X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Podwójne i potrójne szczęścia 2017
Odpowiedz

Podwójne i potrójne szczęścia 2017

Oceń ten wątek:
  • joaska1985 Ekspertka
    Postów: 223 350

    Wysłany: 30 września 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi gratuluję super wiadomości :)

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    Moje dwa szczescia <3 <3 Nina i Nela
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 30 września 2017, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona, moje dziewczynki na początku tygodnia ważyły 4910 i 4915.
    Tris, waga urodzeniowa Zosi 2410- przy wypisie 2220; waga urodzeniowa Nadii 2320, przy wypisie 2120.

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • MoNaKo Autorytet
    Postów: 2392 2092

    Wysłany: 30 września 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, podwójne gratulacje i szacunek za poród siłami natury!!! Piękna waga dziewczynek :)

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    ijpbej28ig9k1ha0.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 30 września 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi kochana , ogromne gratulacje i wielki szacun dla Ciebie Mamuśka, że byłaś taka dzielna <3
    Odpoczywajcie :-* dużo zdrówka dla Was i oczywiście czekamy na fotki <3
    Buziaki :-*


    Sun , kochana a jak u Ciebie ? :)

    gabi 7 lubi tę wiadomość

  • Sun2017 Przyjaciółka
    Postów: 90 67

    Wysłany: 30 września 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, gratulacje! Duże dziewczyny i fajnie, że odbyło się bez kombinowanego porodu SN + CC :-)

    Ja moje drogie utknęłam tu chyba. Oksytocynę podawali mi przez 6 h, miałam nawet skurcze, ale szyjka pozostała nieugięta :( Za kilka dni prawdopoobnie kolejna indukcja. Jestem już zmęczona szpitalem, 3 z 6 dób przeleżałam pod stałym zapisem ktg, dziś dodatkowo stres i skurcze. No ale przynajmniej z dziećmi wszystko ok. Także może jeszcze poczekam z tym moim patentem ;)

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    Witajcie córeczki! 5.10.2018 :)
  • skw Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 30 września 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Nie znalazlam zadnego innego watku w ktorym moglabym zadac nurtujace mnie pytanie. Bylam u lekarza w srode. Okazalo sie, ze sa dwa zarodki, okolo 6 tyg. U jednego bylo widac serduszko, u drugiego nie (w ogole trudno było tego drugiego znaleźć). Chciałabym dowiedzieć się od Was czy miałyście może tak, ze drugie serduszko 'odnalazło się' pozniej? Lekarz powiedział, ze nie wiadomo czy uda sie utrzymać oba zarodki... Nastepną wizytę mam 9.10 ale strasznie się denerwuję dlatego postanowiłam zapytać.

    18.12.16 - Aniołek (*) 6tc :(
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 30 września 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane teraz jestem strasznie padnieta,bo wychodzi ze mnie całe zmęczenie ale w szpitalu wypocząć sie raczej nie da.laktacja jest u mnie na etapie rozkrecania się wiec caly czas dostawiam do piersi ale jedza na razie mleko mod .A jeśli chodzi o sam poród to do łatwych nie należał,urodziłam wprawdzie bardzo szybko ale bolalo jak cholera i to 2x taki ból i wysiłek plus urodzenie łożyska.jeśli któraś rodziła naturalnie to wie,zevlozysko też trzeba urodzić.bardzo jestem szczęśliwa,ze mam już to za sobą ☺

    Sun trzymam kciuki teraz za Ciebie kochana☺

    Sun2017 lubi tę wiadomość

    3i498u69fq9q84na.png
  • Sun2017 Przyjaciółka
    Postów: 90 67

    Wysłany: 1 października 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Gabi! A to rodzenie łożyska to też ciężkie? Ja mam jeszcze dwa do urodzenia ;)

    Po tym ostatnim leżeniu albo po wczorajszej indukcji strasznie spuchły mi stopy i kostki, kostek już właściwie nie ma :D A miałam takie szczupłe jeszcze niedawno...

    Witajcie córeczki! 5.10.2018 :)
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 1 października 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sun2017 wrote:
    Dzięki Gabi! A to rodzenie łożyska to też ciężkie? Ja mam jeszcze dwa do urodzenia ;)

    Po tym ostatnim leżeniu albo po wczorajszej indukcji strasznie spuchły mi stopy i kostki, kostek już właściwie nie ma :D A miałam takie szczupłe jeszcze niedawno...


    Kochana ja jak rodzilam core to nawet nie wiedzialam że urodzilam łożysko i nawet nie wiedzialam kiedy :D

    Sun2017 lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 1 października 2017, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi moje gratulacje

    gabi 7 lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 2 października 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;)
    Co tu taka cisza ? :)
    Didi - umawialas sie juz na usg 3 trymestru? :)
    U nas dzis nad ranem tylko 3 stipnie - szok ! Jezu jak ten czas leci :)

    Milego dnia dziewczyny ! I Sun - caly czas trzymam kciuki ! <3
    Czarnulko jak Twoje Waleczne serduszka ? <3

    Sun2017 lubi tę wiadomość

  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 2 października 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, rzeczywiście cisza...
    Jedne mamuski tulą pewnie teraz swoje skarby a inne odpoczywają jak mają chwile.

    Umowiłam się na 3USG jakoś za 3tyg dopiero. Niestety za to już będziemy płacić.
    Słonko dziś ładnie święci ale od jutra ma podobno padać.
    Dziś w nocy ok 2 moje dzieci postanowiły się powygłupiać w brzuchu i brykali.

    Cały czas w ciąży starałam się nie jeść słodkiego a teraz mam taką fazę, że non stop bym podjadała jakieś smakołyki!!!

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 2 października 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Didi - moje dzieci tak ostatnio postanowily o 4 nad ranem brykac jak ja wstalam siku :)
    Ja usg mam za tudzien i tez place 250zl ...
    A slodkie to moglabym wciagac bez ograniczenia , ale sie hamuje :) :D

  • Sun2017 Przyjaciółka
    Postów: 90 67

    Wysłany: 2 października 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziewczyny szaleją wieczorami, aż nie pójdę spać. Podobno pory aktywności się nie zmieniają po porodzie, zobaczymy ;)

    Gabi, kiedy upragniona wolność, czyli wyjście ze szpitala? ;)

    Witajcie córeczki! 5.10.2018 :)
  • Sun2017 Przyjaciółka
    Postów: 90 67

    Wysłany: 2 października 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skw, ja nie miałam takiego przypadku. Daj znać jak Twoje zarodki.

    Alias, Rodzynka, jal u Was?

    Witajcie córeczki! 5.10.2018 :)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 2 października 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , ostatnio coś się dzieję z forum bo nie mogę ani zacytować ani polubić czasem pomaga odświeżenie strony kilka razy ..

    a wiec tak maluszki już ważą ten z wagą urodzeniową 1020 - waży 1500 kg i ten z wagą urodzeniową 890 kg waży 1550 kg . Ten z wagą urodzeniową większą tyje mniej bo 2 tyg nie jadł mojego mleczka po operacji , teraz je ale tylko 12 ml. Ten drugi już zjada 30ml nawet go wczoraj karmiłam bo już pomału uczą go jeść buteleczką a resztę co nie zje dają sondą ..
    Ten jeden ma stan stabilny tylko jest jeszcze na monitorku oddechu bo wcześniej łapał bezdechy . Ale ogólnie rzecz biorąc stan stabilny .

    Ten drugi , oddychał tydzień sam ale łapie bardzo często mocne bezdechy więc wraca na wspomaganie tlenem niestety a tak już się cieszyłam że sam oddycha i że mu się płuca zregenerują w końcu .. ściągli mu szwy po operacji , wcześniejsza bakterie niby wyleczył .. I już zapowiadało się że bedzię wszystko dążyć ku lepszemu aż tu wczoraj mnie dobiło ;(
    Będą mu robić punkcję i sprawdzać płyn mózgowo - rdzeniowy ..obawiam się że podejrzewają zapalenie opon mózgowych bo wyczytałam że punkcję się robi przy podejrzeniu właśnie tego lub wodogłowia lub stwardnienie rozsiane.. Także od wczoraj jestem mega niespokojna ,, co chwilę mam ochotę płakać .. aż boję się rozmowy z lekarzem co wyszło ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2018, 14:38

    Edyśka82, Nati74, Meg85, Szczęśliwa Mamusia, Katalonia lubią tę wiadomość

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 2 października 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi 7 wrote:
    CZeść kochane ciocie☺dzisiaj o 6.45 przyszła na świat Łucja z wagą 2820 a o 6.50 Marysia z wagą 2630.obie urodziły się siłami natury☺teraz wypoczywamy☺jestem przeszcześliwa.jak będę miała troszkę więcej siły to postaram się wstawić jakaś fotkę.pozdrawiamy


    super Gabi - gratulacje

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 2 października 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka fajnie, że napisałaś. Chłopaki nabierają masy i siły do walki. Bardzo fajnie wyglądają. Oby badanie PMR wszystko co złe wykluczyło.
    3maj się, sciskam!!!


    Sun cisza?

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
  • gabi 7 Autorytet
    Postów: 696 346

    Wysłany: 3 października 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja od wczoraj z moimi gwiazdami jesteśmy wreszcie w domu☺

    3i498u69fq9q84na.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 3 października 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi super wiesci :) i jal pierwsza wspolna nocka ? :)

    Czarnulka duże te Twoje serduszka , ladnie wygladaja <3
    Trzymam za Was kciuki , aby okazalo sie u maluszka , że to nic groznego a badania , zeby wyszly dobrze <3
    Buziaki :-*

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

‹‹ 258 259 260 261 262 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ