X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne PłOCK, najlepszy lekarz do prowadzenia ciąży
Odpowiedz

PłOCK, najlepszy lekarz do prowadzenia ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ELEA25 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, poszukuję dobrego lekarza ginekologa do prowadzenia ciąży.

  • Alice24 Znajoma
    Postów: 24 0

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELEA25 wrote:
    Hej dziewczyny, poszukuję dobrego lekarza ginekologa do prowadzenia ciąży.

    Ja chodzę do Jędrzejewskiego i jestem zadowolona. Ma dobry sprzęt w swoim gabinecie, w razie czego przyjmie na dyżurze w szpitalu lub w cm medica. Przede wszystkim nie straszy, o wszystko można na luzie zapytać. Jak wolisz babeczkę to koleżanka chodziła do Sabatowskiej i też bardzo chwaliła :)

    hchyyx8d04phqknq.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ