X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Szczęścia 2015 ;)
Odpowiedz

Październikowe Szczęścia 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny :) nudnych, bezproblemowych, 9miesięcznych ciąż Wam życzę :)

    Małgorzatka lubi tę wiadomość

  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy wszystkim :* :*

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow to juz pazdziernikowki :) powodzenia dziewczyny!

    Małgorzatka lubi tę wiadomość

  • pestka Autorytet
    Postów: 1386 1211

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaaa, nastepne październikowe! radosnych i spokojnych ciąż i dzieciaczków od październikowych 2014 ;)

    Małgorzatka, lookinblueeyes lubią tę wiadomość

    iabql8x.png
    x8msush.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję dziewczyny :D

    Małgorzatka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Tynkaaa96 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie ze jest takie forum i mozna pisac wszystkie swoje obawy i zawsze jakies wsparcie jest. Moja ciaza jest totalna wpadka nieplanowana i z zaskoczenia. Ja sie bardzo ciesze ale moj chlopak niestety nie bardzo. On dalej twierdzi ze okres przyjdzie i ze jestem glupia ze sie tak nakrecam. Wiem ze mowi tak ze strachu... Ale teraz juz w ogole strasznimnie boli a te 3 dni do @ jeszcze. Dzisiaj umuwilam sie na wizyte do gina i 29 ide. W ten weekend moj facet ma urodziny pojdziemy pewnie do pubu ale ja nie chce nic pic. Nie mam pewnosci jeszcze tylko test ale wole dmuchac na zimne. Jak ja mam mu uświadomić ze ja naprawde chyba jestemw ciazy... Zaraz bedzie krzyk ze przesadzam i niepotrzebny placz. Jeszcze ja tak wybucham placzem ostatnio tylko ktos glos podniesie:(

    oar83e3kangi37lf.png
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynkaaa96 wrote:
    Fajnie ze jest takie forum i mozna pisac wszystkie swoje obawy i zawsze jakies wsparcie jest. Moja ciaza jest totalna wpadka nieplanowana i z zaskoczenia. Ja sie bardzo ciesze ale moj chlopak niestety nie bardzo. On dalej twierdzi ze okres przyjdzie i ze jestem glupia ze sie tak nakrecam. Wiem ze mowi tak ze strachu... Ale teraz juz w ogole strasznimnie boli a te 3 dni do @ jeszcze. Dzisiaj umuwilam sie na wizyte do gina i 29 ide. W ten weekend moj facet ma urodziny pojdziemy pewnie do pubu ale ja nie chce nic pic. Nie mam pewnosci jeszcze tylko test ale wole dmuchac na zimne. Jak ja mam mu uświadomić ze ja naprawde chyba jestemw ciazy... Zaraz bedzie krzyk ze przesadzam i niepotrzebny placz. Jeszcze ja tak wybucham placzem ostatnio tylko ktos glos podniesie:(
    :( przykro mi z powodu twojej sytuacji :( Wiem że łatwo powiedzieć ale postaraj się jakoś wyciszyć mniej stresować wyłączyć na to jego gadanie . Na razie może nie rozmawiaj już nim na ten temat , chodzi głownie o Ciebie żebyś niepotrzebnie się nie stresowała . Po wizycie może lekarz potwierdzi ciążę badaniem USG i wtedy to już musicie usiąść i porozmawiać bo sama dziecka sobie nie zrobiłaś i odpowiedzialni jesteście oboje ... Myślę że obleciał go mega strach i dlatego tak reaguje :* mam nadzieję że otrzymasz od niego mocne wsparcie jak już uświadomi sobie że na 100% zostanie tatą , będę trzymać kciuki żeby Ci się udało :* :*

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Tynkaaa96 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz odliczam dni do wizyty:) ciesze sie ze tak szybko bedzie ta wizyta. Zawsze chcial miec dziecko ale sadze ze qystraszyl sie bo jestesmy jeszcze mlodzi:)

    Małgorzatka lubi tę wiadomość

    oar83e3kangi37lf.png
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tynkaaa96 wrote:
    Juz odliczam dni do wizyty:) ciesze sie ze tak szybko bedzie ta wizyta. Zawsze chcial miec dziecko ale sadze ze qystraszyl sie bo jestesmy jeszcze mlodzi:)
    :) :)
    Będzie dobrze :* Zobaczy fasolkę na zdjęciu i się ucieszy ;)

    Ja również nie mogę się doczekać zapisałam się na usg na 26.01 :)

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Małgorzatka Autorytet
    Postów: 1245 1705

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam posprzątać mieszkanie i musze na zakupy jechać :) Będę popołudniu i liczę że pojawią się nowe Październikówki ;)
    Miłego Dnia :)

    "Ręce , które kołyszą kołyskę rządzą światem"
    oar83e3krqgkccev.png
    "Każdy ma chwile że się po cichu modli..."
  • Tynkaaa96 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O no to super:) tez chcialam na 26 ale tylko prywatnie daloby rade. A by dostal prezent na urodziny:) juz nie moge sie doczekac tego brzuszka pierwszych ruchow:) pewnoe zleci zanim sie obejrzymy :D mam nadzieje ze wiecej tych piezdziernikowych mam dojdzie:)

    oar83e3kangi37lf.png
  • Tynkaaa96 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia :*

    oar83e3kangi37lf.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:57

    Małgorzatka, paula1, Iwka lubią tę wiadomość

  • Sisilla Autorytet
    Postów: 430 335

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane, gratulacje i oby maluszki wam zdrowo rosły- tego wam życzę z moją 3,5 miesięczną Zosią- podpisano październikowa mama 2014

    Ps. Dobrze, że ten czas tak szybko leci, a wy możecie się cieszyć nowymi szczęściami :) trzymajcie się zdrowo!

    Małgorzatka lubi tę wiadomość

    Nasza Zosia
    relghdge5e0xfszn.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki jutro testuje i mam cicha skryta nadzieje ze się udało, czuje się inaczej niż co miesiąc, a może tylko sobie wkrecam :/

    Tynka, nie martw się faceci czasem potrzebują więcej czasu na oswojenie się z rodzicielstwem. Będzie dobrze

    Małgorzatka, paula1 lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Na imię mam Bożena, a termin pokazuje mi na 3 październik. Gdzie jest ta lista? Jest to moja pierwsza ciąża i bardzo wyczekiwana. Staraliśmy się z mężem ponad 1,5 roku, miał bardzo słabe nasienie. W sumie czekaliśmy na list od kliniki leczenia niepłodności dotyczący pierwszej wizyty. I darowaliśmy sobie starania i kolejne rozczarowania, a tutaj przyszły 2 kreseczki :) Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku. Mnie też boli brzuch i również chciałam Was zapytać jak Wasze brzuchy? :) Cieszy mnie to co napisała Małgorzatka, że to normalne. Bo bałam się już o tą drugą słabą kreseczkę. Jak na razie każdy test mi ją pokazuje :) Pozdrawiam,

    Małgorzatka, polkosia lubią tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja kciukam :*

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej ciąży i samych szczęśliwych chwil życzy Lipcówka 2015 :)

    Małgorzatka lubi tę wiadomość

  • Tynkaaa96 Debiutantka
    Postów: 13 13

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie rozmawialam z siostra ktora juz ma drugie dziecko i trzy poronienia za soba. Mowila ze bol taki jest podobno normalny taki podobny jak przed @:) ale coagle sie obawiam ze ta @ przyjdzie. A wy przed czy po terminie @?

    Małgorzatka lubi tę wiadomość

    oar83e3kangi37lf.png
  • Muffinka1019 Autorytet
    Postów: 614 1041

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dostać wczoraj. Jak na razie cisza :) Jutro będę miała wyniki z badania krwi.

    Małgorzatka lubi tę wiadomość

    wnid9vvjodizjocx.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ