X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październikowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Październikowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 2 września 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj spokój, a dzisiaj znowu różowo. Ale lekarz twierdzi, że to normalne i że szyjka się przugotowuje do porodu i na tym etapie już nic nie robimy.

    Szynszyl, oby najpóźniej we wtorek ruszyło samo! Ale dobrze musi być u mamusi :-)
    A wrzesniowe dzieci są bardzo fajne ;-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 2 września 2018, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to się będzie działo we wrześniu :-)

    Szynszyl życzę jak najszybszego i bezproblemowego porodu a Tobie Karolina żeby maluszek chociaż jeszcze 2 tygodnie posiedział w brzuszku.

    U nas ostatnia prosta w przygotowaniach przed wakacjami. 11.09 lecimy, trochę mam stres, ale mam nadzieję, że jakoś przetrwamy te 5 godzin w samolocie a potem już tylko laba 2 tygodnie :-)

    Kubuś wreszcie powiedział TATA!! :D Mąż zakochał się 2 raz :P

    Blu lubi tę wiadomość

    l54t4dr.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 3 września 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też tata było późno powiedziane, za to teraz cały czas mówi. A jak mąż w tygodniu dłużej pracuje to w weekend syn nawet z nim do łazienki chce chodzic :-)
    Wtedy mama może odpocząć :-)

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 4 września 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl jak tam u Ciebie?

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 4 września 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślę co tam u Ciebie i trzymam kciuki, żebyś szybko przytuliła synka :)

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 4 września 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blu jak u was sytuacja z przedszkolem?
    U nas Hubert czuje się super w starszakach :-) wczoraj nie chciał wychodzić, w dzień poszedł spać do sypialni w żłobku :-) jestem zadowolona, bo już się zaklimatyzowal :-)
    Ja też wchodzę i patrzę czy Szynszyl coś napisała :-)

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • Ola_Ola Autorytet
    Postów: 803 520

    Wysłany: 4 września 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl buduje napiecie

    f2wl3e5evc7d67pj.png
    ex2bgu1rurd98nmh.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 4 września 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :) oczywiście w szpitalu XD czekam na lekarza, żeby zdecydowali co robimy i czy w ogóle dzisiaj :) ehh te moje dzieci takie niechętne do narodzin ;)

    Diewuszka nie dziwię się tacie, że jest wniebowzięty ^^

    A u nas Hania nauczyła się swojego imienia takie jakie jest a nie po swojemu :)

    Blu te 3 książki rewelacja! Hania je uwielbia i zaczęła więcej powtarzać i ciągle chciałaby je czytać, jest w nich coś co porywa dzieci!

    Karolina mam nadzieję, że Twój maluszek jeszcze się nigdzie nie wybiera.

    U której pierwsze dwa latka będą??


    EDYCJA: założyli mi cewnik i zobaczymy jak zadziała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2018, 17:12

    Blu lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 4 września 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl już niedługo :) trzymamy kciuki!
    Brawo dla Hani, że potrafi powiedzieć swoje imię :)

    Leon mówi o sobie "Leee" albo ja.

    Sylwusia u nas też dobrze z adaptacją w przedszkolu. Nie chcę zapeszyc bo to się jeszcze może zmienić, ale Natala wręcz biegnie do sali, trudno o jakiegoś buziaka na pożegnanie. Dzisiaj pani rozłożyła im maty, żeby odpoczęli przed obiadem, na co Natalka powiedziała, że ona odpoczywa w domu ;) średnio je obiady, ale w domu też marudzi. Na razie jestem bardzo zadowolona, trochę mi się wręcz nudzi samej z Leosiem w domu :P

    szynszyl lubi tę wiadomość

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 4 września 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa latka chyba najpierw u nas :-) juz zaczynam myśleć nad imprezą i w przyszłym tygodniu zacznę jakieś przygotowania. Teraz to już będą takie bardziej świadome urodziny :-)

    Mam termin w szpitalu na 2 października także mała jeszcze niech posiedzi trochę. Chociaż już mi tak ciężko...

    Mam nadzieję, że akcja ruszyła i jutro będziemy miały kolejnego grupowego maluszka :-)

    Blu, szynszyl lubią tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 5 września 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl teraz już z górki :-)
    My w tym roku nie robimy imprezy. Zamówiliśmy mu sesje na urodzinowa, a w listopadzie chcemy pojechać nad morze, więc trochę wydatków będzie. Za rok zrobimy imprezę, wtedy będzie już starszy. A kto będzie chciał do Huberta wpaść z życzeniami to bez zaproszenia się pojawi. Chcieliśmy zaprosić chrzestnego, ale on mieszka z rodzicami, więc i ich wypadałoby zaprosić a jak ich to drugiego wujka i ciocie tez, bo się obraża. A my w mieszkaniu nie mamy miejsca, więc w tym roku, bez zapraszania i imprezy. Syn chyba się nie obrazi :-)

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 5 września 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl, jak sytuacja?

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 5 września 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh nic z tego dzisiaj... Balonik wczoraj pękł, zrobił rozwarcie na 3 cm.. Dzisiaj podali mi oksytocyne już na sali porodowej i kompletnie nic się nie zmieniło. Szyjka jest ponoć kompletnie nie dojrzała. No i jutro jakieś kolejne działania. Jeśli będą ku temu przesłanki. Tęsknię za Hanią :( i chce już do domku.

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • Blu Autorytet
    Postów: 1523 1693

    Wysłany: 5 września 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl, a jak rodzilas Hanię to co pomogło?

    U mnie za pierwszym i drugim razem najpierw zrobili lewatywę, potem 2x oksy, bo szyjka też kompletnie nie chciała współpracować. Dasz radę, jeśli masz jakieś rozwarcie to już tyle jesteś do przodu. Trzymam kciuki, może w nocy coś się rozkręci.

    CBx2p2.pnglEw8p2.pngV23dp2.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 5 września 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z Hania już mi się saczyły wody i jakoś poszło. Szyjka jest jeszcze twarda o nie zgładzona i nie wycentrowana i dlatego tak. Dostałam jedna kroplówkę, bo lekarz stwierdził, że nie ma sensu, żebym pochodziła dzisiaj i zobaczymy jutro

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 5 września 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chłopcom chyba faktycznie się nie spieszy ;-)
    Może pobiegaj po schodach? ;-)
    Moja znajoma masowała sobie sutki, żeby przyspieszyć akcję.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Anieńka Autorytet
    Postów: 604 610

    Wysłany: 5 września 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello trzymamy kciuki za ciezarne :) szynszyl szybkiego rozwiazania :)

    U nas tez Jasio potrafi powiedziec od niedawna swoje imie i jakies pojedyncze slowa ostatnia nowosc to siusiu :D
    Olinek juz siedzi, pelza i wspina sie na wszystko co stanie na jej drodze, juz coraz pewniej jej idzie, lozeczko juz na samym dole. Stoi na nogach, ale jeszcze nie raczkuje. Od 7miesiaca idzie jak z procy. A i od 1.09 ma juz 2 zabki :) obydwoje robia teraz takie postepy ze nie nadarzam za nimi :)
    Ale Jasio dokucza troche Oli i zadne prosby i grozby nie pomagaja...

    bl9czbmhptcbgwug.pngatdci09krpu5v7i5.png
  • szynszyl Autorytet
    Postów: 1163 1386

    Wysłany: 7 września 2018, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Już :) mamy Stasia urodził się 06.09 :)
    miałam mieć jednodniową przerwę w wywoływaniu i tak sobie nic nie robiłam, o 18 odeszły wody i o 22.02 juz się tuliliśmy. Poród całkowicie naturalny, no na ostatnie 10 minut oksytocyna, bo maluszek wolno schodził. Taki naturalny poród to jednak bajka jednak.

    Karolina jak u Ciebie?

    Anieńka Olusia to duża panna jest ^^ Jasio pewnie testuje co można, teraz chyba nasze dzieciaczki wpadną w taki wiek rozrabiania, widzę po Hani że też robi różne psoty i patrzy na reakcję.

    Blu, Kai lubią tę wiadomość

    3jgx3e3kscbj73hd.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 7 września 2018, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl, cudnie <3 gratuluję z całego serca i cieszę, że było pięknie :-)
    Tak coś czułam, że już dziś przeczytamy o maluchu :-) wielkie buziaki dla Stasia!!!

    U mnie pooooowoli. Jak to w 9 mcu ;-) jakies tam bóle i skurcze się pojawiają (dużo mocniejsze niż z Olkiem), ale póki co straszaki. Torba spakowana, ja zaczynam skreślać dni w kalendarzu do terminu :-P

    szynszyl lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Sylwusia100 Autorytet
    Postów: 3434 5189

    Wysłany: 7 września 2018, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szynszyl gratuluję. Buziaki dla Stasia :-)

    szynszyl lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek kochany - 04.07.2015
    bfarxzdvpbfijpi5.png
    f2wlpx9ioedyej73.png
‹‹ 1403 1404 1405 1406 1407 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ