X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Płaczliwośc, nerwowość, zmiany nastrojów...!!!
Odpowiedz

Płaczliwośc, nerwowość, zmiany nastrojów...!!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 17 stycznia 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, czy któraś z Was boryka się z napadami płaczu z byle powodu, krzyku, nerwowością?
    Wkroczyłam w 2 trymestr miało być tak pięknie i się zaczęło...Nie jestem osobą bardzo wylewną i płaczliwą, ale ostatnio...Krzyk i nerwy z powodu głupoty, płacz z błahostek, wręcz jakieś napady agresji, nerwy, pojawia się to nagle i np. 30 min i po wszystkim...Wtedy cała się wręcz trzęsę, zazwyczaj pada na męża, bo na nim wyładowuje agresje! On jest już tym chyba zmęczony, ja sama wiem,że nie jest to dobre, ale nie umiem nad tym panować...ostatnio 30 min płakałam bo mi się popsuł skype, to chore :( Czy macie na to jakieś sposoby, bo chyba oszaleję...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zrozum mnie źle, ale po co zakładać wątek na jedno pytanie, możesz napisać o tym na forum 1 lub 2 trymestru ( tego przecież dotyczy).
    Przez to robi się bałagan

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2014, 18:05

    Martynika lubi tę wiadomość

  • wisnia11 Autorytet
    Postów: 557 758

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz przeczekać. jak tak miałam falami. np ryczałam przez 4 dni nonstop z byle powodu. wyładowywałam się na mężu. jak mi przeszło to mu wytłumaczyłam że to hormony i ja wiem że to głupie i niepotrzebne ale nie mogę się powstrzymać.
    po jakimś czasie ci przejdzie. później wróci i znowu przejdzie. :)
    powiedz mężowi ze musi się uzbroić w cierpliwość bo takie są uroki ciąży a ty niestety nic z tym nie możesz zrobić :)

    lolka83 lubi tę wiadomość

    u79ep1.png
    k3xSp2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wisnia11 wrote:
    musisz przeczekać. jak tak miałam falami. np ryczałam przez 4 dni nonstop z byle powodu. wyładowywałam się na mężu. jak mi przeszło to mu wytłumaczyłam że to hormony i ja wiem że to głupie i niepotrzebne ale nie mogę się powstrzymać.
    po jakimś czasie ci przejdzie. później wróci i znowu przejdzie. :)
    powiedz mężowi ze musi się uzbroić w cierpliwość bo takie są uroki ciąży a ty niestety nic z tym nie możesz zrobić :)

    Dzięki :-) właśnie od kilku dni cisza wiec na razie przeszlo :-)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka27 wrote:
    nie zrozum mnie źle, ale po co zakładać wątek na jedno pytanie, możesz napisać o tym na forum 1 lub 2 trymestru ( tego przecież dotyczy).
    Przez to robi się bałagan


    wybacz, ale forum jest dla wszystkich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 16:50

    Duchess lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ