BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Początek 5 tygodnia - krwawienie
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Migitka1990
Nowa
0

Wysłany: 23 listopada 2022, 14:40
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć.
W tamtym tygodniu ( we wtorek) powinna mi się zacząć miesiączka. Jako, że staramy się z mężem o dziecko, dzień przed zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Bety nie robiłam. Pod koniec tygodnia wyjechałam do rodziców i na wizytę potwierdzającą ciąże miałam się umawiać jutro, po powrocie do domu. Dziś pojawiło się chwilowe krwawienie (bez skrzepów, bez bólów). Krwawienie trwało chwilę, teraz dwa razy podczas wizyty w toalecie widzę tylko krew przy podcieraniu się. Czy może być to krwawienie implatacyjne, czy raczej zwiastun poronienia? Umówiłam się na jutro prywatnie do ginekologa w swojej miejscowości, żeby rozwiać wątpliwości, ale prosiłabym was o komentarze.

cslza
Autorytet
1852

Wysłany: 23 listopada 2022, 14:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Migitka1990 wrote:
Cześć.
W tamtym tygodniu ( we wtorek) powinna mi się zacząć miesiączka. Jako, że staramy się z mężem o dziecko, dzień przed zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Bety nie robiłam. Pod koniec tygodnia wyjechałam do rodziców i na wizytę potwierdzającą ciąże miałam się umawiać jutro, po powrocie do domu. Dziś pojawiło się chwilowe krwawienie (bez skrzepów, bez bólów). Krwawienie trwało chwilę, teraz dwa razy podczas wizyty w toalecie widzę tylko krew przy podcieraniu się. Czy może być to krwawienie implatacyjne, czy raczej zwiastun poronienia? Umówiłam się na jutro prywatnie do ginekologa w swojej miejscowości, żeby rozwiać wątpliwości, ale prosiłabym was o komentarze.

Może być krwiak implantacyjny, pojedź na IP i wszystko się wyjaśni. U mnie w 6 tygodniu było mega krwawienie, jechalam na IP z myślą, że to kolejne poronienie... wszystko bylo ok, duzo stresu, ale spokoj i leżenie pomogly. Trzymam kciuki!

31.01.2018 Synek 👦 40+3
7tc [*] 04.2022
25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6

Linka94
Ekspertka
69

Wysłany: 1 grudnia 2022, 23:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzień dobry drogie Panie , może mnie zhejtujecie za to pytanie akurat w tym wątku ,ale zdecydowałam się napisać akurat tu ze względu na spore doświadczenie drogich Pań :)
Mianowicie , 5ty tydzień ciąży czy to możliwe zeby pojawił się bol krocza? Bol ten jest podobny do tego , który doświadczałam czasami tuż przed miesiączką albo w trakcie jej trwania. Oprócz tego bol podbrzusza. W poniedziałek odebralam wynik bety był na poziomie 39 we wtorek pojawiło się krwawienie , szybka wizyta u ginekolog, oczywiście przy tak niskiej becie nic nie widziała jeszcxe ale wdrożona została luteina , wczoraj powtórzyłam betę , wynik 169 , przyrost ponad 300 %

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)