X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Plamenie
Odpowiedz

Plamenie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc
    Jestem w 5 tc, mam torbiel na lewym jajniku 5cm. Dzisiaj pojawiło się póki co jednorazowe jasnoróżowe plamienie. Od początku ciąży zażywam progesteron Besins oraz lutenie dopchwowo. Czy któraś z Was tak miała i wszystko skończyło się dobrze?

  • Lilka94 Autorytet
    Postów: 1333 699

    Wysłany: 17 grudnia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko cokolwiek powiedzieć, przyczyn plamienia może być wiele. Ja plamilam od 4 do 10 tygodnia ciąży codziennie, najpierw na różowo, później pojawiła się żywa krew a na koniec na brązowo. Póki co wszystko jest dobrze. Nie przejmuj się na zapas. Jedyne co możesz zrobić to brać progesteron i luteinę i nie przemeczac się. Trzymam kciuki :)

    22.12.21 Synek 💙
    03.06.20 Córcia ❤️
    10.07.19 Aniolek 9 tc
  • Ann22 Znajoma
    Postów: 22 4

    Wysłany: 18 grudnia 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie. Od wczoraj plamienie się już nie pojawiło.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ