X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plamienie implantacyjne ?
Odpowiedz

Plamienie implantacyjne ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 20 października 2019, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z was miała plamienie implantacyjne?
    Jeśli tak to przez ile dni?

    Przeczytałam, ze co 3 kobieta ma takie plamienie i trwa ono maksymalnie do 3 dni, zgadzacie się z tym ?


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 20 października 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja w pierwszej ciąży miałam przez 2-3 dni, lekkie plamienie. Byłam przekonana że to skąpy okres po odstawieniu tabletek anty. Więc przez miesiąc zylam w nieświadomości. W tej ciąży miałam jedynie czerwone niteczki krwi w ciągu jednego dnia, więc nie wiem czy to to. Było to kilka dni przed terminem spodziewanego okresu.

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    relg6iyem5hi69f7.png
  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 20 października 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już mam takie plamienia 7 dni, w dodatku bóle podbrzusza, nie takie mocne jak przy okresie, ale czuje ten brzuch.
    Chciałam poczekać z wizytą chociaż do 6+1, ale coś mi się wydaję, że muszę jutro zadzwonić i umówić się na wizytę :/


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 21 października 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:34

    Finezja19 lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nefaste Ekspertka
    Postów: 121 288

    Wysłany: 21 października 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam 8 dni przed terminem miesiaczki brazowe plamienie. Trwalo to jakies kilka godzin.

    Finezja19 lubi tę wiadomość

  • Finezja19 Autorytet
    Postów: 1245 1000

    Wysłany: 22 października 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak widać każdy ma inaczej ;)

    Mi narazie ustało więc jest ok, ale co prawda ten śluz jest taki mętny, nie przeźroczysty, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy nie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 10:31


    🎂26.06.2020 - 3660g 54cm 👶🏻
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ