę wiadomość

  • Ewe tka Ekspertka
    Postów: 128 83

    Wysłany: 28 października 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    My mamy 1 wanienke od poczatku i dzieci kapalam po kolei :) teraz kąpią się w wannie lub w brodziku w prysznicu :) przewijak tez jeden , lozeczka od urodzenia mamy 2 i 3 tyg spali razem w poprzek , ale szybko sie nie miescili :) i tak śpią osobno do dziś ;)

    i super i u mnie tez tak bedzie. a to po 3ch tyg juz sie nie miescily? to ile twoje dzieciatka wazyły i mierzyły jak sie urodziły? a w gondolkach do kiedy woziłas?
    wózek miałas jeden za drugim czy jeden koło drugiego?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2018, 16:34

    3jgxgywlzf6m2wze.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 28 października 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jedna wanienke i jeden przewijak.łóżeczka dwa .. nie wyobrazam sobie jakby mieli razem spac nawet jal byli mnijsi :) ale kazdy robi po swojemu . Jak rano sie budza to wkladam jednego do drugiego daje zabawki i chwile sie bawia razem potem ich biore do pokoju z zanawkami albo bajki chwile ogladaja po zjedzeniu bo lubialo im sie czasem zwrocic a jak po siedza to juz nie jedynie sporadycznie

    A i juz ostatnio nawet maja smoczki na przemian haha .. wczesniej to jeden byl jednego drugi drugiego ale teraz jeden wyciaga drugiemu i bierze sobie :) haha
    Ale w dzien juz malo smoka maja glownie jak np.sa zli czy ida spac czasem w dzien tez chwilami ale juz nie duzo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2018, 17:34

    Ewe tka lubi tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 28 października 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe tka wrote:
    i super i u mnie tez tak bedzie. a to po 3ch tyg juz sie nie miescily? to ile twoje dzieciatka wazyły i mierzyły jak sie urodziły? a w gondolkach do kiedy woziłas?
    wózek miałas jeden za drugim czy jeden koło drugiego?


    Moi mieli 2820 i 2840 i po 54cm :) później dalam ich osobno bo balam sie ze im ciasno ... Wozek Jeden obok Drugiego , w gondolkach wozilam az skonczyli 3.5 miesiąca:)

    Ewe tka lubi tę wiadomość

  • Ewe tka Ekspertka
    Postów: 128 83

    Wysłany: 28 października 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Moi mieli 2820 i 2840 i po 54cm :) później dalam ich osobno bo balam sie ze im ciasno ... Wozek Jeden obok Drugiego , w gondolkach wozilam az skonczyli 3.5 miesiąca:)

    urodziłaś w 38 tc? miałaś zaplanowaną cesarke?

    3jgxgywlzf6m2wze.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 28 października 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewe tka wrote:
    urodziłaś w 38 tc? miałaś zaplanowaną cesarke?


    Tak :)

    Ewe tka lubi tę wiadomość

  • Ewe tka Ekspertka
    Postów: 128 83

    Wysłany: 29 października 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myslicie o fotelikach samochodowych 0-25 ? bo ja o takich myslałam i szczerze mówiac jestem sklonna je kupic ? jakieś doswiadczenia?

    3jgxgywlzf6m2wze.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 29 października 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Moi mieli 2820 i 2840 i po 54cm :) później dalam ich osobno bo balam sie ze im ciasno ... Wozek Jeden obok Drugiego , w gondolkach wozilam az skonczyli 3.5 miesiąca:)
    Angela bardzo duże dzieci jak na bliznaki pawie po 3 kg
    Szczerze podziwiam .. a brzuch mialas duzy czy nie bo nie pamietam czy pokazywalas jakies foto? Moja ciocia teraz sie spodziew blizniaczek za jakies 2 tyg rozwiazanie .. przytyla tylko 10 kg a dzieci prawie juz po 2.5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2018, 21:14

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 29 października 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    Angela bardzo duże dzieci jak na bliznaki pawie po 3 kg
    Szczerze podziwiam .. a brzuch mialas duzy czy nie bo nie pamietam czy pokazywalas jakies foto? Moja ciocia teraz sie spodziew blizniaczek za jakies 2 tyg rozwiazanie .. przytyla tylko 10 kg a dzieci prawie juz po 2.5


    Kiedys wstawialam gdzieś: )
    Brzuch mialam mniejszy jak w ciąży pojedynczej :D

    czarnulka24, Ewe tka lubią tę wiadomość

  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 30 października 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Kiedys wstawialam gdzieś: )
    Brzuch mialam mniejszy jak w ciąży pojedynczej :D
    No właśnie tak sie mowi ze blizniacza ze ogromny bedzie a okazuje sie ze wiekszosc ma maly wlasnie .. ja mialam rozwiazanie 27+4 i brzuch tez nie byl duzy . Ale w tej ciazy czuje ze pewnie to o wiele szybciej wszystko bedzie widac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2018, 07:19

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 30 października 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    No właśnie tak sie mowi ze blizniacza ze ogromny bedzie a okazuje sie ze wiekszosc ma maly wlasnie .. ja mialam rozwiazanie 27+4 i brzuch tez nie byl duzy . Ale w tej ciazy czuje ze pewnie to o wiele szybciej wszystko bedzie widac


    I dobrze ;) kochana jeszcze raz gratulacje :) ja naprawdw wygladalam lepiej i czulam się lepiej jak w ciazy pojedynczej :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 30 października 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka ponownie gratuluję :-) to kiedy powitasz na świecie kolejne swoje szczęście:-)?

    Jeśli chodzi o brzuch to u mnie faktycznie w drugiej ciąży szybciej wyskoczył ciazowy brzuszek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2018, 08:48

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 30 października 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie odwrotnie :) Szczerze mówiąc, to gdybym w pierwszej ciąży czuła się tak,
    jak teraz, to Wojtuś zostałby jedynakiem :)

    Boli mnie dosłownie wszystko. Kręgosłup,biodra,cała miednica,często głowa :) ciągle mi jest niedobrze,zgaga nie odpuszcza ani ciut ciut :) jest mi słabo,mam zawroty głowy. Jestem zmęczona od rana jak tylko wstanę z łóżka. Najchętniej bym cały dzień przeleżała,ale leżeć też się nie da :) Nie wiem dlaczego tak jest. No niby bo dwie,ale bez przesady. Teraz łącznie mogą ważyć 1,5-2 kg. Kubuś miał 4100 jak się urodził, Wojtuś 3950. Brzuchol miałam ogromny,ale czułam się normalnie. Jedyną niedogodnoscią było to,że brzuch nie pozwalał mi zapiąć butów i musiałam kupić wsuwane :) Z Kasią pracowałam do końca kwietnia, a pracuję fizycznie - robię ogrodyu, zatem sadzenie, rozkłądanie agrowłókniny, rozplantowywanie kory, czy kamyczków - pikuś. A teraz.... A gdzie do końca :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
‹‹ 350 351 352 353 354 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ