X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Paznokcie hybrydowe w ciąży :-)
Odpowiedz

Paznokcie hybrydowe w ciąży :-)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myślicie o robieniu paznokci hybrydowych w ciąży? Może któraś z Was robiła w czasie ciazy?

  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię sobie cały czas, już od samego początku ciąży :) z tego co wiem, to hybrydy nie są przeciwwskazane w ciąży, a jedynie należy je ściągnąć do porodu :)

    polkosia lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie widzisz opinie na necie są przeróżne ale raczej w większości ze działanie lampy jest szkodliwe.

  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 13 maja 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrzyłam teraz w internecie na kilku stronach i nie znalazłam nic takiego, ale znalazlam takie coś:
    " Nie stwierdzono dotychczas w żadnych prowadzonych badaniach, by żele, akryle, tipsy szkodziły dziecku. Stężenie substancji potencjalnie szkodliwych jest w produktach do stylizacji bardzo niewielkie. Chodzi tu przede wszystkim o aceton i izopropanol (wchodzą w skład preparatów do dezynfekcji, przemywania i odtłuszczania). Opary acetonu mogą zaszkodzić tylko w bardzo wysokich stężeniach, kiedy są wchłaniane przez płuca do krwi. Na szczęście nawet bardzo wysokie dawki skutecznie i szybko usuwa nasza wątroba. Oczywiście przy robieniu paznokci stężenia są zupełnie niezagrażające. Przy nakładaniu akrylu problemem jest tylko nieprzyjemny zapach drażniący śluzówki nawet u kobiet nieciężarnych. Jeśli wiec kobieta w ciąży jest wrażliwa na zapachy dla własnego komfortu powinna zdecydować się na metodę żelową. Obie jednak są dla płodu bezpieczne. Podobnie lampa UV stosowana do utwardzania nie wytwarza żadnych szkodliwych promieni. Z zabiegów upiększania paznokci nie trzeba więc w ciąży rezygnować. Wystarczy poprosić o wietrzenie pomieszczenia podczas zabiegu, można założyć maseczkę blokującą dostęp zapachów."


    Myślę, że to jak z malowaniem włosów, jedni twierdzą że można, inni że nie. Najlepiej jak zadecydujesz sama :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 16:20

    Paulette lubi tę wiadomość

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • nesone Autorytet
    Postów: 277 152

    Wysłany: 13 maja 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzialanie lampy szkodliwe? Wiekszych bzdur nie slyszalam, ciekawe co za madry to wymyslil.
    Paznokcie hybrydowe czy tez zelowe nie sa szkodliwe w ciazy. Nad akrylem jednak bym sie zastanowila i raczej nie robila bo liquid ma strasznie nieprzyjemne chemiczne opary

    aneta93 lubi tę wiadomość

    bl9cuay3h7qefzok.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam całą ciążę i wszystko jest ok ;) do porodu (cc) też miałam zrobione, ale rodziłam prywatnie więc może dlatego były inne zasady ;)

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie takich odpowiedzi szukalam :) ide za tydzien na wesele i raz robie sobie hybrydy na wlasnym paznokciu pozniej juz nie chce bo lubie sama malowac sobie paznokcie ;)

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam do porodu hybrydę, ale przeźroczystą :) Rodziłam SN, małe komplikacje po były (krwotok), a pulsykometr normalnie działał na palcu.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 27 października 2022, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama zastanawiałam się ostatnio nad samodzielnym robieniem sobie hybryd.

  • Mirelasiedla Koleżanka
    Postów: 53 2

    Wysłany: 28 października 2022, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie czasami zdarzy pojsc do kosmetyczki, np. przed jakimis waznymi wydarzeniami, kiedy chcę, zeby te paznokcie byly zrobione porządnie, ale tak na co dzien to tez sama sobie robię. Ogolnie to jestem beztalenciem do takich rzeczy i nie mam zdolnosci manualnych, wiec wiadomo, ze te paznokcie nie sa tak dobrze zrobione, ale pozytywnie mnie zaskoczyly lakiery hybrydowe, bo one mają tak fajną konsystencję, że naprawdę niewiele trzeba, zeby jakoś w miarę znośnie ten lakier nałożyć .
    https://reforma-polska.com/sklep/paznokcie/lakiery-hybrydowe
    Od siebie mogę polecić lakiery hybrydowe od Reformy - są dostępne w niewielkich pojemnościach tak więc są naprawdę ok dla osob, które dopiero się uczą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2022, 11:29

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 4 sierpnia 2023, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie podstawą jest: lampa, baza, top, kolor, cleaner, waciki bezpyłowe, patyczek, pilniczek, polerka (oba najlepiej łódeczka), cienki pędzelek i pusher do skórek. Na początku do zdejmowania najlepiej używać aceton, ale ja nie kupowałam tych specjalnych folii do zdejmowania tylko normalnie sreberkiem zawijałam.
    Jeśli chodzi o markę to najpopularniejsze to chyba Semilac, Neonail i Indigo. Ja wybrałam Neonail i jestem bardzo zadowolona. Dobrej jakości produkty, jeśli pojawia się jakiś problem to szybko odpowiadają na maile, do tego aplikacja, która umożliwia zbieranie punktów za zakupy (zawsze jakaś oszczędność) i częste promocje np. 2+2. O semilac słyszałam, że niektóre Panie mają na niego uczulenie, więc nie chciałam ryzykować.
    Myślę, że jeśli masz chociażby minimalne poczucie stylu i estetyki to szybko się nauczysz. Najważniejsze na początek jest nauczenie się, żeby nie zalewać skórek, bo wtedy stylizacja nie przetrwa tyle ile powinna. Polecam również kanał RedLipstickMonster oraz Justnails.
    https://hotelsgratis.pl/jak-pomalowac-paznokcie/

    Na tej stronie jest również wiele porad na temat tego, jak dokładnie malować paznokcie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2023, 15:10

  • Magdalena1984 Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 września 2023, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny🙂 z racji tego ,ze jest tu bardzo dużo mam ,przyszłych mam , chciałabym Wam przedstawić ofertę dodatkowego zarobku ,która być może Was zainteresuje .
    Od półtora roku działam w branży marketingowej z fajnym zyskiem ,prowadzę prywatną grupę informacyjna gdzie możecie sobie dołączyć poprzez link poniżej 🙂

    https://bit.ly/Magdalena-Markowska-praca-zdalna

    Dodatkowo jeśli ta oferta Was nie zainteresuje działam również w Livegood ,mega mlm gdzie zarabia każdy ! bez jakiejkolwiek sprzedaży 🙂

    Poniżej przesyłam również dostęp do stronki 🙂


    Więcej informacji na stronie ⬇️

    ♾️ https://magdalenamarkowska.my.canva.site/livegood


    Serdecznie Was pozdrawiam 🙂😉🥰

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ