X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2021
Odpowiedz

Październikowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • papilloon1 Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 4 lutego 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 Tak dokładnie, każda ciaża jest inna pozostaje być dobrej myśli <3

  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 4 lutego 2021, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dzisiaj wizytę 😃 jest pęcherzyk w macicy, za dwa tygodnie mamy nadzieję usłyszeć serduszko 💛

    kokoszka31, meraja90, Gosia9, martakam lubią tę wiadomość

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika283 wrote:
    Nic jeszcze nie widziałam, wizytę miałam tak naprawdę 13 dni po owulacji, więc bardzo wcześnie :)
    Dominika283 my byłyśmy razem na styczniówkach prawda? 😛

  • Dominika283 Autorytet
    Postów: 309 525

    Wysłany: 5 lutego 2021, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliet95 wrote:
    Dominika283 my byłyśmy razem na styczniówkach prawda? 😛

    Jeśli mówisz o styczniowym testowanie to tak :)

    Juliet95 lubi tę wiadomość

    Ania ❤ ur. 27.09.2021
    12.2015 💔 7tc 01.2020 💔 10tc
    mutacja MTHFR, PAI1
    "Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się."
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 5 lutego 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tylko weekend i wizyta! Dzisiaj chyba też od razu zadzwonię i umówię się na prenatalne, bo może być problem z terminem :)

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • dopaminka Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 5 lutego 2021, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! To ja też się melduję :) Termin na około 7 października, pierwsza wizyta zapisana na 13.02 to będzie 6+3.
    Jutro idę zbadać czwarty raz betę bo nie wytrzymam jeszcze całego tygodnia bez żadnej informacji czy u kropka wszystko ok :)
    Pozdrawiam Was wszystkie i życzę spokojnych 9 miesięcy!

    Gosia9 lubi tę wiadomość

    oar8qqmzgfkwgo1s.png
    Starania od: 03.2019
    01.2020 - cp
    04.2020 - cb
    23.01.2021 - II (10dpo)
    Neoparin + Encorton + Acard
    bhcg 27.01 - 229
    bhcg 29.01 - 705
    bhcg 01.02 - 2989
    bhcg 06.02 - 17850
    usg 13.02 - zarodek 7,5mm i bijące ♥️
  • Bercia84 Koleżanka
    Postów: 48 30

    Wysłany: 5 lutego 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was. Ja tez podchodzę bardzo ostrożnie. Będę aktywna jak usłyszę serduszko. Dwie straty za mna 😕 oby tym razem szczęśliwie się potoczyło.

  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 5 lutego 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopaminka wrote:
    Cześć dziewczyny! To ja też się melduję :) Termin na około 7 października, pierwsza wizyta zapisana na 13.02 to będzie 6+3.
    Jutro idę zbadać czwarty raz betę bo nie wytrzymam jeszcze całego tygodnia bez żadnej informacji czy u kropka wszystko ok :)
    Pozdrawiam Was wszystkie i życzę spokojnych 9 miesięcy!
    Właśnie też się zastanawiam nad zbadaniem bety 4 raz 😂

    Bercia będziemy czekać na Ciebie :)

    Bercia84 lubi tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • papilloon1 Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 5 lutego 2021, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bercia84 ja podobnie, na spokojnie, bez ekscytacji. Też dopóki nie zobaczę serduszka to będę raczej trochę wycofana. Ale trzeba się cieszyć z tego, że chociaż doszło do zapłodnienia i implantacji. To już jest jakiś krok do przodu!

    Bercia84 lubi tę wiadomość

  • dopaminka Przyjaciółka
    Postów: 116 111

    Wysłany: 5 lutego 2021, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martakam wrote:
    Właśnie też się zastanawiam nad zbadaniem bety 4 raz 😂

    Bercia będziemy czekać na Ciebie :)

    Zawsze tak strasznie sie stresuje przed wynikiem, przy kazdym logowaniu do konta serce wali mi jak glupie, a jak widze ze sa juz gotowe do wyświetlenia to zamykam oczy i powolutku podglądam ile wyszlo zeby nie dostac zawału 😜
    Wiem ze tymi badaniami sama sobie sprawiam niepotrzebny stres, ale jednak wole wiedziec 😊 i to takie świetne uczucie widzieć ze rośnie 😍

    Bercia84 lubi tę wiadomość

    oar8qqmzgfkwgo1s.png
    Starania od: 03.2019
    01.2020 - cp
    04.2020 - cb
    23.01.2021 - II (10dpo)
    Neoparin + Encorton + Acard
    bhcg 27.01 - 229
    bhcg 29.01 - 705
    bhcg 01.02 - 2989
    bhcg 06.02 - 17850
    usg 13.02 - zarodek 7,5mm i bijące ♥️
  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 5 lutego 2021, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja to mam jakiś spadek nastroju ogólny.. generalnie w ogóle nie czuję że jestem w tej ciąży.. mam jakieś czarne myśli, że skoro objawów nie ma za bardzo to coś jest nie tak.. wiem że to głupie.. muszę jakoś wytrwać do pierwszego USG.. myślę że zrobię je 12.02 choć lekarz radził mi najwcześniej w okolicy 20lutego, ale chyba po prostu tyle nie wytrzymam..

    age.png
  • martakam Autorytet
    Postów: 562 773

    Wysłany: 5 lutego 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Hejka, ja to mam jakiś spadek nastroju ogólny.. generalnie w ogóle nie czuję że jestem w tej ciąży.. mam jakieś czarne myśli, że skoro objawów nie ma za bardzo to coś jest nie tak.. wiem że to głupie.. muszę jakoś wytrwać do pierwszego USG.. myślę że zrobię je 12.02 choć lekarz radził mi najwcześniej w okolicy 20lutego, ale chyba po prostu tyle nie wytrzymam..
    Kokoszka jak to Cię pocieszy to obecnym objawem ciąży u mnie jest brak @ a tak to też nic... Czasem zgaga mnie złapie.
    I ja rozumiem lekarza, że warto przyjść jak już będzie serce itp. ale jeśli masz się stresować to lepiej iść wcześniej i najwyżej za tydzień czy tam 2 kolejny raz.

    kokoszka31 lubi tę wiadomość

    qb3c4z173dm8368h.png
    qb3c3e5e4rtuompq.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 5 lutego 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Hejka, ja to mam jakiś spadek nastroju ogólny.. generalnie w ogóle nie czuję że jestem w tej ciąży.. mam jakieś czarne myśli, że skoro objawów nie ma za bardzo to coś jest nie tak.. wiem że to głupie.. muszę jakoś wytrwać do pierwszego USG.. myślę że zrobię je 12.02 choć lekarz radził mi najwcześniej w okolicy 20lutego, ale chyba po prostu tyle nie wytrzymam..
    Ja też nie mam żadnych objawów oprócz tego że okres nie przyszedł ale wczoraj miałam usg i jest pęcherzyk w macicy. Może jeszcze na obajwy za wcześnie, każdy organizm jest inny🙂

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2021, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny, spokojnie. Znam takie które nie mając objawów są w zdrowej ciąży, także nie ma reguły. Stres wam nie pomoże. Ja też jestem po stracie, ale myślę pozytywnie. Wierzę w tego maluszka ❤

  • papilloon1 Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 5 lutego 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Hejka, ja to mam jakiś spadek nastroju ogólny.. generalnie w ogóle nie czuję że jestem w tej ciąży.. mam jakieś czarne myśli, że skoro objawów nie ma za bardzo to coś jest nie tak.. wiem że to głupie.. muszę jakoś wytrwać do pierwszego USG.. myślę że zrobię je 12.02 choć lekarz radził mi najwcześniej w okolicy 20lutego, ale chyba po prostu tyle nie wytrzymam..


    Hej, głowa do góry! Ja nie mam też żadnych objawów, czasami brzuch pobolewa i mam w związku z tym stres. W straconej ciąży za to miałam mnóstwo objawów od bólu piersi po zawroty, bóle głowy, mdłości już bardzo wcześnie mi się pojawiły te objawy i niestety nie skończyło się dobrze. Teraz nie mam żadnych objawów oprócz tego brzuszka. Ale mówią że objawy dopiero 7/8 tydzień przywalają także wszystko przed nami mam nadzieję 😘

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 5 lutego 2021, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za dobre słowo.. podniosło mnie to na duchu 😘 macie rację, jeszcze będziemy tu jęczeć że to boli tamto doskwiera 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2021, 12:52

    Angelka93 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Angelka93 Autorytet
    Postów: 2026 1146

    Wysłany: 5 lutego 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokoszka31 wrote:
    Dzięki dziewczyny za dobre słowo.. podniosło mnie to na duchu 😘 macie rację, jeszcze będziemy tu jęczeć że to boli tamto doskwiera 😁
    Dokładnie, mam nadzieję że tak będzie ❤️

    💗🤍Roksanka🤍💗
    15.11.2023
    age.png
    🤎💙 Tobiś 💙🤎27.09.2021age.png
  • Bercia84 Koleżanka
    Postów: 48 30

    Wysłany: 5 lutego 2021, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to wy w 6 tc idziecie już na wizytę ? Ja planuje iść dopiero na koniec lutego. Hmm mam problem z tarczyca. Biorę eutyrox w poniedziałek dzwonię do endokrynologa, ale tsh miałam w normie miesiąc temu.

  • papilloon1 Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 5 lutego 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bercia84 wrote:
    Dziewczyny to wy w 6 tc idziecie już na wizytę ? Ja planuje iść dopiero na koniec lutego. Hmm mam problem z tarczyca. Biorę eutyrox w poniedziałek dzwonię do endokrynologa, ale tsh miałam w normie miesiąc temu.

    Ja kochana też dopiero idę na wizytę dopiero pod koniec miesiąca, nie widzę u siebie potrzeby żeby iść wcześniej zobaczyć pęcherzyk 🤷‍♀️

  • kokoszka31 Autorytet
    Postów: 1886 2428

    Wysłany: 5 lutego 2021, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bercia, jeśli masz cierpliwość to oczywiście zrozumiałe żeby poczekać z pierwszą wizytą.. ja jestem właśnie rozdarta- rozum mi mówi-nie idź za wcześnie, przecież i tak nie masz na to wpływu co tam się dzieje w środku, a serce- idź idź idź jak najszybciej 😁
    Co do TSH- miesiąc temu miałam 0.5 (lecze się euthyroxem od wielu lat), a od razu w ciąży skoczyło mi na 2.30 i muszę zwiększyć dawkę leków.. więc lepiej mieć to pod kontrolą bo TSH potrafi szybko skoczyć.

    age.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ