X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Planowanie płci
Odpowiedz

Planowanie płci

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sanderka88 Debiutantka
    Postów: 9 2

    Wysłany: 20 listopada 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki czy próbowałyście jakiś sposobów na zaplanowanie płci dziecka? Podobno współżycie przed owu zwiększa szanse na dziewczynke, a w owu lub tuż po na chłopca. Czy udało Wam się w ten sposób zaplanować płeć? Ja próbowałam ponieważ w domu dwóch synków. Współżycie trzy dni i dzień przed owu i tak się obawiam Czy ten dzień przed nie zaowocuje kolejnym synkiem. W tym cyklu owu zaskoczyła mnie kilka dni szybciej. Piszcie jak to było u Was.

  • Gosiaczek Autorytet
    Postów: 714 597

    Wysłany: 25 listopada 2021, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie widm ile w tum prawdy ale u mnie się to sprawdziło...gdy stosunki były częste i w obu z tych mam synów...gdy współżyłam co 2-3 dni to jest corka ( owu jakiś 2 dni przed ;) ) Powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2021, 14:47

    Franuś 19.08.2014 👦🏻
    Edytka 29.08.2017👧🏼
    Przemuś 27.10.2021 👶
    Aniołki: 15/16.10.2013💔, 14.09.2016 💔👼
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ