X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pielęgnacja ciała po porodzie
Odpowiedz

Pielęgnacja ciała po porodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ingebjorg Ekspertka
    Postów: 244 102

    Wysłany: 1 lutego 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam na forum ale nie znalazłam takiego wątku więc zakładam....
    Drogie Mamy jak będziecie pielęgnować swoje ciało - w szczególności brzuch i piersi po porodzie?
    Termin mojego rozwiązania się zbliża i chciałaby zakupić odpowiednie kremy na po porodzie. Obecnie stosuję palmers i zastanawiam się czy ich linia jest dobra także dla mam tuż po rozwiązaniu. Czy macie jakieś swoje typy?

    relganli06k8eu81.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 15 lutego 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pod prawie cala ciaze uzywalam kremu gerber a pod koniec zmienilam na palmersa. Nie mam zadnych rozstepow.
    Po ciazy uzywalam kremu ujedrniajacego "ziaja po porodzie". Bardzo ladny zapach ma :-) u mnie po porodzie skora na brzuszku szybko sie "wchlonela" :-) rozstepow tez nie mam :-)

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ