X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 21 lutego 2022, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie ma drzemki w dzień ani w domu, ani w przedszkolu i chodzi spać koło 19-19:30. Wstaje po 6. Kolacja, mycie, łóżko. Siedzimy z nim. Czytamy, rozmawiamy, różnie. Ale to dopiero teraz się unormowało niedawno. Wcześniej to był horror usypianie go. Trwało wieki i było turbo męczące. Ale zawsze konsekwetnie trzymaliśmy się jakiejś godziny (wiadomo, że była ona różna, nie chodziliśmyo 19 spać jak spał w dzień). Nawet jak trwało to półtora godziny.

    Jak pracowałam to tak jak Katiusza lekarz był od razu. Teraz to przy bardziej problematycznych rzeczach. Długo trwających lub nietypowych.

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 25 lutego 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak Wasze samopoczucie w związku z wojną na Ukrainie? Ja jestem przerażona, szkoda mi tych Ukraińców i martwię się, co będzie z Polską…

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 25 lutego 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie bardzo boje :( tak sobie tylko pomyslalam jak to bedzie jak ja bede musiala uciekac z dziećmi z kraju, dokad sie udac, jak to zorganizować. Mam nadzieje ze do tego nie dojdzie. Nie spodziewalam sie ze dozyje takich czasow i najbardziej szkoda mi dzieci..

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5330 6199

    Wysłany: 17 kwietnia 2022, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostałyście ponownie ciociami :) Mój trzeci maluch zawitał dziś na świecie o godz. 3.04 i życzy wam wesołych świąt 😁

    Karo_Wi, Bajka111 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 18 kwietnia 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, gratulacje, niech zdrowo rośnie! Ale Wam prezent Wielkanocny zrobił :)

    Jak tam u Was dziewczyny? Jak się mają Wasze październikowe dzieci?
    My walczymy z ciągłymi infekcjami, chociaż jest lepiej- coraz więcej dni pod rząd Kinga chodzi do przedszkola. Aktualnie siedzi w domu z glutem i kaszlem, na szczęście już nie ma gorączki… Do tego wychodzą jeszcze inne kwiatki i co miesiąc zaliczamy nowego specjalistę.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 21 kwietnia 2022, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to u nas jedna angina z antbiotykiem w tym sezonie i jelitowka. Poki co odpukać jest nieźle. Obie zdrowe i dokazuja. Mialam chrzciny w święta. Mija druga corka
    zupełnie inna niz pierwsza, spokojmy aniołek.

    A Ewa chodzi na angielski i na tance ale zeby ja z domu wyciagnac to sie musze namęczyć. I te zabawy z przedszkole, odgrywanie scenek z bajek... Męczące. Wasze dzieci tez sie tak bawia? W zasadzie zabawki sa jej niepotrzebne.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 24 kwietnia 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka gratulacje!!!! Dużo zdrówka!

    U nas Filip rzadko choruje, ale diagnozujemy przewlekły kaszel i póki co stanęło na astmie.

    Chicchic u nas odgrywanie scenek to dopiero pomalutku, nieśmiało. Od zawsze, na zawsze auta to życie. Ma auta to świat może nie istnieć. I jedzenie. Zabawkowe jedzenie to też jest bardzo ważne. I prawdziwe jedzenie także. :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
‹‹ 1290 1291 1292 1293 1294
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ