X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plamienia/krwawienia we wczesnej ciazy
Odpowiedz

Plamienia/krwawienia we wczesnej ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze o porade bo juz fiksuje, dostałam plamien w terminie @(jestem w 4 tc) biore duphaston i luteine,sluz jest delikjatnie podbarwiony na brazowo ale raz dziennie pojawia sie krwawienie(przy podtarciu) ale gdy zaaplikuje luteine zanika i jest ok nawet wraca do stanu samego sluzu kremowego, nic mnie nie boli tylko jajniki ciagna do pachwin(bardziej lewy) boje sie poronienia, tylko znowu slyszalam ze gdyby to było poronienie to by nawet liteina ani duphaston w ilosciach hurtowych nie pomogły tylko by sie rozkrecilo..co o tym wszystkim sadzicie gin kazał mi sie oszczedzac i brac w/w leki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja 2014, 20:27

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 22 maja 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu najwazniejsze myslenie pozytywne po drugie moze sie zdarzyc na poczatku lekkiego plamienia bo maluszek musial sie wwiercic ci sie do macicy no i troche polecialo i ci sie teraz oczyszcza w postaci plammien i na brazowo za pare dni nie bedzie juz tego... mi sie zdarzyly nawet po 3 tyg po @ brazowe palmienia choc brałam luteine wiec mogla nawet jakas glupia zylka peknac i sie wydalic na zewnatrz ... NAJWAZNIEJSZE ze NIE krwawisz mocno !! i DUZO ODPOCZYWAJ KOCHANA trzymie mocno kciuki bo wiem ze twoj kropek jest i bedzie i w styczniu bedziesz tulic !!!!!!

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 22 maja 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 27 i 28 dc tez miałam, ale wzięłam to za normalne i się nie przejęłam. Dopiero jak w 5+2 zaczęło się krwawienie, to izba przyjęć i leżenie pięć tygodni. Teraz już trzy tygodnie są bez plamienia. Na początku w szpitalu mi powiedzieli, że na tym etapie ciąży będzie albo dobrze albo źle i nic ponad jezdnię i zwiększona dawka leków nie mogą zrobić. Tak więc odpoczywaj i póki co się nie denerwuj.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ