X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe mamy 2017
Odpowiedz

Październikowe mamy 2017

Oceń ten wątek:
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My o ciąży powiemy jak zobaczymy serduszko :) nie ma co za długo ukrywać ;)

    madlene88, KaroLove, Tunia.a lubią tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • baassiia Autorytet
    Postów: 2217 2191

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na basen raz w tygodniu chodze. Jesli ktos ma sklonnosc do infekcji to mozna np tampona zalozyc.

    My powiemy pewnie kolo 12 tyg po pierwszych prenatalnych, w ostatniej ciazy tez tak planowalismy, ale byl sezon grillowy a ja nie pilam i sie domyslili. Teraz latwiej.

    ckaik0s3cw5dk0ny.png
    l22nhdgepv6li19g.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baassiia wrote:
    Ja na basen raz w tygodniu chodze. Jesli ktos ma sklonnosc do infekcji to mozna np tampona zalozyc.

    My powiemy pewnie kolo 12 tyg po pierwszych prenatalnych, w ostatniej ciazy tez tak planowalismy, ale byl sezon grillowy a ja nie pilam i sie domyslili. Teraz latwiej.
    To może pójdę. Ech poszłabym bo już widzę że przytyłam 1.5 kg a to dopiero początek. Mam ogromne problemy z wagą i bardzo się boję bym nie skończyła ciąży ze znaczną nadwagą.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja narazie ćwiczę sobie w domu, ale zauważyłam że teraz przy łatwych, ciążowych ćwiczeniach łapie jakaś większą zadyszkę, jakbym już byłam w 7 miesiący a nie na początku 2

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    theagnes87 wrote:
    ja narazie ćwiczę sobie w domu, ale zauważyłam że teraz przy łatwych, ciążowych ćwiczeniach łapie jakaś większą zadyszkę, jakbym już byłam w 7 miesiący a nie na początku 2

    Też mam tak. Wejście po schodach to zadyszka i zmęczenie. Dlatego chcę na basen. Od drugiego trymestrze pójdę na fitness dla kobiet w ciąży. Jeśli ma mi to pomoc w porodzie to myślę że warto.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • aleksandrazz Autorytet
    Postów: 1736 1899

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Październikowe super ☺ Ja też jestem przełom września/października więc dołączam ☺ Wizyta u giną w czwartek ale nie serduszkowa jeszcze, to będzie 5 tydz 2 dzień. Teraz czekam w kolejce do rodzinnego bo w nocy okropnie gardło mnie bolalo, czuję że coś mnie łapie wiec lepiej reagować od razu

    Kimmy lubi tę wiadomość

    f2w3skjoz38r27ux.png
    ug37p07wdm3008n6.png

    "Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni."
    J 15, 7
    Dziękuję za groszka ;)
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamusie:) ja jeszcze tak nie pewnie bo test dwa dni przed okresem wyszedł z drugą krecha ale za dwa dni powtórzę i będę wtedy szła na betę to zobaczymy :) jeśli wszystko ok to moja druga ciąża, moja Oliwka ma 10miesiecy aktualnie :) widzę tu znane nicki z moich kochanych marcowek 2016 także znów się spotykamy:) mam nadzieje ze ten wątek będzie tak samo wspaniały jak ten w którym już byłyśmy i zresztą trzymamy się do teraz:)

    Kimmy, baassiia lubią tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Dajcie znać na kiedy wam termin wychodzi to dopiszę do naszej listy :)

    Ja też jestem na przełomie ale podobno w pierwszej ciąży często zdarza się poród po terminie

    f5b59272af.png
  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mi wg ostatniej miesiączki przypada na 6 października :)

    Kimmy lubi tę wiadomość

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Witajcie :)
    Dajcie znać na kiedy wam termin wychodzi to dopiszę do naszej listy :)

    Ja też jestem na przełomie ale podobno w pierwszej ciąży często zdarza się poród po terminie

    Oby nie. Ja już się niecierpliwie:P

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Oby nie. Ja już się niecierpliwie:P
    Ja też :D

    Ja się urodziłam po terminie już w zielonych wodach... Nie chciałam wychodzić ;)

    f5b59272af.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kimmy wrote:
    Ja też :D

    Ja się urodziłam po terminie już w zielonych wodach... Nie chciałam wychodzić ;)

    Podobnie. Cesarka po terminie. Miałam być w listopadzie a jestem z grudnia. Cieszę się że moje maleństwo będzie z września października. Fajnie bo to jeszcze taki ciepły miesiąc potrafi być :)

    Kimmy lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Pchelkaaa Ekspertka
    Postów: 172 203

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by to Ty jak moja córka miała być z listopada a wyszła w grudniu ;)

    Witam nowe mamusie ;)

    A jak u Was z dolegliwościami? Mnie nic nie boli ani mdłości. Mam nadzieję że tak zostanie ;)

    km5s4z17bhx29iyi.png
    zud3ugpj1x4j4oxc.png
  • theagnes87 Autorytet
    Postów: 749 453

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie nieraz coś zemdli...ale nie wymiotuje...Na razie...i mam nadzieję że tak zostanie...
    Jestem za to jakaś taka bez sił...spać mi isę chce...ale to też za sprawą córki, która w nocy mi się budzi i przychodzi spać do nas...
    No i przy ćwiczeniach dostaję zadyszki...

    iv09hdgejbmeoi5c.png

    w57vskjoejp0xr0f.png


  • Wpinka Przyjaciółka
    Postów: 63 49

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Kilka dni temu dowiedziałam się, że zostanę mamą :) Jestem jeszcze przed pierwszą wizytą, ale Belly wskazuje na termin pod koniec września 2017, może to być też początek października 2017, sama nie wiem jeszcze :). To druga ciąża po pierwszym poronieniu (pierwsza była prawdopodobnie biochemiczna), więc mocno ściskamy kciuki! Na szczęscie wszytko wygląda w porządku, wczoraj beta 1418 w 19 dpo, progesteron 31,5 ale TSH 5,16, więc zbijamy dawką superturbo euthyroxu. Pozdrawiam wszystkie "świeże" mamy z Warszawy, może uda się kiedyś spotkać w realu :)

    Kimmy, smeg, katka/85 lubią tę wiadomość

    a88e25d763.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też brak objawów. Może szybciej się męczę, częściej chodzę do toalety ale nic poza tym. :)

    Podziwiam was za te ćwiczenia. Ze mnie to taki leniuszek jest :D

    Wpinka hej :) na kiedy masz dokładnie termin? ;)



    f5b59272af.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety mam takie chwile mdłości. Ostatnio jak byłam u mojej przełożonej to mnie łapało. Generalnie to mam nadzieję, jednak tylko na mdleniu się zatrzyma. Natomiast liczę się że może być gorzej bo ja z tych co mają chorobę lokomocjyna i podobno to potrafi wzmagać. Ciekawe jak będzie wyglądać nasze podróżowanie z maluszkiem. Skoro ja nie mogę zv tyłu to chyba mąż będzie jeździć.

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Mamusie.Czytam ze samopoczucie u was raczej dobre,u mnie jeszcze nie czuje ze jestem w ciąży gdyby nie klócia jajników:)Jutro ide na bete aby sprawdzać przyrost.Myśle pozytywnie.

    Kimmy, Asiaa91 lubią tę wiadomość

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Hey Mamusie.Czytam ze samopoczucie u was raczej dobre,u mnie jeszcze nie czuje ze jestem w ciąży gdyby nie klócia jajników:)Jutro ide na bete aby sprawdzać przyrost.Myśle pozytywnie.
    Trzymam kciuki za ładny przyrost :)

    madlene88 lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
  • Kimmy Autorytet
    Postów: 831 1148

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie będę się smucic jak mdłości mnie omina ;) jak czytam różne historie o calodniowym rzyganku to ja podziękuję ;l

    madlene88 lubi tę wiadomość

    f5b59272af.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ