X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne poduszka ciążowa/ do karmienia
Odpowiedz

poduszka ciążowa/ do karmienia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem zdecydowana kupić sobie poduszkę ciążową do spania .
    Przed ciążą miałam problemy z kręgosłupem, teraz to się nasiliło.
    Myślałam o czymś takim :
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/83cbe16ac96c.jpg

    popularne są poduszki firmy motherhood, jednak dla mnie kosztują zdecydowanie za dużo.
    na allegro znalazłam jeszcze takie:
    http://allegro.pl/poduszka-ciazowa-kojec-do-spania-karmienia-gratisy-i4698010798.html
    http://allegro.pl/poduszka-kojec-dla-kobiet-w-ciazy-ciazowa-spania-i4753780639.html

    czy któraś z was kupowała ją i może się wypowiedzieć?
    na początku byłam bardziej skłonna co do pierwszej, przeczytałam gdzieś na necie pozytywne opinie.
    o drugiej nie mogę znależć ani słowa, ale jest dłuższa, a ja mam 173 cm wzrostu.
    Czy to ma znaczenie?
    Proszę o pomoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 21:03

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 13 listopada 2014, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dokładnie taką - z drugiego linka. Jest super, świetnie mi się na niej śpi i w ogóle się nie odkształca.
    Też mam 173 wzrostu :)

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam taką jak na zdjęciu, z mothercare, kupiłam używaną a wygląda jak nowa, nie odkształca się, a śpi się rewelacyjnie, odkąd ją mam nie przespałam nocy bez niej.
    polecam na kręgosłup oraz na problemy ze stawami, ja takowe mam i czuję że z poduszką nie pożegnam się nawet po porodzie:)

    nojaniewiem, Gosiak lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ktoś ma tą supermami ?

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 13 listopada 2014, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tą motherhood i bardzo polecam. Śpię na niej od 14 tc i uważam że to bardzo dobrze wydane pieniądze. Śpi mi się rewelacyjnie, nie bolą mnie plecy ani biodra. Jest dobrze wyprofilowana.

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • ewelina_d Autorytet
    Postów: 1043 2500

    Wysłany: 16 listopada 2014, 03:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nojaniewiem wrote:
    a ktoś ma tą supermami ?
    Ja miałam i spało się super. Miałam w kształcie J. Ale nie używam jej do karmienia, bo jest za płaska. Do karmienia potrzebny jest mały a gruby rogal.

    nojaniewiem lubi tę wiadomość

    Ewelina
    hhojzmj.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 24 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam tę z drugiego linku i nie wiem co mam myśleć. tzn z poduszką wszystko ok, tylko ja się nie moge przyzwyczaić żeby w niej spać. jeszcze tak perfidnie oddziela od męża :D

    narazie wykorzystuje ją w dzień jak leże, to wtedy ok fajnie się w niej ułożyć.
    ale w nocy, nie przytulić się do męża, poza tym kołdra mi się na tym plącze :D
    nie nie nie
    może się poźniej do niej przekonam jak zacznę nie widzieć swoich stóp ;)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ