X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • marlon Autorytet
    Postów: 423 615

    Wysłany: 7 października 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_Ola wrote:
    U nas najgorzej w buzi. Myslalam ze to plesniawki. Nie chce jesc, boli go. Nawet smoczek poszedl w zapomnienie. Jedyny plus calej choroby.
    Marlon to dla doroslych bostonka taka straszna? To tak jak ospa dla doroslego.


    Moja przyjaciolka miala jak zarazila sie od dzieci kolezanki. Masakra. Straszne ja przeszla. Dla dzieci to pikus a dorosly ma przerabane. Keszcze miala dlugo powiklania.

    atdci09kteyfwsql.png
    4b9ah00cplkhwdqn.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 października 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękujemy :-)
    Rodziłam ostatecznie u siebie w Łodzi w prywatnym. Ale pod ręką był ICZMP. Na szczęście nie było żadnej potrzeby się tam udawać.

    Blu, udanej imprezy :-)
    Szynszyl, ale klocuszek rośnie :-)

    Współczuję strasznie bostonki! Oby chłopakom szybko przeszło!!! Aż się przeraziłam jak pomyślałam o jakiejś chorobie teraz :-/

    Ja teraz siedzę i się nudzę :-P dzieci śpią, dom wysprzątany, obiad ugotowałam, mąż poszedł pobiegać i matka z adhd nie ma co ze sobą zrobić. Czekam aż wstaną i idziemy na spacer, bo pogoda cudowna. Oby była taka jak najdłużej!!!

    marlon, szynszyl, Blu, Jutysia lubią tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 7 października 2018, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dużo zdrówka dla chłopaków! że też te choroby muszą się przypałętać..

    Blu jak tam się udały urodzinki?
    Hania ogólnie przez większość czasu jest troskliwą siostrą, ale ciągle chce przytulać i coś robić przy Stasiu i jak nie pozwalam to często w złości jakoś mocniej go złapie. Trzeba uważać, ale nie jest źle.

    a Stasiu jest taki kochany, że w nocy budzi się tylko raz ^^

    Za tydzień mamy chrzest i szykuje się intensywny weekend.

    Karolina a jak Olkowi się podoba siostra?

    Hania w końcu zaczęła mówić więcej słów i dużo takich śmiesznych wymyślonych przez siebie, jakby gadała w jakimś obcym języku ;)

    pogoda bajeczna, cały przyszły tydzień też ma tak być!

    Blu lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 8 października 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impreza udana ;) mąż 4 kg cięższy ja przestałam się ważyć :D Leon dostał tyle zabawek, zwłaszcza samochodów, że chyba otworzę jakiś komis ;)

    Dziewczyny zdrówka dla dzieciaków, my jeszcze bostonki nie przerabialiśmy, aż się boję....

    Karola zazdroszczę że już jesteś po, najgorsze jest to czekanie. I chyba szybko doszłaś do siebie po porodzie?
    A ja taką miałam nadzieję że coś po tym weekendzie się ruszy a tu cisza i spokój.

    Szynszyl z moją Natalką było tak, że jak pojawiły się nagle nowe słowa to później błyskawicznie ta mową się rozwinęła ;) w przeciągu tygodnia łączyła już wyrazy w zdania. Czekam aż Leoś zacznie gadać więcej.
    Udanej imprezy za tydzień, na pewno wszystko się uda ;)

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • Jutysia Ekspertka
    Postów: 191 287

    Wysłany: 8 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bostonka gościła jakiś miesiąc temu, potem zawitały pleśniawki :( Na szczęście mamy już to za sobą, lekko nie było.
    Teraz przypałętał się lekki katarek, ale cóż, sezon chorobowy zbliża się wielkimi krokami...

    Aaa, i dwa tygodnie temu Ania pożegnała smoczek :D Ufff

    Udanych imprez urodzinowych ;) I zdrówka!

    ijpbdf9h93cgicla.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 9 października 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwusia a dziala u was neosine? Bo u nas od wrzesnia wieczne choroby i chodzi w kratke do zlobka. Ale lubi tam chodzic. Hubert tez polubil zlobek?
    Blu powodzenia zeby cos ruszylo.

    Blu lubi tę wiadomość

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 9 października 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ja mu dałam neosine teraz jak dostał bostonki, bo tak mi lekarka powiedziała. Hubert dostaje witaminę C i multiwitamine z amwaya. No i wrzesień przechodził bez żadnej choroby, teraz dopiero ta bostonka. Załapał jakiś kaszelek, ale osluchowo jest czysty. Zrobiłam mu wczoraj syrop z cebuli, dzisiaj go dostaje. Jutro już mam zamiar wysłać go do żłobka. Bo krost to od niedzieli już nie mamy. A żłobek mały pokochał. Niechce mi z niego wychodzić. Teraz codziennie rano pokazywał i tłumaczył, że chce iść do żłobka. Jutro z rana pewnie będzie płacz, bo tydzień siedział w domu i rozstanie z mamą będzie najgorsze.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 10 października 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neosine też stosuje, jak tylko pojawia się mega katar albo widzę że zaczyna się choroba. Moim zdaniem działa super. Mamy jeszcze domowy sok z malin i mlecza jakoś trzeba się ratować.

    Sylwusia super, że Hubert rośnie na takie towarzyskie dziecko :) chyba większość bardzo przeżywa rozstanie z rodzicami na kilka godzin.

    Jutysia gratulacje dla Ani, że rozstała się ze smokiem :)

    Jutysia lubi tę wiadomość

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 10 października 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hubert rano tak pobiegł na salę, że nawet nie zauważył, że wyszłam. Zaczął przytulać się z dziećmi i paniami, aż mi się przykro zrobiło, że mnie olał :-)
    Kaszlu już prawie nie ma, syrop z cebuli działa cuda i nawet Hubert go polubił. Nie wiem czemu wcześniej mu go nie zrobiłam. Mąż śmiał się, że już piętro niżej czuć tą naszą cebulę.

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 16 października 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu jak tam?

    My po imprezach, ogólnie super wszystko wyszło ^^

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 18 października 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przez 3 ostatnie dni miałam skurcze wieczorami, ale przechodziły, dzisiaj cały dzień boli mnie brzuch jak na @. Byłam na wizycie u gina i oczywiście wszystko pozamykane, porodu nie widać :) Kazał się umówić na ktg, zadzwoniłam, najbliższy termin w czwartek za równy tydzień... Takie obłożenie. O matko byle przed listopadem urodzić.

    Szynszyl super że podwójna impreza się udała :)

    Zaczęłam się zastanawiać co wymyślić dla Leosia na mikołajki, dla Natalki mam prosto bo ona teraz bawi się tylko lalką bobasem i potrzebuje do niej wszelkie akcesoria np. kołyskę, ubranka, pralkę O.o itd. a Leoś bawi się samochodami, których ma już dużo. Może macie jakiś pomysł? Najbardziej myślę nad LEGO Duplo ..

    szynszyl lubi tę wiadomość

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 19 października 2018, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl, super, że imprezy się udały :-) i sto lat dla Hani!!!

    Blu, musisz mieć super warunki w brzuszku, ze te Twoje dzieciaki nie chcą wychodzić ;-) co do Lego Duplo to Olek uwielbia! Ma kilka zestawów. Najbardziej chyba podoba mu się ta ciuchcia elektryczna. Także ja polecam jeśli Leoś lubi klocki.

    No i sto lat dla Leosia! Niech rośnie zdrowy i silny :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2018, 02:33

    Blu, szynszyl lubią tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Goosiaczek2 Autorytet
    Postów: 843 872

    Wysłany: 19 października 2018, 04:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochani sprawa jest dość pilna. Pomóżmy temu małemu wojownikowi. Sprawmy by na jego ustach pojawił się znów uśmiech. Wystarczy naprawdę symboliczna kwota. W nas jest siła. Jeśli możesz udostępnij to na swoim profilu na fb

    https://www.siepomaga.pl/walka-wojtka

    f2w3e6hhhqm6pyjg.png
    201501074974.png
    20130810640114.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 19 października 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl fajnie, że imprezy się udały. My jutro mamy sesje marynarska, a w niedziele tort dla dziadków, chrzestnych i mojego rodzeństwa.
    U nas Hubert bawi się samochodami. Ma dużą lawete i ciężarówkę dostał teraz na urodziny. Układa na nich samochodziki. Nie kończąca się zabawa :-) Lego duplo jeszcze go nie interesuje. A i zapomniałam dodać kopary. Mamy już kilka :-)
    Wtorek i środa była ciężka, bo Hubert niechcial iść do żłobka. Nie wiemy bo się stało. Ale na szczęście już mi się odmieniło. W środę miał tort i balony w żłobku, wrócił już zachwycony.

    szynszyl lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 19 października 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ciebie Blu uczą dzieci cierpliwości :-) oby szybko się zaczęło i później poszło migem.

    Blu lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 19 października 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie koparki już mamy, fajnie się nimi bawi. Czasem mąż mu przynosi z budowy jakieś kawałki rurek albo drewna i Leoś przenosi to z miejsca na miejsce ;)
    Moja Natala też ma czasem dzień, że nie chce iść do przedszkola, niewiadomo dlaczego, jak tylko jest na miejscu to biegnie do sali, jak po nią przyjeżdżam to nie chce iść dziad mały :D

    Karolina zestaw z pociągiem parowym, czy pociągiem towarowym (tam w zestawie są dźwigi)? Chyba coś w ten deseń by mu się podobało. Fajnie to wygląda :)

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 19 października 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat dla Leosia i Huberta :)

    Blu mam naw, że malutka nie będzie jednak kazała na siebie zbyt długo czekać :)

    Hania też uwielbia Duplo, my na urodziny jej kupiliśmy kolejny zestaw, to taki prezent który co rusz można kupować, bo w sumie te zestawy duże nie są, a więcej klocków zawsze się przyda :)

    Blu lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 20 października 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się :D Ada urodziła się o 11 :) poród ekspress, bo trwał 2 godziny, ale bez oksytocyny się nie obeszło ;) tak się cieszę, że mam to już za sobą :)

    Sylwusia100, szynszyl, Kai, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 20 października 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ada :-) teraz odpoczywajcie :-)

    Blu lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
‹‹ 1407 1408 1409 1410 1411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ