BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Pierwsze objawy porodu
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

MałaMi24
Autorytet
Postów: 471
336

Wysłany: 22 września 2020, 13:23
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hej dziewczyny z racji tego że wielkimi krokami zbliża się poród, powiedzcie jakie były Wasze pierwsze objawy które zauważyłyście. :)
U mnie wygląda to tak że obniżył mi się brzuszek, zgaga już tak nie męczy, poblewa kręgosłup i podbrzusze jak na miesiączkę.
Podajcie swoje objawy które dały wam do myślenia, że to chyba już :)

Zielona koniczyna lubi tę wiadomość

PCOS
Niski progesteron
Duphaston 2x1
Folik 1x1
11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
Progesteron 21,20
20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


oeuadqk3m7zrn0q8.png

Zielona koniczyna
Autorytet
Postów: 321
138

Wysłany: 22 września 2020, 17:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witaj 🙂.

Ja mam za sobą 4 porody SN ostatni CC więc ja z tych doświadczonych 😉.
U mnie każdy poród SN inaczej się zaczynał przy synu byłam nie doświadczona miałam 17 lat więc co mogłam wiedzieć o symptomach porodu , nagle mnie złapało dostałam skurczy zaraz w domu wody mi odeszły , a w karetce już czułam bóle parte w szpitalu byłam jakoś po 20 a urodziłam o 20.30 , przy drugiej ciąży to miałam wywoływany poród miałam zgłosić się do szpitala jak będę już po terminie
, a zbliżał się już prawie 42 tc nie chciałam ryzykować na nic się nie zapowiadało skurcze miałam nie regularne , a rozwarcia zero brzuch szybko mi się obniżył , trzeci poród to był bardzo szybki najpierw to na wkładce zauważyłam białą wydzielinę z domieszką krwi , dzwonię do położnej i szybko na szpital za nim pojechaliśmy to do łazienki poszłam , a tu plum wody mi odeszły i cały czas czop śluzowy mi odchodził wyglądało to jak gluty , szybko szybko do szpitala na fotelu już miałam pełne rozwarcie to migiem na samolot i trzy parte i urodziłam córeczkę , czwarty poród był już bardzo ciężki całą noc mnie męczyli najpierw pojechaliśmy standard na KTG coś ich zaniepokoiło , skaczące tętno i zatrzymali mnie okazało się że miejsc nie ma i do innego szpitala pojechaliśmy oddalonego o 500 metrów ,i tam załatwianie itp całą noc mnie męczyli nom stop pod KTG serio nawet już o CC się modliłam , bo miałam dość byliśmy tam po 20 a urodziłam o 4.20 tak mnie męczyli .
Najmłodszego synka moja 6 ciąża poród 5 urodziłam poprzez CC na nic się nie zapowiadało rozwarcie na opuszek , skurcze żadne się nie pisały , a był już 40/41 tc czekałam już na wywoływanie miało być 26 Maja przyszłam z córeczkami z przedszkola obiad do gotowałam i nagle skurcze mnie złapały zadzwoniłam do męża potem do mojego Pana do ginekologa i kierunek szpital , i tam już zostałam w szpitalu podczas badania szyjki wody mi odchodziły , a ja serio nic nie czułam skurcze były z krzyża bolało jak nie wiem dali mi coś przeciwbólowego i byłam cały czas pod KTG niestety małemu tętno spadało , a główka nawet nie zeszła do kanału rodnego więc nie urodziłabym go SN szybka decyzja na CC i o 21.30 wybudzili mnie pierwsze co powiedziałam to czy moje dziecko żyje ( przykre wspomnienia z trzeciego porodu nie będę o tym pisać ) , synek ważył 5100 😱😱😱 długi był 64 cm nie zapowiadało się że będzie tak duży z ostatniego USG ważył 3400 nie miałam cukrzycy ciążowej więc nie wiem skąd taka duża waga pozostałe dzieci ważyły 3300 synek , 3700 córka , 3800 córka , 3890 córka tylko ten najmłodszy taki dorodny .
Ps. Jak brzuszek Ci się opuści to o niczym to nie świadczy , możesz tak i 2 tygodnie chodzić ( u mnie tak właśnie było ) nie to że źle Cię nastawiam każda z nas inaczej przechodzi poród życzę Ci szybkiego rozwiązania . Powodzenia 💪

Dawniej Szczęśliwa Mamusia 🙂 .
Synek 17 lat ❤️
Córeczka 10 lat ❤
Córeczka 9 lat ❤
EhMvp2.png
BVjUp2.png
04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 💔 Pamiętamy 💔
Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
Na ovufriend i bbf od 2016 roku 😊.


Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)