X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pierwsza ciąża - suplementy
Odpowiedz

Pierwsza ciąża - suplementy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Jako, że w temacie ciąży jestem zielona, a do wizyty lekarskiej jeszcze dwa tygodnie, to zapytam Was. Przed zajściem brałam suplementy i nie wiem, czy mogę kontynuować ich przyjmowanie. Biorę na dzień:
    1. FertilWoman (zestaw dla kobiet starających się) 2x2 (zgodnie z zaleceniami)
    2. Witaminę D3 2000 (właściwie to 4000 U.j. co dwa dni)
    3. Koenzym Q10
    4. Ashwagandę
    5. Probiotyk
    6. Żurawinę w kapsułkach, bo miałam niedawno zapalenie pęcherza.
    7. Koktajl z trawy pszenicznej (1-2 łyżeczki sproszkowanej).

    Czy coś odstawić lub zastąpić? Czytałam, że Ashwaganda nie jest polecana, więc od wczoraj nie biorę. Dodam, że mam straszny brak apetytu, mimo braku mdłości i jedzenie w siebie wmuszam. Z góry dziękuję!

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Estrella Autorytet
    Postów: 1805 1800

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam q10 400 mg i lekarz kazał mi odstawić jak tylko okazalo się że jestem w ciąży.
    Witaminę D kontynuowwlam branie 4000 j z tym że robiłam badanie z krwi żeby zobaczyć ile mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2021, 13:34

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 35 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • Dusiaa Przyjaciółka
    Postów: 69 34

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź. Dla pewności odstawiam wszystko i zastępuje witaminami dla ciężarnych.

    oar83e3k4353pnfm.png
  • Nicka Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 23 lutego 2022, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo dobrze dobrane suplementy

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ