X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Początek 5 tygodnia - krwawienie
Odpowiedz

Początek 5 tygodnia - krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Migitka1990 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 listopada 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    W tamtym tygodniu ( we wtorek) powinna mi się zacząć miesiączka. Jako, że staramy się z mężem o dziecko, dzień przed zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Bety nie robiłam. Pod koniec tygodnia wyjechałam do rodziców i na wizytę potwierdzającą ciąże miałam się umawiać jutro, po powrocie do domu. Dziś pojawiło się chwilowe krwawienie (bez skrzepów, bez bólów). Krwawienie trwało chwilę, teraz dwa razy podczas wizyty w toalecie widzę tylko krew przy podcieraniu się. Czy może być to krwawienie implatacyjne, czy raczej zwiastun poronienia? Umówiłam się na jutro prywatnie do ginekologa w swojej miejscowości, żeby rozwiać wątpliwości, ale prosiłabym was o komentarze.

  • cslza Autorytet
    Postów: 1526 1852

    Wysłany: 23 listopada 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migitka1990 wrote:
    Cześć.
    W tamtym tygodniu ( we wtorek) powinna mi się zacząć miesiączka. Jako, że staramy się z mężem o dziecko, dzień przed zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Bety nie robiłam. Pod koniec tygodnia wyjechałam do rodziców i na wizytę potwierdzającą ciąże miałam się umawiać jutro, po powrocie do domu. Dziś pojawiło się chwilowe krwawienie (bez skrzepów, bez bólów). Krwawienie trwało chwilę, teraz dwa razy podczas wizyty w toalecie widzę tylko krew przy podcieraniu się. Czy może być to krwawienie implatacyjne, czy raczej zwiastun poronienia? Umówiłam się na jutro prywatnie do ginekologa w swojej miejscowości, żeby rozwiać wątpliwości, ale prosiłabym was o komentarze.

    Może być krwiak implantacyjny, pojedź na IP i wszystko się wyjaśni. U mnie w 6 tygodniu było mega krwawienie, jechalam na IP z myślą, że to kolejne poronienie... wszystko bylo ok, duzo stresu, ale spokoj i leżenie pomogly. Trzymam kciuki!

    31.01.2018 Synek 👦 40+3
    7tc [*] 04.2022
    25.02.2023 Bliźnięta 🧑👩 30+6
  • Linka94 Ekspertka
    Postów: 164 69

    Wysłany: 1 grudnia 2022, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry drogie Panie , może mnie zhejtujecie za to pytanie akurat w tym wątku ,ale zdecydowałam się napisać akurat tu ze względu na spore doświadczenie drogich Pań :)
    Mianowicie , 5ty tydzień ciąży czy to możliwe zeby pojawił się bol krocza? Bol ten jest podobny do tego , który doświadczałam czasami tuż przed miesiączką albo w trakcie jej trwania. Oprócz tego bol podbrzusza. W poniedziałek odebralam wynik bety był na poziomie 39 we wtorek pojawiło się krwawienie , szybka wizyta u ginekolog, oczywiście przy tak niskiej becie nic nie widziała jeszcxe ale wdrożona została luteina , wczoraj powtórzyłam betę , wynik 169 , przyrost ponad 300 %

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ