X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea jakąś lutke masz albo duphaston?

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak biore lutke 3 razy dziennie.teraz byłam w wc i nic nie ma

    kalika lubi tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Auro Ekspertka
    Postów: 195 239

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! nie żartujcie, zanim się obudziłam naskrobałyście na tamtym wątku 2 strony i na tym 4 strony!!

    a co do męża, mój też się niezbyt ekscytuje. Niektórzy faceci tak mają, że jak nie zobaczą to nie uwierzą. Ja czekam na brzuszek większy.

    Basia1771, Rutelka, Blu lubią tę wiadomość

    cb7w9jcgbhi8rlpi.png
    zpbnvcqggsk02ljs.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea kochana, tu połowa z nas plami :/ ja wiem, że to nie pocieszenie, ale plamienia nie zawsze oznaczają coś złego :) nie byłaś wczoraj na badaniu? Albo może Przytulanki z mężem?

    Jeśli jednak jesteś niespokojna, to zadzwoń do swojego lekarza :)

    Rutelka lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja już mam 2kg na plusie... ja piernicze...
    Ze mnie to jest taka mała kurka bo mam 160cm i obecnie 67kg
    masakra! Za kilka miesięcy to będą mnie kulać chyba.
    Apetyt mam większy niż zwykle i 0 mdłości nadal. Muszę coś zacząć ze sobą robić... :)

    Anoolka lubi tę wiadomość

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • Visenna Autorytet
    Postów: 383 437

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Dziewczyny ja już mam 2kg na plusie... ja piernicze...
    Ze mnie to jest taka mała kurka bo mam 160cm i obecnie 67kg
    masakra! Za kilka miesięcy to będą mnie kulać chyba.
    Apetyt mam większy niż zwykle i 0 mdłości nadal. Muszę coś zacząć ze sobą robić... :)

    Ja mam wrażenie, że już się kulam :) Mdłościami mogę się podzielić :)! Zainteresowana :P?
    Powodzenia na wizycie bo to DZIŚ, prawda :)?

    oar8vfxmctme5m5e.png
    PCOS + NT + IO + hiperinsulinemia + hiperprolaktynemia. I poronienie.
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina mnie tez najlepiej smakują owoce i warzywa ;) ciesze sie ze nie ciągnie mnie do niezdrowej żywności :) moj maź bardzo sie cieszy ale jak sam stwierdził ze chce jeszcze o tym myślec bo wszystko moze sie wydarzyć :) my z mężem imię dla chłopca mamy wybrane odkąd sie poznaliśmy - Filip, dla dziewczynki ostatnio zdecydowaliśmy Ania, moja babcia tak chciała mieć na imię i miała mieć ale jej tata sie pomylił i podał inne :p takze ciesze sie ze o to nie bedzie wojny bo zawsze sie bałam ze nigdy nie zdecyduje sie na to jedno jedyne imię :)

    Rutelka, Anoolka, NiecierpliwaKarolina, Blu lubią tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • lu.iza Autorytet
    Postów: 951 1008

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i witam sie w 8 tyg ;) ja tez zaczynam w czwartki :) jeszcze 4 tyg i juz bede spokojna :p

    marti_88, Visenna, Rutelka lubią tę wiadomość

    qb3cl6d8iexq5cc7.png
    m3sxc6edpjlusky4.png
  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Visenna tak dzisiaj ten mój wielki dzień :) nawet nie wiem kiedy to zleciało a wydawało mi się że to szmat czasu. Trzymaj kciuki :)

    Visenna, Rutelka lubią tę wiadomość

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, ja też trzymam kciuki za serduszko :)

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo kochane ;-)

    Lece na bete bo gin kazała ... znowu czuje obawy. Nie wiem tylko czy nie zrobic dodatkowo tsh ft3 i ft4 ... no i progesteronu ale biore lutke wiec nie wiem czy sie opłaca.. doradźcie. W październiku miałam tsh 2,82 .. na poczatku grudnia zaczełam jesc kelp ( jod) i sie udało zajsc...

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry na nowym świeżutkim wątku <3
    Wróciłam właśnie z laboratotium, krew do badania oddana, nie bylo źle ;) poza warunkami i standardem obsługi... PRL... :/ byłam w szpitalu wiec nie ma co sie dziwic w sumie...
    Rutelka wrote:
    Oj jak wizyta 8 marca, to ja bym betę zrobiła. Wrzucisz na kalkulator i będziesz mieć głowę spokojną. Co to jest te 20-30 zł wydane na bHCG w porównaniu ze spokojem jaki zyskasz do tego 8 marca.

    Ja w sobotę idę na dodatkowe usg, bo nie wytrzymam do kolejnej wizyty planowej. Zadzwoniłam do lokalnego gin i umówiłam się na usg. Trudno 150 zł pójdzie, ale przynajmniej będę wiedziała co i jak z dzidziusiem i co się dzieje z krwiakiem.

    No właśnie ja tez z uwagi na krawiaka latam często na badania... byłam juz 3 razy na usg... na tydzien idę kolejny raz i mam nadzieję że już historia z krwiakiem dobiegnie końca

    Czytam dalej

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • elficzka Autorytet
    Postów: 388 292

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulka1978 wrote:
    No właśnie ja tez z uwagi na krawiaka latam często na badania... byłam juz 3 razy na usg... na tydzien idę kolejny raz i mam nadzieję że już historia z krwiakiem dobiegnie końca

    Czytam dalej

    Hehe a co ja mam powiedzieć? Do 8tyg miałam 7 razy usg, przez ciągle plamienia i pobyt w szpitalu :) teraz następne mam w poniedziałek, a potem już mam nadzieję normalnie..

    f2w3rjjgdr0iznvo.png
  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    U mnie co do imienia na pewno bedzie nie lada batalia. Nie zgadzamy sie w ani jednym :) mój chce chłopca, cały czas mowi ze z dziewczynka nie bedzie miał wspólnych tematów hehe głupol. Ja z kolei zawsze chciałam mieć dziewczynkę. Zupełnie nie wiem co wpisać wiec narazie sie z tym wstrzymujemy.

    Rutelko mozesz mi dopisać 27 lat
    U mnie są 2 dziewuszki :) z mojego punktu widzenia córeczki są tatusiowe, a synusie mamusiowe :)
    Płeć na absolutnie obojętna, młodsza córa bardzo chce siostrzyczkę ;) Patrzac na daty współżycia względem owulacji (dni bezposrednio poprzedające owu) to może byc dziewczynka ale z drugiej strony w dzien owulacji też się działo więc może byc rownie dobrze synuś ;) Mam nadzieję że juz na prenatalnym uda nam się dowiedzieć :)
    Imiona wybrane :) Ada (chyba w wersji Adrianna) i Leon :)

    Rutelka, lu.iza, kalika lubią tę wiadomość

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy wrote:
    Witam się ponownie ale już w 9tc <3 teraz dla Mnie początek tygodnia zaczyna się w Czwartek ;D
    lu.iza wrote:
    No i witam sie w 8 tyg ;) ja tez zaczynam w czwartki :) jeszcze 4 tyg i juz bede spokojna :p

    LillaMy i lu.iza dla mnie też w czwartek. Właśnie zaczęłam 8tc, tak jak i ty lu.iza. :D LillaMy jesteśmy tydzień za Tobą. Lu.iza też tak dziś o tym myślałam, że jeszcze 4 tygodnie i będzie spokojniej. Jeszcze tylko 4 tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 09:14

    LillaMy lubi tę wiadomość

  • anulka1978 Autorytet
    Postów: 1298 1487

    Wysłany: 25 lutego 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Auro wrote:
    Dziewczyny! nie żartujcie, zanim się obudziłam naskrobałyście na tamtym wątku 2 strony i na tym 4 strony!!

    a co do męża, mój też się niezbyt ekscytuje. Niektórzy faceci tak mają, że jak nie zobaczą to nie uwierzą. Ja czekam na brzuszek większy.
    Mój ogólnie, w każdej kwestii, jest mało ekscytującym sie typem :) on nie z tych co to będą skakać z radości czy rzucac talerzami ze złości :) nie okazuje uczuć wylewnie :) Na ciąże czekał, dzielnie nad nia pracował :P oczywiście że się ucieszył, kwiatki mi kupił i zycie wróciło do normalności :) nie pozwala zakupów targać... jak brzydka pogoda to dzwoni i mowi ze absolutnie na spacer mam nie iśc zebym się nie przeziębiła... takie męskie okazywanie troski :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 08:55

    Rutelka, LillaMy, Auro, kalika lubią tę wiadomość

    f2w33e3k4fqom8sd.png
  • tajemniczazolza Przyjaciółka
    Postów: 84 59

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Odebrałam wyniki bety - 1062.
    To chyba dobry wynik?

    Visenna, Rutelka, Jusstin, Anoolka, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    s0c51i3.png
    24.02. - beta hCG 1062 <3
    29.02. - beta hCG 4911 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaolka wrote:
    Ahaaa mam jeszcze pytanie. Wybieram sie teraz do tego samego lekarza, do ktorego chodzilam wczesniej. Wiem ze on nie zleca badania tsh. Myslicie ze warto wykonac ma wlasną reke? Jakos na poczatku lutego robilam sobie to badanie, nie podejrzewajac ze moge byc w ciazy i wyszlo mi wtedy 2,53. Moglo ulec zmianie? To nie za duza bylaby wartosc jak na poczatek ciazy?

    TSH 2,53 to sporo jak na ciążę. Moim zdaniem do zbicia. Powtórz sobie i zapytaj ginekologa, co z tym. Ja biorę Euthyrox na zbicie TSH. Utrzymuje się na poziomie 1,6 i gin mówi, że dobrze. Ale muszę kontrolować, bo w ciąży lubi rosnąć, mimo leków i trzeba zwiększać dawkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 09:17

    paaolka lubi tę wiadomość

  • marti_88 Autorytet
    Postów: 289 206

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tajemniczazolza wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Odebrałam wyniki bety - 1062.
    To chyba dobry wynik?

    Jak na ten tydzień to bardzo dobry ;) a robiłaś poprzednio betę? Bo nie pamietam czy ro pierwszy raz..,

    l22n6iyetayj1i0f.png
    24 cykle starań i sukces :)
  • tajemniczazolza Przyjaciółka
    Postów: 84 59

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marti_88 wrote:
    Jak na ten tydzień to bardzo dobry ;) a robiłaś poprzednio betę? Bo nie pamietam czy ro pierwszy raz..,
    Tak robiłam pierwszy raz :)

    s0c51i3.png
    24.02. - beta hCG 1062 <3
    29.02. - beta hCG 4911 <3
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ