X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe szczęścia 2018
Odpowiedz

Październikowe szczęścia 2018

Oceń ten wątek:
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5296 6176

    Wysłany: 3 listopada 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna, takie wrażenie "braku mleka" jest normalne, ale zaufaj mi - ono tam jest :) Ja odstawiłam całkowicie córę (a raczej ona tak zadecydowała) jakieś 2 tygodnie temu, a jak nacisnę cyca, to jeszcze coś tam leci. Tak więc z tym końcem kp, to nie taka łatwa sprawa. I powiem ci, że ja też uważałam córkę za ideał bobasa. Przez pół roku spała w nocy jak suseł. A teraz....szkoda gadać :)

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 7 listopada 2021, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka właśnie tylko czekam, kiedy ten piękny stan minie i zacznie się hardcore 😅 Póki co korzystam.
    Z tym mlekiem to już chyba rozkminilam o co chodzi. Mianowicie kiedy chcę odciągnąć laktatorem na czarną godzinę, w okolicach jego najdłuższej drzemki, to po południu tego mleka jest mało a czasami nic nie leci. Leo się denerwuje I płacze. Przestałam odciągać i problem znikł. A znów jak chciałam odciągać późnym wieczorem to nawet 50ml się nie dało. Więc nie odciagam.

    Ja już dawno nie mam uczucia pełności w cycach, żadnych wycieków itp. Nawet po nocy z 12h przerwą w karmieniu żadnej różnicy

    Wgl Leo jest chory, Ben zresztą też, i nagle przesypia całe noce. Cieszyłabym się ogromnie ale Ben nie daje pospać. Kosznary, jęki, płacze I krzyki. No gorzej niż z niemowlaczkiem 😅 Więc ja nadal notorycznie niewyspana

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Mavi Autorytet
    Postów: 727 381

    Wysłany: 7 listopada 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja się nieśmiało zareklamuje z moim startującym biznesem 🤭 Zapraszam was po personalizowane metryki waszych szkrabów:

    Facebook: https://www.facebook.com/sketchwithlovepl/
    Instagram: https://www.instagram.com/sketchwithlovepl/

    Może coś wam się spodoba ❤️

  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 29 listopada 2021, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam u Was dziewczyny? Jak przygotowania do Świąt? Jakies nowe dzieci w drodze? :) Moja ciaza za chwilę donoszona.. Mam juz rozwarcie. Licze na rozwiązanie przed Świętami bo jestem juz zmeczona... A 3latka mi nie pomaga :)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 29 listopada 2021, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas „stara bida”. Dzieci więcej nie planuję. Muszę pomyśleć nad jakąś metodą antykoncepcji, bardziej godną zaufania niż prezerwatywy, ale na maxa nie chcę wracać do hormonów… Co wy dziewczyny stosujecie, z czego byłyście/jesteście zadowolone?
    Kinga znowu miała przerwę w przedszkolu na gluta. Naliczyłam jej 12 dni obecności od 1 września. Ale jutro już pójdzie, znając życie pewnie znowu na 4 dni tylko. Chociaż nie ominęło jej pasowanie na przedszkolaka 🥰 pomimo małej frekwencji nauczyła się pięknie wierszyka i kilku piosenek- bardzo to było wzruszające :)

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez pasowanie bylo.. Wzruszona bylam na maksa. Jeszcze przez hormony to w ogole czesto płaczę bez powodu.
    U nas sie raz angina przyplatala na poczatku listopada i poki co chodzi. Ale jak sie mala urodzi to chyba ja zostawię na troche w domu. Myslicie ze dobry pomysl? Wiem ze trudniej wrocic ale choróbska wszedzie, tu noworodek, poza tym, nie chcialabym aby czula sie odrzucona.

    Co do anty, to ja tez będę myślec bo w ogole nic nie stosowalam. Ale teraz juz trzeba bedzie bo wiecej dzidzi nie planuje. Kiedys zaczelam pigułki, przeszlam przez 3 rodzaje i zaden mi nie podszedl. Takze nie mam pojecia jak to ugryźć.

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. :) Ja się na anty tak nie znam, ale będę szła na założenie spirali, głównie dlatego, że jest na parę lat. Boję się tylko aplikacji, ale skoro porody przeżyłam. :)
    Chicchic to oby i u Was to były pierwsze święta z kolejnym maleństwem. :)
    U nas się poprawiło, rodzeństwo w sobie zakochane, aż za bardzo momentami. :D
    Chicchic u nas Filip cały czas chodził do żłobka, potem do przedszkola. Jest wymagającym dzieckiem, z nim nic nigdy nie mogłam zrobić, a i dopiero by był odrzucony jakby musiał się sam sobą zajmować, kiedy ja zajmowałam się noworodkiem. Asia nie spała praktycznie wcale, zresztą tak jak i on. Ona do tego kolkowała i bardzo dużo płakała. W żłobku, a później w przedszkolu miał odskocznię od tego płaczu i mnie zajętej noworodkiem. Ale za to w październiku i listopadzie zaliczyłyśmy szpital z Asią, no także coś za coś. Niestety. Ciężka decyzja tak naprawdę i każda będzie dobra i zła w jakimś stopniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2021, 09:25

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5296 6176

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie półmetek ciąży. Teraz już z górki. Będzie kolejny chłop. I to chyba niezły klocek, bo już na połówkowych miał ponad pół kilo.

    akilegna♥, Bajka111 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 9 grudnia 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej. Ja Cie podziwiam :)

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5296 6176

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic wrote:
    O jej. Ja Cie podziwiam :)
    Spokojnie, jak się rozkręcisz przy dwójce, to i trójkę zechcesz :)

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka ma rację, mi się już znów marzy kolejne dziecię ale jednak chwilowo rozum bierze górę. Mimo, że Leo jest mało absorbujący to jednak Ben daje popalić.

    Jestem tego samego zdania co Bajka. Nie zabierałam Bena z przedszkola, widzę że on tego potrzebuje. Nie mogę mu poświęcić całej swojej uwagi i mimo chorób, które przynosi, nie zdecydowałabym się zostawić go w domu. Co najwyżej poszczególne dni kiedy nie xhcialby iść z własnej woli. Ale wszystkim nam to najlepiej wychodzie kiedy jest te kilka godzin z innymi dziećmi

    Bajka111 lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka super! A jaki wynik wagowy, nieźle! Ciekawe jaki duży się urodzi. :D Ja też podziwiam, ale trzeciego noł łej. :) A "starszaki" bawią się razem?

    Akilegna a jak się chłopaki dogadują?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 09:53

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5296 6176

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, dogadują się dobrze,bawią się cały czas razem (ulubiona zabawa to jeżdżenie jezdzikami po domu - sąsiad z dołu nas ciągle za to przeklina). Poza tym się przytulają,dają buziaki, zresztą mam tu zdjęcie☺️
    b19ece602416.jpg

    Akilegna, ja to nawet już o czwartym myślę 😅

    Bajka111, akilegna♥ lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    Bajka, dogadują się dobrze,bawią się cały czas razem (ulubiona zabawa to jeżdżenie jezdzikami po domu - sąsiad z dołu nas ciągle za to przeklina). Poza tym się przytulają,dają buziaki, zresztą mam tu zdjęcie☺️
    b19ece602416.jpg

    Akilegna, ja to nawet już o czwartym myślę 😅

    Ojej ale urocze! 😍 Fajnie. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka moi też się "dogadują " O wspólnej zabawie to raczej jeszcze nie można powiedzieć ale starszy rozśmiesza młodego jak tylko pojawi się w zasięgu wzroku. Ben stara się młodego zabawiać, podrzuca mu swoje auta. Jakiejś większej zazdrości nie zauważyłam więc chyba jest dobrze ;)
    Ale już nie mogę się doczekać właśnie takiej wspólnej zabawy
    Zresztą od kilku dni kiedy biorę Leo do cyca to Ben "karmi" swojego misia, oczywiście swoim cyckiem 🤣

    edka85, Bajka111 lubią tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • ChicChic Autorytet
    Postów: 2220 803

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwale sie ze mala Iga jest juz z nami od 19.12. Wszystko w porzadku. Moze jutro wyjdziemy. Porod taki szybki ze prawie urodzilam w windzie.

    Karo_Wi, edka85, NatkaZ, Bajka111, akilegna♥ lubią tę wiadomość

    km5stv739k9pulwh.png
    3i498u69muucg3hi.png

  • Karo_Wi Autorytet
    Postów: 1312 537

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChicChic, gratulacje!! Szybkie porody są super ;) dobrze, ze na święta będziecie w komplecie w domu.

    gg64e6ydj2x1myxr.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5296 6176

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chic, hehe, u mnie oba porody 3,5h. Zobaczymy jak tym razem będzie :)

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicchic gratulacje! :) Dużo zdrowia. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Katiuszaaaa Autorytet
    Postów: 852 362

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) czy ktoś tu jeszcze zagląda ?

    Jak tam dzieciaki w nowym roku ? Gile po brodę i jelitówki opanowane?

    Dziewczyny znacie jakaś fajna stronę z sukienkami dla mamy i córki chodzi mi o takie sukienki koktajlowe nie żadne balowe ani tez nie dresowe :) tak zwana swobodna elegancja :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2022, 13:42

‹‹ 1290 1291 1292 1293 1294
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ