X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2022! 💜
Odpowiedz

Październikowe mamy 2022! 💜

Oceń ten wątek:
  • Kath Ekspertka
    Postów: 141 101

    Wysłany: 19 września 2022, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    To już lada dzień! U mnie termin na 11/10
    Ze spaniem nic mi nie mów. :/. Na szczęście sikanie jakoś w nocy mnie nie nawiedza, ale pozycja do spania i wstania jest tragiczna. Jeszcze śpię na materacu bez łóżka (remont ^^'') także podniesienie się z parteru czasami graniczy z cudem. xd

    Musimy wytrwać jakoś te ostatnie dni. A jak waga dzieciątka? U mnie jak urodze w terminie gin kazał się nastawić na 4kg... Już w tej chwili waży 3,100, także liczyłam na lżejszy poród a tu chyba nici ( rok temu syn w marcu 3720)
    Wstawanie u mnie też tragiczne , zazwyczaj ból spojenia mi dokucza , dopiero jak to rozchodzę to jest lepiej ale jak wstaje tak w nocy albo po nocy to ciężko się podnieść ;P
    Co do wagi syna to też szykuje się większy chłopak , na wizycie w 37tc było 3,200.. Córka przy urodzeniu miała 3,830 więc też sporo i obawiam się że jak syn nie będzie chciał wyjść wcześniej to przegoni z wagą córkę. No cóż mam nadzieję że uda się urodzić SN i poród będzie dla mnie w miarę łaskawy.

    f2d8c0bda4.png
    26.09.2022💙Michaś
    27.09.2018💖Julcia
  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 19 września 2022, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kath wrote:
    Wstawanie u mnie też tragiczne , zazwyczaj ból spojenia mi dokucza , dopiero jak to rozchodzę to jest lepiej ale jak wstaje tak w nocy albo po nocy to ciężko się podnieść ;P
    Co do wagi syna to też szykuje się większy chłopak , na wizycie w 37tc było 3,200.. Córka przy urodzeniu miała 3,830 więc też sporo i obawiam się że jak syn nie będzie chciał wyjść wcześniej to przegoni z wagą córkę. No cóż mam nadzieję że uda się urodzić SN i poród będzie dla mnie w miarę łaskawy.

    No to widzę że podobnie jedziemy jeżeli chodzi o wagę dzieci 😅

    Też mam nadzieję na SN i tak szczerze to mam nadzieję na porod przed terminem bo już nie mam siły na nic, a w domu 18 miesięczny chłopak. 😅

    No ale żeby SN nie był to musieliby mieć chyba koo 4.5kg 😲 No mam nadzieje ze takiej wagi nie osiągną. 😒 😂

    Kath lubi tę wiadomość

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 19 września 2022, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina12345 wrote:
    Jak.Ty kobieto wstajesz z ziemi??? Współczucie mega...

    No jakos przekręcam się na bok i potem podpieram i jakoś idzie. Na szczęście brzuch mam mniejszy niż w ciazy z synem bo mogłobybyc faktycznie ciężko z takim jak ostatnio.

    Tak to jest jak się wprowadza człowiek do niewykończonego domu (budowa) i robi się górę w trakcie:). Ale już w przyszłym tygodniu jest plan że będziemu spać jak normalni ludzie :)

    Paulina12345 lubi tę wiadomość

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 20 października 2022, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że wątek umarł śmiercią naturalna.
    Ale jakby kogoś interesowało, to u mnie ciaza zakończona szczęśliwie dnia 13.10.22, porodem siłami natury, wywołanym oksytocyna. Porod o wiele krótszy od 1. Wg położnej i jej wpisy w książeczkę zdrowia dziecka, 1 faza porodu trwała 2.55, a 2 faza 10 min.

    Kath lubi tę wiadomość

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • Kath Ekspertka
    Postów: 141 101

    Wysłany: 23 października 2022, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikoshi wrote:
    Widzę że wątek umarł śmiercią naturalna.
    Ale jakby kogoś interesowało, to u mnie ciaza zakończona szczęśliwie dnia 13.10.22, porodem siłami natury, wywołanym oksytocyna. Porod o wiele krótszy od 1. Wg położnej i jej wpisy w książeczkę zdrowia dziecka, 1 faza porodu trwała 2.55, a 2 faza 10 min.
    Gratulacje i super że tak szybko poszło :)

    Mikoshi lubi tę wiadomość

    f2d8c0bda4.png
    26.09.2022💙Michaś
    27.09.2018💖Julcia
  • Inkaa85 Autorytet
    Postów: 1144 409

    Wysłany: 1 listopada 2022, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do sprzedania dwa opakowania kropli sab simplex jeśli by któraś potrzebowała dla maluszka proszę na priv

‹‹ 196 197 198 199 200
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ