X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Piwo 0%
Odpowiedz

Piwo 0%

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy będąc w ciąży pozwalacie sobie czasem na piwo bezalkoholowe z podkreśleniem, że jest 0%?
    Nie mówię o takich niby bezalkoholowych, które w składzie mają napisane, że zawartość alkoholu do 0,5%.
    I żeby nie było, alkoholowi w ciąży mówię stanowcze nie. Po prostu pytam :)

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, jeżeli to 0,0% a mam ochotę to czemu nie?

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytasz o piwa bezalkoholowe a konczysz post twierdzeniem "alkoholowi w ciazy mowie stanowcze nie" gdzie sens i logika postu?
    Odpowiadajac na pytanie, tak pije a dlaczego nie?

  • Szczesliwa ledwo zywa Autorytet
    Postów: 965 638

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam w ciąży i pije podczas kp, ma też to swoje plusy bo slod jeczmienny wspomaga laktacje;)

    o148o7es5xrrd9s8.png
  • Frufru Autorytet
    Postów: 1411 1012

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia05 wrote:
    Pytasz o piwa bezalkoholowe a konczysz post twierdzeniem "alkoholowi w ciazy mowie stanowcze nie" gdzie sens i logika postu?
    Odpowiadajac na pytanie, tak pije a dlaczego nie?
    Wolałam uprzedzić, bo są różne teorie i nie chciałam gównoburzy.

    f2wl4z179qh7gg9w.png
    ...................................................
    Starania od X 2016 ☹ lipiec 2018 - udało się!!! <3 ciąża trojacza... wrzesień 2018 - poronienie samoistne
    sierpień 2019 - pozytywny test! <3
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam w ciąży, pije przy kp. Nie ma %, nie ma problemu 🙂.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciazy nie pilam bo nawet ochoty nie mialam, przy kp pije i w drugiej ciazy tez :p Polecam Somersby gruszkowe ❤

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilam :) i przy kp tez czasem. Ale wole dobrego soku sie napic czy koktajlu bo te owocowki to maja tyle cukru, ze lepiej 0.0% wypic nie smakowe albo wlasnie jakis sok czy lemoniade 😁

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piję. Tylko trzeba poszukać czegoś dobrego. Smakowe mają dziką ilość cukru. Popularne marki (np. Lech, Heinekken, łomża) robią moim zdaniem kiepskie bezalkoholowe piwo. Wyjątkiem jest Żywiec. To podstawowe piwo bezalkoholowe jest paskudne, ale mają też pszeniczne Żywiec Białe i Session IPA. Polecam zwłaszcza to ostatnie.

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z niesmakowych dobra jest Bavaria ;)

    malami.91 lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z niesmakowych Okocim najlepszy 😁 normalny chmielowy smak. I jeszcze Miłosław rewelacja

    zem3qps6in5tddof.png
  • Lena-90 Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak jest 0% to nie widzę problemu :) Też mi się zdarza.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozwalam sobie na picie piwa 0% Nie piję go codziennie ale nie widzę problemu w wypiciu sobie kufelka jak spotykam się ze znajomymi ;) Zresztą rozmawiałam o tym ostatnio z moją panią ginekolog oraz ona daje mi na to zielone światło

    Dziewczyny w sklepach jest możliwość dostania rownież wina 0%, ja rownież ostatnio upolowałam cin cin. Jesli będziecie miały problem ze znalezieniem w sklepach stacjonarnych, są sklepy internetowe.

    Polecam ten blog https://lupiko.pl/ Na blogu mozna sobie poczytać co mozna jeść a czego się nie powinno jeść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2020, 14:12

  • wichrowe_wzgórza Autorytet
    Postów: 4999 1715

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie jedyne, które naprawdę może udawać piwo zwykłe to Heineken. Cała reszta ma taki charakterystyczny dla 0% posmak.
    Pozostałe, typu 0.5% czy "poniżej 0.5%" to już tylko przy karmieniu, Karmi wtedy może spokojnie być. Po soku jabłkowym ma się podobne promile ;P

    9 tc (*) 24.01.2016

    0971057ffa.png
    cb9a2083b4.png
    251a14f481.png


  • ata88 Ekspertka
    Postów: 140 57

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwo, które ma do 0,5% jest również napojem bezalkoholowym, jak ktoś wyżej napisał, niektóre pokarmy, które spożywamy mają podobną zawartość alkoholu.

    Też miałam wątpliwości co do wypicia takiego piwa w ciąży, do momentu ,aż w google znalazłam wypowiedź doktora Tadeusza Oleszczuka. Dodam, że doktor ten napisał bardzo ciekawą książkę o wpływie naszej diety na cały nasz organizm, problemy z tarczycą oraz niepłodnością. Po przeczytaniu książki i eliminacji, niektórych pokarmów z diety udało mi się zajść w ciążę.

    Wracając do piwa :D typowe "zerówki" mi nie smakują.
    Z owocowych mogę polecić Okocim białe cytrynowe - mniej słodkie i można kupić w mniejszych butelkach.
    Żywiec Białe i IPA - lubię te smaki, ale ciężko u mnie dostać "zerówki" w sklepach.
    Zaś najulubieńsze to Miłosław Ipa bezalkoholowe, które ma właśnie do 0,5 % zawartości alk. - czasem sobie na niego pozwalam.



  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam na laktacje bezalkoholowe i piłam w ciąży bo smakowało :), potem po fakcie się dowiedziałam, że one mają jakąś zawartość alkoholu... Że musi być napis 0%.

    Frufru lubi tę wiadomość

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • Annja Autorytet
    Postów: 251 160

    Wysłany: 18 sierpnia 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze piwo 0 to somersby jeżynowy 😁😁

    👩🏻25
    🧔🏻 35
    p19uyx8dqwg4ciqu.png
    💊 kwas foliowy
    27.04.20 czułość 10 ⏸
    28.04.20 czułość 25 ⏸
    29.04.20 beta - 135.11
    04.05.20 beta 2 - 3462.00
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ