X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 9 października 2018, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    Ansien to super wieści :-)rozumiem doskonale Twój lęk od wizyty do wizyty ale mocno trzymam za Was kciuki:-)u mnie też dziewczynki w brzuchu siedziały A teraz rozrabiaja na maxa:-)

    Angela moje gwiazdy jeszcze nie chodzą i chyba jeszcze im trochę z tym zejdzie.yeraz są na etapie wspinania się i podciagania na kolana.sa wszędzie.az strach pomyśleć co to będzie jak będą chodzić:-)


    Jezuu moi też sie wszedzie wspinają ... Ja oczy dookoła glowy... Juz nie mam pomysłu jak wszystko zabezpieczyc bo nie da sie .. . ja tez sie obawiam tego co będzie jak zaczną chodzić :) ale jeszcze troche czasu minie zanim zaczną :)

  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 17 października 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też wspinaczka pełna parą. Męczące to strasznie. Ale jeszcze gorzej zęby, tak marudza, że coś okropnego..a zęba nowego jak nie było tak nie ma. Jak wy to wytrzymujecie? :/
    Zaliczykisny ost wirusa i sranie i wymioty, porażka. Ale już do przodu.
    Słuchajcie wierzycie, że zmieni się moim dzieciakom pora pobudki? Wstają jak w zegarku 5.30 przed 20 ok 19.30 już zasypiaja. Jak pomyślę o zmianie czasu to mi się ciepło robi. O 4. 30 będą się budzić!? :(

    Nadal mamy 2 drzemki a nawet 3,bo rano ok 8 jest dosypianie, bo ranne ptaszki już zmęczone.

    Pozdrawiamy.

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 17 października 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wczoraj na przeglądzie. Jedna dziewczynka waży ok 696 g a druga waży ok 577 g. Musze zacząc się rozglądać za jakąs pułeczką, żeby sobie zamontować na brzuch :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c6be296875aa.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 13:28

    ansien, Szczęśliwa Mamusia lubią tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 17 października 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi hehe Wspolczuje pobudek ;)

    Niecierpliwa super wieści, a na co Ci półeczka ? ;D

  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 17 października 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na brzuchol :D ja już wyglądam, jakbym się na porodówkę wybierała, a gdzie jeszcze do końca :D Najlepiej, żeby taka z kółkami była :D

    Angela* lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 17 października 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi u mnie też jakaś masakra najpierw jedna biegunka teraz druga biegunka,katar i gorączka.wykończyć się można.dzisiaj to już mi się płakać chciało:-(

    3i498u69fq9q84na.png
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 17 października 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    Didi u mnie też jakaś masakra najpierw jedna biegunka teraz druga biegunka,katar i gorączka.wykończyć się można.dzisiaj to już mi się płakać chciało:-(
    Gabi a mój synek uparty, zero apetytu przy tym i nic nie pił. Nawet na siłę i byliśmy w szpitalu na kroplowke :/teraz wrócił apetyt. Ale wychodzące zęby nie pomagają w piciu bo on wszystko gryzie. Każdy kubek jakim staram się dać pić.
    Ja ryczalam wieczorami bo się martwilam o tych moich lobuzow i z sił opadalam. Także dobrze Cię rozumiem.
    Teraz też etap tylko mama i mama. Nic nie robię tylko na podłodze się z nimi bawię.
    Gabi mówią, że po roczku już lepiej. Odczuwasz to? Czy to ściema hehe

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 17 października 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Na brzuchol :D ja już wyglądam, jakbym się na porodówkę wybierała, a gdzie jeszcze do końca :D Najlepiej, żeby taka z kółkami była :D


    Aaaa , hahaha :D
    Dobry pomysł, szkoda , ze ja nie pomyślałam o takim rozwiązaniu haha

    Didi , gabi tez mam ostatnio tak :( jestesmy na antybiotyku bo dopadlo nas gardło , gorączka i ogólnie jest do bani ;( dzisiaj dzwoniłam po siostre , bo naprawde mialam ciezko :( do tego od 4 na nogach bo gorączka i marudzenie :(
    Ja juz chce lato , to dopiero poczatki chorób: (

  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 18 października 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Widzę że tutaj można spotkać już mamy z bliźniakami na świecie a także takie Panie które są dopiero w ciąży :) Ja się we wtorek dowiedziałam że w moim brzuszku mieszkają i rosną dwa Skarby :D po pierwszym szoku zaczynam szukać informacji i nie zwariować :) Postanowiłam się do Was zwrócić i skorzystać z Waszego doświadczenia.
    A więc chciałam zapytać czy są tu jakieś mamy z Bielska lub okolic i mogą polecić dobrego lekarza, który poprowadzi ciąże mnogą, a najlepiej jakby jeszcze ogarniał mutacje MTHFR :) ja się w te okolice przeprowadziłam kilka tygodni temu i do lekarki u której się do tej pory leczyłam mam prawie 100km. Sama mi zasugerowała że w późniejszym etapie przyjazdy do niej mogą być dla mnie zbyt męczące. Chyba ma rację więc muszę się rozejrzeć za kimś bliżej.
    I druga rzecz, która mnie nurtuje to objawy w ciąży bliźniaczej :) naczytałam się że są silniejsze niż w ciąży pojedynczej. A jak to z objawami było u Was? Bardzo Was męczyły czy raczej było znośnie?

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 18 października 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadinka gratulacje! Ja jestem z bb :) moje bliźniaki mają już prawie 5 msc. A co do objawów to chyba nie ma reguły. Ja czułam się rewelacyjnie ,za to w ciąży z synem mdliło mnie przez całe 9 MSC 24 godziny na dobę.

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 18 października 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciążę prowadziła dr Krysta. Na prenatalne wysłała mnie dodatkowo do gyncentrum do dr Warcholinskiej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2018, 11:47

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 18 października 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    Moja ciążę prowadziła dr Krysta. Na prenatalne wysłała mnie dodatkowo do gyncentrum do dr Warcholinskiej.
    Rozumiem że byłaś zadowolona z opieki Pani doktor? A orientujesz się czy ta lekarka orientuje się też w kwestii mutacji MTHFR?

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • ansien Koleżanka
    Postów: 57 5

    Wysłany: 18 października 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaOna wrote:
    Byłam wczoraj na przeglądzie. Jedna dziewczynka waży ok 696 g a druga waży ok 577 g. Musze zacząc się rozglądać za jakąs pułeczką, żeby sobie zamontować na brzuch :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c6be296875aa.jpg

    Ale duże te Twoje dzieciaczki :)
    Moje dwa i pół tygodnia temu miały 296 i 345 . Następną wizytę mam w poniedziałek. Już nie mogę się doczekać ! :( zwłaszcza, że u moich dziewczynek są zapętlone pępowiny.


    ciąża bliźniacza jednokosmówkowa jednoowodniowa
    zi13kw7i6g1aqgul.png
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 18 października 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Nadinka. Ciąża bliźniacza była moją pierwszą więc nie wiem jak się można czuć w poj. Ale ja znosilam ja bardzo dobrze. Pod koniec dopadło mnie swędzenie nocne dłoni i stóp, bałam się cholestazy. Wykluczona ją, a dokuczliwe swędzenie po jakimś czasie ustąpiło.
    Powodzenia!

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 19 października 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi31 wrote:
    Gratulacje Nadinka. Ciąża bliźniacza była moją pierwszą więc nie wiem jak się można czuć w poj. Ale ja znosilam ja bardzo dobrze. Pod koniec dopadło mnie swędzenie nocne dłoni i stóp, bałam się cholestazy. Wykluczona ją, a dokuczliwe swędzenie po jakimś czasie ustąpiło.
    Powodzenia!
    Pisząc że znosiłaś ją bardzo dobrze co masz dokładnie na myśli? Bo ja się naczytałam, że w ciąży bliźniaczej objawy są bardziej dokuczliwe bo poziom hormonów jest wyzszy. A ja się całkiem ok czuje i oczywiście włączają mi się obawy czy wszystko w porządku :) taki schiz. ;) więc jak to było u Ciebie z tymi objawami w I trymestrze? dokuczały Ci jakieś?

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 19 października 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadinka ja jedyna róznica jaką odczuwam między ciążami, to to, że obecnie w 24 tc mam brzuchol jak w 30 normalnej :) i mój kręgosłup i miednica zaczynją odczuwać wagę brzusia. Objawy miałam na podobnym poziomie

    Ansien daj koniecznie znać po wizycie. Trzymam kciuki, zeby pepowinki sie nie zacisnęły aż do konca :)

    Nadinka83 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 19 października 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadinka83 wrote:
    Cześć dziewczyny :) Widzę że tutaj można spotkać już mamy z bliźniakami na świecie a także takie Panie które są dopiero w ciąży :) Ja się we wtorek dowiedziałam że w moim brzuszku mieszkają i rosną dwa Skarby :D po pierwszym szoku zaczynam szukać informacji i nie zwariować :) Postanowiłam się do Was zwrócić i skorzystać z Waszego doświadczenia.
    A więc chciałam zapytać czy są tu jakieś mamy z Bielska lub okolic i mogą polecić dobrego lekarza, który poprowadzi ciąże mnogą, a najlepiej jakby jeszcze ogarniał mutacje MTHFR :) ja się w te okolice przeprowadziłam kilka tygodni temu i do lekarki u której się do tej pory leczyłam mam prawie 100km. Sama mi zasugerowała że w późniejszym etapie przyjazdy do niej mogą być dla mnie zbyt męczące. Chyba ma rację więc muszę się rozejrzeć za kimś bliżej.
    I druga rzecz, która mnie nurtuje to objawy w ciąży bliźniaczej :) naczytałam się że są silniejsze niż w ciąży pojedynczej. A jak to z objawami było u Was? Bardzo Was męczyły czy raczej było znośnie?


    Hej Nadinka , gratulacje ;)

    U mnie z objawow to tylko mdlosci do 13tc i pod koniec problemy ze snem ;) ale tak ogolnie znoszona książkowo :)
    Wiaodmo , u każdej inaczej ;)
    Życzę Ci , aby nie dopadly Cie jakies ciążowe dolegliwosci ;) co do mutacji , nie pomoge :)

    Ansien , kciuki kochana . Samych dobrych wieści! <3

    Nadinka83 lubi tę wiadomość

  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 19 października 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadinka83 wrote:
    Pisząc że znosiłaś ją bardzo dobrze co masz dokładnie na myśli? Bo ja się naczytałam, że w ciąży bliźniaczej objawy są bardziej dokuczliwe bo poziom hormonów jest wyzszy. A ja się całkiem ok czuje i oczywiście włączają mi się obawy czy wszystko w porządku :) taki schiz. ;) więc jak to było u Ciebie z tymi objawami w I trymestrze? dokuczały Ci jakieś?

    Zero mdłości, apetyt hmm normalny ale podobno więcej zajadalam :) Spanie dobre, nawet za dobre. Zero bólów brzucha, które by mnie niepokoic mogły.
    Pod koniec ciąży rzeczywiście spanie było już uciążliwe, i budziłam się ok 3,4 w nocy i nie umiałam zasnąć. Przed 6 zasypialam i kimalam.
    Powodzenia

    Nadinka83 lubi tę wiadomość

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • Nadinka83 Autorytet
    Postów: 532 520

    Wysłany: 19 października 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzięki za podpowiedzi :) Jak narazie czuje się całkiem znośnie. Ale wiadomo że najważniejsze jest żeby ciążę szczęśliwie donosić. Będę Was tu podglądać żeby przyswoić z czym przyjdzie mu się za parę miesięcy zmierzyć :)

    74dil6d8qv2ss7sm.png
    10.05.2018r. [*] Kacper 10tc
    Czynnik V (R2) hetero, MTHFR_667C-T hetero, PAI-1 4G homo
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 19 października 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 24 tc i jeszcze się nie oswoiłam :) jeszcze tak do końca to do mnie nie dociera :)

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
‹‹ 347 348 349 350 351 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ