X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pęcherzyk ? Gdzie jesteś ?
Odpowiedz

Pęcherzyk ? Gdzie jesteś ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ♥️ Nie sądziłam, że będę tutaj pisać i pytać o rady - myślałam ze będę spokojna i cierpliwa ( nie wyszło ;) )
    Zawsze miałam regularne cykle i w ciągu 14 lat miesiączkowania okres spóźnił mi się maksymalnie 4 dni. Ostatni okres miałam 26.12.2021. 2 dni po owulacji stwierdziliśmy, ze spróbujemy sie postarać o dzidzie i takim sposobem 4 dni po spodziewanej miesiączce wyszedł mi pozytywny test ciążowy :) blada kreseczka ale była :) następnego dnia już była coraz ciemniejsza,a tydzień po spodziewanym okresie były już ciemne nawet popołudniu. Z radości oczywiście ryczałam jak szalona :) 26.01 robiłam bete i wynik był 137. 31.01 byłam u lekarza ponieważ kobitka w rejestracji powiedziała, ze już możemy sie umówić. Poszłam szczęśliwa z myślą ze coś zobaczę, a tam wielkie nic … wg om byłam równo w 5tyg. Nie wiem czy sprzęt miał ok czy nie - nie wnikałam. Trzymałabym sie gdyby nie nastraszył mnie od razu ciąża pozamaciczna i ze trzeba będzie usunąć … mógł tego nie mówić tak brutalnie tylko ze np jest wcześnie i ze poczekamy.Ciagle siedzi mi to w głowie i oczywiście już w aucie w drodze do domu płakałam ….. 14.02 mam kolejna wizytę ale już u innego lekarza ( z lepszym podejściem). Ale do tego czasu chyba zwariuje … pisze chyba tylko aby otrzymać słowa wsparcia bo wiadomo ze nikt przez internet nie wie czy jest ok :) nikomu za bardzo nie mówiliśmy o ciąży żeby później w razie czego nie przekazywać okropnych wieści … dlatego potrzebuje jakiejś obiektywnej opinii :) czy w 5 tyg możliwe ze nawet nie było pęcherzyka ? Niby mówił ze widzi jakieś zgrubienie w macicy ale to nic nie pociesza … z objawów to czuje sie super, jedynie piersi tragedia… 2 bolące kamienie … nie mogę nawet spać na brzuchu … :p no i wzdęcia- wygadam jakbym była w 5 msc 😂 może poszłam do giną za wcześnie … wg teorii ze Beta wzrasta na 2 dni podwójnie to w dniu wizyty miałabym ok 800 coś ..

    Dziękuje za każde odpowiedzi i za przeczytanie wszystkiego ♥️

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ