X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plec dzieciatka a mdlosci/wymioty.
Odpowiedz

Plec dzieciatka a mdlosci/wymioty.

Oceń ten wątek:
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zastanawia mnie , czy to prawda że istnieje zależność między występowaniem mdłości, wymiotami , a płcią dziecka. Czy to prawda że jeśli jest ciąża z dziewczynka to bardzo często są mdłości ? Proszę o wasze doświadczenia.

  • valetta94 Autorytet
    Postów: 934 1411

    Wysłany: 17 października 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na dziewczynkę i mam mdłośći od samego początku aż do teraz, może coś w tym jest :)

    w5wq9vvj6y6gc1um.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 października 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam mdlosci do 17 tc i wymioty od 27 tc wrocily a mam synka :) Za to moja mama nie miala ani mna ani moim bratem mdlosci ani wymiotowb:p wiec to chyba mit.
    Sprawdzilo sie za to, ze kwasne na chlopca a slodkie na dziewczynke ale to raczej tez przypadek moj i kolezanki :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam mdłości , tak jak w pierwszej ciąży , więc nastawiłam się na drugiego chłopczyka.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 17 października 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szi wrote:
    Ja nie mam mdłości , tak jak w pierwszej ciąży , więc nastawiłam się na drugiego chłopczyka.

    Nie musza byc :) bywa tak, ze jedne maja te same objawy a inne zupelnie inaczej przechodza druga ciaze :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem ze nie musi to oznaczać tej samej płci. Ale jednak myślę że za dobrze się czuję na dziewczynkę .

  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 17 października 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam straszne mdlosci i wymiotowalam prawie do samego konca, a urodzilam chlopca :p Moja mama miala tak samo, a ma dwie corki wiec chyba to u nas rodzinne po prostu. Siostra teraz tez jest w ciazy i wymiotuje, ale jeszcze plec nieznana :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 października 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymioty i okrutne mdlosci do 16 tc i chlopiec.

    Nie wierz w zabobony.

    Oleśka11, Aga9090, bbeczka91 lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba nie dokonca zabobony. Mdłości spowodowane są wysokim poziomem Bety , zaś ta przyrasta szybciej i mocniej w ciąży z dziewczynkami. Czyli jest to wytlumaczalne medycynie

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 17 października 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 4 ciąża. Pierwsza z dziewczynka i w żadnej ani razu nie zwymiotowalam. Ogólnie większych różnic nie ma ;]

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 17 października 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mdłości od 8 tygodnia ciąży. Czekam na dziewczynkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 09:50

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 października 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szi wrote:
    To chyba nie dokonca zabobony. Mdłości spowodowane są wysokim poziomem Bety , zaś ta przyrasta szybciej i mocniej w ciąży z dziewczynkami. Czyli jest to wytlumaczalne medycynie
    To po co pytasz jak jest medyczne wytlumaczenie? Wierz w to w takim razie.

    A prawda jest taka, ze wszystko zalezy od organizmu kobiety a nie plci dziecka.

    Oleśka11, Reni, bbeczka91 lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak, tak naprawdę nikt nie wie

  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    To po co pytasz jak jest medyczne wytlumaczenie? Wierz w to w takim razie.

    A prawda jest taka, ze wszystko zalezy od organizmu kobiety a nie plci dziecka.
    Tak myślę tylko ale nie jestem lekarzem i dlatego pytam Was jak to w praktyce wychodzi.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 17 października 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama ma dwie corki, zero mdlosci cale ciaze. Siostra ma dwoch synow, zero mdlosci cale ciaze. A ja cierpialam straszie z synem. Obie sie dziwily.

    Kolezanka ma 2 corki zero mdlosci. Kolejna kolezanka z corka zero mdlosci. Znowu inna kolezanka z corka az wyladowala w szpitalu tak wymiotowala. Kolejna kolezanka z synem wielki rzyg. Takze to loteria, nie znalazlam schematu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Szi Ekspertka
    Postów: 143 56

    Wysłany: 17 października 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to może faktycznie nie ma to odzwierciedlenia w życiu

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 17 października 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szi wrote:
    Dziewczyny zastanawia mnie , czy to prawda że istnieje zależność między występowaniem mdłości, wymiotami , a płcią dziecka. Czy to prawda że jeśli jest ciąża z dziewczynka to bardzo często są mdłości ? Proszę o wasze doświadczenia.

    Ja miałam mdłości do połowy drugiego trymestru, bardzo intensywne i mam syna :)

    EDIT: dodam jeszcze, że miałam smak na słodkie (dziewczynka), kształt brzucha (dziewczynka), test z sodą (dziewczynka), kalenardz chiński (dziewczynka), hehe, zawsze jest 50/50 :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 14:42

    Reni, Katy lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 17 października 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsza ciąża - mdłości i wymioty całodzienne przez ponad 3 mce - jest synek.
    Druga ciąża - mdłości i wymioty całodzienne (trochę bardziej intensywne) przez 5 mcy - jest córka.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • KlaudiaRbn Ekspertka
    Postów: 300 59

    Wysłany: 17 października 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymioty do 22 tygodnia po kilka - kilkanascie razy na dobe / codziennie :o czopki uratowaly mi zycie, bo pewnie wymiotowalabym do konca zycia - czekamy na synka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2018, 15:46

    Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie ❤️
    f2wli09kpm9cd0gs.png
    bfaregz2zjq7cybd.png

    * mama dwóch Aniołków [*][*] 2015 6t, 2016 11t
    * mutacja MTHFR i PAI1
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 17 października 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest 50% szans :-P

    Ja mam dziewczynkę, większe mdłości miałam przed ciążą niż w trakcie ;-)

    Oleśka11 lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ