Promocja!

Wykup abonament z dostępem Premium do Twojego Kalendarza Ciąży od teraz do końca miesiąca, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Plec dzieciatka a mdlosci/wymioty.
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Daniela
Autorytet
577

Wysłany: 19 października, 14:01
Cytuj | (2) | Zgłoś
Szi, w pierwszej ciąży z synem miałam mdłości bez wymiotów od 8 do mniej więcej 13 Tc, w drugiej ciąży z córką w tym samym przedziale czasowym mdlosci bez wymiotów. Identycznie.

Znam sporo kobiet bezobjawowo przechodzących ciąże z dziewczynka. Naprawdę nie ma się tu czego dopatrywac, bo zawsze to 50/50.

Szi, malami91 lubią tę wiadomość

cd9b3e3k86andzkf.png

Syn 2013
Córka 2015
Mały Ktoś 2018

Szi
Ekspertka
56

Wysłany: 19 października, 14:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki Daniela za odpowiedź

[konto usunięte]

Wysłany: 23 października, 23:11
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja przy jednym i drugim wumiotowalam do 22 tygodnia. W ciąży z córką po 2 razy dziennie a z synem po 10 razy dziennie.

Szi lubi tę wiadomość

Szi
Ekspertka
56

Wysłany: 25 października, 14:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki Kachna za wiadomość .

19ewelaaa89
Autorytet
1088

Wysłany: 30 października, 08:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nie ma się co sugerować jak widać ;) tak samo jak mówią że bardzo suche, spierzchniete dlonie i bolaca glowa to na chłopca. U mnie w pierwszej ciąży z synkiem się to sprawdziło akurat, a teraz wręcz przeciwnie (gładkie dlonie, w ogóle nie boli mnie głowa-dziewczynka?! :D)
Myślę że to po prostu zwykły zbieg okoliczności. Z synkiem np jadłam mnóstwo słodyczy, a teraz kwaśne bardziej. Płci jeszcze nie znam :)

xnw43e3ksrhr28ji.png
74di3e5eyeeino0z.png

Dariah
Autorytet
1248

Wysłany: 30 października, 11:43
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej dziewczyny ;)
Ja nie potwierdzę teorii ze z dziewczynka się wymiotuje itd ponieważ raz tylko zwymiotowała w ciąży - ale to Hyla meeega wczesna ciąża - myśle ze może 2 tyg po zapłodnieniu ?
Dlatego nawet nie podejrzewałam ze to może być jakiś znak
Potem w ciąży ani razu nie wymiotowałam
Mdłości jakos tez za bardzo nie miałam - jedynie odrzucało mnie od buraków heheh
;)

Szi lubi tę wiadomość

klz9k6nlx891fege.png

09.09.2016 2860g szcześcia i 48cm do całowania ♡♡

Dariah
Autorytet
1248

Wysłany: 30 października, 11:45
Cytuj | (1) | Zgłoś
Mi się smak zmienił w ciąży - ja kotra na śniadanie jadłam zawsze kanapkę na słono (szybka serek pomodor) w pewnym momencie ciąży obudziłam się i jedna mysl : mleko z płatkami Nesquik !!!
Hehe
Coś czego nie zjadłabym w „normalnych” okolicznościach ;)
I do końca na słodko ;)

Szi lubi tę wiadomość

klz9k6nlx891fege.png

Szi
Ekspertka
56

Wysłany: 30 października, 13:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dariah dzięki za odpowiedź. Może faktycznie to wszystko to ściema. I nie ma żadnych powiązań między objawami a płcią.

iNso87
Autorytet
3543

Wysłany: 30 października, 13:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie 3 razy nie moc..wieczory to tragedia, mdlosci masakryczne.. wymioty sporadycznie ale byly. 3 dziewczyny ;)
Aha a smaki to tylko 3xslodkie :D niewazne co aby slodkie. Inne rzeczy tez oczywiscie jem:)

Wiadomość wyedytowana przez autora 30 października, 13:38

sXQyp2.png VDxRp2.pngXMJMp2.png

terka
Autorytet
1538

Wysłany: 30 października, 13:39
Cytuj | (1) | Zgłoś
Szi napisała:
Dariah dzięki za odpowiedź. Może faktycznie to wszystko to ściema. I nie ma żadnych powiązań między objawami a płcią.

Nie ma :) tak samo jak z przyrostem bety. Ze duży przyrost to dziewczynka ;)
Ja miałam bardzo duży przyrost i ogólnie startowałam z wysoką beta (10dpo prawie 100) więc podejrzenie najpierw bliźniąt potem ewentualnie dziewczynki ;D mam 1 chłopaka :P

Szi lubi tę wiadomość

20170423040123.png
li-73332.png
Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
6.11 6200g, 64cm :)

Dariah
Autorytet
1248

Wysłany: 30 października, 13:45
Cytuj | (1) | Zgłoś
Inso87
Oooo u mnie tezę mega nie moc w I trymestrze
Wieczorem miałam wrażenie ze cały dzień pracowałam w kamieniołomach ;)
Potem minęło

Co ki najbardziej doskwierało w ciąży to ze miałam straszna egzema na rękach
Pojawiła się nagle w 3-4 miesiącu i zniknęła sama w 6? Jakos tak
Do dziś nie wiadomo co to było - hormony ?

Co do smaków
Ja na słodkie baaardO byłam - dziewczyna
Moja bratowa co to same sałatki i lekkie rzeczy jadła w ciąży jadła same kiełbasy, kabanosy, chipsy itd - chłopak ;)

iNso87 lubi tę wiadomość

klz9k6nlx891fege.png

Szi
Ekspertka
56

Wysłany: 30 października, 15:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Terka dzięki za wiadomość. No tak się przyjęło wysoka beta, mdłości = dziewczynka

Szi
Ekspertka
56

Wysłany: 3 listopada, 11:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Odświeżam. Może ktoś coś dopisze

Cccierpliwa
Autorytet
4285

Wysłany: 3 listopada, 14:03
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja nie wymiotowalam ani razu, bardziej niz mdlosci to mialam hadlowstret, przez to, ze od ok 6tc do 14tc mialam metaliczny posmak w ustach i wszystko smakowalo mi jak zepsute, gorzkie, przeterminowane...
Jadlam wtedy w hurtowej ilosci pomarancze, tosty z miodem i bulki z pomidorami...

Urody tez mi nie ubylo bo mialam cere o wiele lepsza jak przed i po ciazy, schudlam 10kg (do porodu szlam z taka sama waga jaka mialam w momencie zajscia w ciaze a po porodzie -10kg) wlosy przestalu sie przetluszczac, nogi wysmuklily... brzuszek szedl tylko do przodu...

Z beta nie pomoge bo ja mialam bardzo wysoka, ale u mnie byly na poczatku blizniaki wiec inaczej...

Szi lubi tę wiadomość

sFLQp1.png
walkaorodzicielstwo.blogspot.de
[*] 10tc (2015) [*]8tc (2018)
1 ICSI ->27.11 transfer x2 ->14dpt beta 1700 ->21dpt beta 10275 ->31dpt <3 <3 -> 39dpt <3 -> 18.08.2018 (40+0) Mia <3

Kleopatra
Autorytet
4643

Wysłany: 4 listopada, 21:42
Cytuj | (1) | Zgłoś
U mnie 4 ciąża. 3 chłopcy i teraz dziewczynka. Żadnej różnicy. Ani razu nie wymiotowalam w żadnej ciąży, smaki mam różne w różnych ciążach. Moja szwagierka też teraz w drugiej ciąży. Pierwszy chłopak teraz dziewczynka i identycznie, cały czas wymioty w obu ciążach itp.

Szi lubi tę wiadomość

hchygov3fbgxbdl9.png
Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017

Szi
Ekspertka
56

Wysłany: 5 listopada, 09:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki Kleopatra za odpowiedź. Masz już doświadczenie w tym temacie. A mdłości cię bardziej nie meczyly w tej ostatniej ciąży ?

Kleopatra
Autorytet
4643

Wysłany: 5 listopada, 19:09
Cytuj | (1) | Zgłoś
Szi napisała:
Dzięki Kleopatra za odpowiedź. Masz już doświadczenie w tym temacie. A mdłości cię bardziej nie meczyly w tej ostatniej ciąży ?
Nie, tzn nie bardziej niż w 3 ciąży. Te dwie ostatnie były trochę bardziej,, nudzace,, na początku :)

Szi lubi tę wiadomość

hchygov3fbgxbdl9.png
Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017

Marin
Autorytet
192

Wysłany: 6 listopada, 14:51
Cytuj | (1) | Zgłoś
Szi napisała:
Nie ma na pewno. Koleżanka wymiotowala całą ciążę. W 1 trymestrze aż leżała w szpitalu, wychudla okropnie i ma chłopca. Wg mnie teza typu kształt brzucha, uroda, wygląd matki a płeć dziecka.

Szi lubi tę wiadomość

oar8gzu3mpuj7nar.png

karmelowaaa
Ekspertka
86

Wysłany: 6 listopada, 15:03
Cytuj | (1) | Zgłoś
U mnie pierwsze dziecko - chłopiec. Od samego początku zero jakichkolwiek dolegliwości :) Gdyby nie spozniajacy się okres to nawet bym nie podejrzewałam ciąży haha :D Myślę że te wszystkie dolegliwości to nie za sprawą płci dziecka tylko po prostu każdy organizm działa inaczej i inaczej reaguje na tak ogromne zmiany jakie niesie za sobą ciąża :)

Szi lubi tę wiadomość

ckaiflw1pbwivceg.png

Szi
Ekspertka
56

Wysłany: 6 listopada, 15:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
karmelowaaa napisała:
U mnie pierwsze dziecko - chłopiec. Od samego początku zero jakichkolwiek dolegliwości :) Gdyby nie spozniajacy się okres to nawet bym nie podejrzewałam ciąży haha :D Myślę że te wszystkie dolegliwości to nie za sprawą płci dziecka tylko po prostu każdy organizm działa inaczej i inaczej reaguje na tak ogromne zmiany jakie niesie za sobą ciąża :)
Dzięki za wiadomość.

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)