X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plec dzieciatka a mdlosci/wymioty.
Odpowiedz

Plec dzieciatka a mdlosci/wymioty.

Oceń ten wątek:
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawia mnie , czy to prawda że istnieje zależność między występowaniem mdłości, wymiotami , a płcią dziecka. Czy to prawda że jeśli jest ciąża z dziewczynka to bardzo często są mdłości ? Proszę o wasze doświadczenia.

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 17 października 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na dziewczynkę i mam mdłośći od samego początku aż do teraz, może coś w tym jest :)

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 października 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam mdlosci do 17 tc i wymioty od 27 tc wrocily a mam synka :) Za to moja mama nie miala ani mna ani moim bratem mdlosci ani wymiotowb:p wiec to chyba mit.
    Sprawdzilo sie za to, ze kwasne na chlopca a slodkie na dziewczynke ale to raczej tez przypadek moj i kolezanki :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam mdłości , tak jak w pierwszej ciąży , więc nastawiłam się na drugiego chłopczyka.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 października 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szi wrote:
    Ja nie mam mdłości , tak jak w pierwszej ciąży , więc nastawiłam się na drugiego chłopczyka.

    Nie musza byc :) bywa tak, ze jedne maja te same objawy a inne zupelnie inaczej przechodza druga ciaze :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze nie musi to oznaczać tej samej płci. Ale jednak myślę że za dobrze się czuję na dziewczynkę .

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 17 października 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam straszne mdlosci i wymiotowalam prawie do samego konca, a urodzilam chlopca :p Moja mama miala tak samo, a ma dwie corki wiec chyba to u nas rodzinne po prostu. Siostra teraz tez jest w ciazy i wymiotuje, ale jeszcze plec nieznana :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 października 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymioty i okrutne mdlosci do 16 tc i chlopiec.

    Nie wierz w zabobony.

    Oleśka11, Aga9090, bbeczka91 lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba nie dokonca zabobony. Mdłości spowodowane są wysokim poziomem Bety , zaś ta przyrasta szybciej i mocniej w ciąży z dziewczynkami. Czyli jest to wytlumaczalne medycynie

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 17 października 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 4 ciąża. Pierwsza z dziewczynka i w żadnej ani razu nie zwymiotowalam. Ogólnie większych różnic nie ma ;]

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 372

    Wysłany: 17 października 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości od 8 tygodnia ciąży. Czekam na dziewczynkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 09:50

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 października 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szi wrote:
    To chyba nie dokonca zabobony. Mdłości spowodowane są wysokim poziomem Bety , zaś ta przyrasta szybciej i mocniej w ciąży z dziewczynkami. Czyli jest to wytlumaczalne medycynie
    To po co pytasz jak jest medyczne wytlumaczenie? Wierz w to w takim razie.

    A prawda jest taka, ze wszystko zalezy od organizmu kobiety a nie plci dziecka.

    Oleśka11, Reni, bbeczka91 lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak, tak naprawdę nikt nie wie

  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    To po co pytasz jak jest medyczne wytlumaczenie? Wierz w to w takim razie.

    A prawda jest taka, ze wszystko zalezy od organizmu kobiety a nie plci dziecka.
    Tak myślę tylko ale nie jestem lekarzem i dlatego pytam Was jak to w praktyce wychodzi.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 października 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama ma dwie corki, zero mdlosci cale ciaze. Siostra ma dwoch synow, zero mdlosci cale ciaze. A ja cierpialam straszie z synem. Obie sie dziwily.

    Kolezanka ma 2 corki zero mdlosci. Kolejna kolezanka z corka zero mdlosci. Znowu inna kolezanka z corka az wyladowala w szpitalu tak wymiotowala. Kolejna kolezanka z synem wielki rzyg. Takze to loteria, nie znalazlam schematu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może faktycznie nie ma to odzwierciedlenia w życiu

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 17 października 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szi wrote:
    Dziewczyny zastanawia mnie , czy to prawda że istnieje zależność między występowaniem mdłości, wymiotami , a płcią dziecka. Czy to prawda że jeśli jest ciąża z dziewczynka to bardzo często są mdłości ? Proszę o wasze doświadczenia.

    Ja miałam mdłości do połowy drugiego trymestru, bardzo intensywne i mam syna :)

    EDIT: dodam jeszcze, że miałam smak na słodkie (dziewczynka), kształt brzucha (dziewczynka), test z sodą (dziewczynka), kalenardz chiński (dziewczynka), hehe, zawsze jest 50/50 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 14:42

    Reni, Katy lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 17 października 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża - mdłości i wymioty całodzienne przez ponad 3 mce - jest synek.
    Druga ciąża - mdłości i wymioty całodzienne (trochę bardziej intensywne) przez 5 mcy - jest córka.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 17 października 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymioty do 22 tygodnia po kilka - kilkanascie razy na dobe / codziennie :o czopki uratowaly mi zycie, bo pewnie wymiotowalabym do konca zycia - czekamy na synka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 15:46

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 października 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest 50% szans :-P

    Ja mam dziewczynkę, większe mdłości miałam przed ciążą niż w trakcie ;-)

    Oleśka11 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ