X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog wrote:
    Od wczoraj mój ma cały czas piąstkę w buzi. U was też tak?


    Mój jeszcze nie odkrył że ma ręce, chociaż już częściej skupia na nich wzrok.
    Tzn.wali nimi namiętnie w zabawki ale w buzi rączka jeszcze nie wylądowała, a jak juz to przypadkiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2018, 15:09

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Cukierniczka Autorytet
    Postów: 834 407

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas rączka w buzi tak samo! Starajcie się je wyciągać i dawać smoczek?

    Karo_Wi u nas to samo od dwóch dni było, na wieczór jakby się nie najadał, nie wiem, z krzykiem odrzucał pierś, daliśmy na noc mm i się uspokajał. Wczoraj mąż miał wolne i dał w południe też butlę, bo już nie wytrzymał. Szymek był głodny, tak to wyglądało. Dzisiaj to samo, ale mąż w pracy i się zaparłam żeby nie dawać butli w dzień i o dziwo się udało, chociaż do południa myślałam, że będę ryczeć razem z moim dzieckiem, naprawdę. Ale jakoś po czasie się przekonał i je teraz całkiem ładnie z piersi. Nie wiem czy to jakiś kryzys laktacyjny czy co...

    atdc3e5euobdwxyo.png
    www.zcukremalbowcale.com
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się ślini i zaczekam się zastanawiać czy to możliwe , ze dwumiesięcznemu bobasowi zaczynaja iść zabki ?

  • Hedgehog Autorytet
    Postów: 875 257

    Wysłany: 29 listopada 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia, 13:45

    [link=https://www.suwaczki.com/]17u9hdge9c31bxqo.png[/link]
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hedgehog- to z piąstkami to normalne u dzieci. Moja tez wkłada piąstki do buzi. Nam fizjoterapeutka mówiła, żeby zwracać uwagę czy pakuje na zmianę piąstki po równo, czy którąś częściej wybiera. Jeśli wkłada tylko jedną rękę to starać się zamienić ręce, żeby obie półkole mózgu były stymulowane. Ja nie wyciągam, no chyba, ze zaczyna mocno ssać- wtedy wydaje mi się, ze jest głodna i proponuje pierś.

    Nie sadze, żeby u nas to był skok rozwojowy, ale z drugiej strony jakby bolał brzuszek, to chyba tak szybko wózku by nie usnęła? Wróciłyśmy ze spaceru, Kinga odsypia, ja leżę obok niej. Tak jej się przelewa w brzuchu, ze nigdy takich odgłosów nie słyszałam :O ale się nie wybudza poki co. Swoją drogą porąbany jest ten instynkt macierzyński. Modlę się, żeby przestała się drzec i poszła spać, żeby moc ją odlozyc i coś popgarniać, a jak już spi to leżę obok i się gapię ;)

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megsss wrote:
    Mój się ślini i zaczekam się zastanawiać czy to możliwe , ze dwumiesięcznemu bobasowi zaczynaja iść zabki ?
    Czytałam, że ok. 3 miesiąca dzieci mają raki etap, że zaczynają się bardzo ślinić, ale jest to efekt skoku w rozwoju układu pokarmowego, a nie ząbkow.

    Megsss lubi tę wiadomość

  • neska7 Ekspertka
    Postów: 211 114

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj szczepiliśmy małego 6w1 i pneumo. i wszystko ok , obyło się na szczęście bez gorączki, tylko więcej spał.
    Ja z kolei podaje probiotyk że względu że Nikoś robi cały czas wodniste kupki.

    erj7q7y.png
  • Flavia Autorytet
    Postów: 805 324

    Wysłany: 29 listopada 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mała także wkłada piąstki do buzi, ale nie wiedziałam, że powinna obie. Teraz zacznę zwracać na to uwagę.
    Ostatnio Kinga się rozbawiła, zaczęła machać rękami i się uderzyła. Serce mi prawie pękło, bo pewnie myślała, że to ja ją uderzyłam i zapłakała. Od razu zaczęłam ją pocieszać.

    Meggs ja nie zamierzam szczepić Kingi, bo starsza córka po nopie, którego skutki odczuwamy do dzisiaj.

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w nocy tez 1 karmienie. Max 30 minut. Zjada i zasypia juz jak ja odbijam na ramieniu.
    Jak poszla spac o 22 to jadla o 4 i spala do 8. Ale zanto teraz wstala i nie zapowiada sie ze szybko pojdzie spac :)

    Dzieki za info o yasminelle.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już tylko moje dziecko nie śpi po nocach :( po karmieniu o 2 nie ma opcji żeby normalnie zasnela :(

  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 29 listopada 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flavia wrote:
    Moja mała także wkłada piąstki do buzi, ale nie wiedziałam, że powinna obie. Teraz zacznę zwracać na to uwagę.
    Ostatnio Kinga się rozbawiła, zaczęła machać rękami i się uderzyła. Serce mi prawie pękło, bo pewnie myślała, że to ja ją uderzyłam i zapłakała. Od razu zaczęłam ją pocieszać.

    Meggs ja nie zamierzam szczepić Kingi, bo starsza córka po nopie, którego skutki odczuwamy do dzisiaj.

    A co to znaczy ?

  • OlinkowA Autorytet
    Postów: 596 302

    Wysłany: 29 listopada 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przesyłam mojego Adasia gapiącego się na misia MRB z Lullalove, ktorego polecałyście, jest świetny, tym bardziej że jest to też termofor, z wkładem, który bardzo długo trzyma ciepło :D

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/806d115f37f1.jpg

    Megsss, akilegna♥, edka85, monika30, Natalia92aa lubią tę wiadomość

    qdkkk6nllsldr26a.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 30 listopada 2018, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi czyli nie tylko mojego tak hipnotyzują te zabawki :)))
    Mój mąż mówi na niego Pan :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 00:33

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 30 listopada 2018, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy tego samego :)
    Ale Ewa woli wgapiac sie w lampy.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 30 listopada 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak myślałam, Beni wczorajszy dzień praktycznie przespal i nocne usypianie trwało dłużej niż ostatnio. Butla o 19.30 A sen dopiero około 21.30. O północy znów jedzenie i na gadanie mu się zebrało. Nie wiem jak długo tak sam do siebie gugal bo odjechalam zanim on zasnął. Za to kolejna pobudka na jedzenie dopiero o 5.30 :)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy kapiecie dzieci przed jedzeniem czy po ? Wczoraj to o 19 wykąpałem i do 1 walka o spanie masakra i ciągle czekanie, on nie płacze tylko w brzuszku to kręci i masaż zrobiłam i yogge i tyle pierdkow odeszło już nie mam pomysłów A jak już zaśnie to na mnie ale to nie spanie ..

    A czy jak dajecie mleko odcgane i wszystkiego nie zje to wstawiacie do lodowki reszte żeby później dac czy wylewanie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 09:42

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orchidea, różnie. Jeśli nie jadła długo to staram się ją chociaż trochę nakarmic przed kąpielą, bo inaczej włącza syrenę jeszcze w wanience i nie idzie jej uspokoić. Natomiast zazwyczaj karmię po- jest jej cieplutko, ma pełny brzuszek i szybko zasypia.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie schemat kąpiel- ubieranie -karmienie - sen natomast moj nawet jak się drze przed myciem to ciepła woda go na maxa uspokaja .. uwielbia to widac a te 4-5 h po kąpieli śpi mu się najlepiej potem jak się budzi na butle nad ranem i zjada .. nie zawsze od razu zasypia ..a najlepiej i najdłużej śpi jak zostaje z nami w łóżku na noc .. wiec jeśli już sobie na to pozwalamy to na zmianę ..jedna noc z nami jedna w łóżeczku .. żeby się za bardzo nie odzwyczaił od spania u siebie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 09:35

  • orchidea33 Autorytet
    Postów: 967 298

    Wysłany: 30 listopada 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie obojętnie gdzie śpi mi,e i ze mną w łóżku albo w kołysce tylko że on nie chce na plecach bo wtedy wierci się kręci i budzi jedynie na brzuchu ale na noc to tak nie położę mimo że sam główkę sobie już przekreca ..

    Karo już lepiej je wam ? Już się tak nie wyrywa?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2018, 09:41

    201506021662.png
    zem3qtkfuhpcq4xn.png
  • Moll Ekspertka
    Postów: 355 81

    Wysłany: 30 listopada 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, pytanie serii tych głupich, czy jak dziecko uleje to jest najedzone?

    km5si09kuaztknwb.png
‹‹ 879 880 881 882 883 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ