X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zapraszam wszystkie, te ktore czekaja na swoje malenstwa w pazdzierniku tego roku (2014)
    Razem jest razniej czekac :) Wszystkie idziemy podobnym rytmem wiec mozemy tutaj wymieniac sie obserwacjami, rozdawac porady.. Cieszmy sie naszym szczesciem razem :)


    Aby zgrupowac przyszle szczesliwe mamy stworzylam liste wedlug daty porodu.
    Lista jest czysto rekreacyjna i nie ma obowiazku wpisywania sie na nia.

    Jesli ktoras z Was nie chce sie na niej znalezc, niech da mi znac.

    Natomiast jesli jestescie zainteresowane, wystarczy napisac do mnie wiadomosc w tym watku i podac swoj termin porodu.
    Mozna dodac swoj wiek i ile sie staralyscie o dzidzie.
    ( nie kopiujemy listy i nie wpisujemy sie same :) )



    Oto lista pazdziernikowych mam:

    Termin 1go pazdziernika 2014:
    MOI, (obstawia chlopczyka) - i miala racje: bedzie CHLOPIEC - a jednak nie :
    - na poczatku maja dowiedziala sie, ze jednak to DZIEWCZYNKA :) - prawdopodobnie Julia

    Pierwsza wiadomosc po porodzie:

    Kochane!!!
    Moja wyczekiwana, uparta Julcia przyszła na świat 4 października o godzinie 23.55
    Urodziłam naturalnie, bez wywoływania. Poród wspominam fantastyczne, cały czas chodziłam i kucalam, głęboko oddychalam. O godz. 21.00 poszłam ma porodowke z rozwarciem 1-2 cm a przed północą malutka była już na moim brzuszku!
    A teraz niespodzianka: Julka to żyrafa: 3340 g i 58 cm długości

    Aniqa, wbrew temu co mowili wszyscy - bedzie DZIEWCZYNKA :) - Hania
    Tak wiec miala byc pazdziernikowa mamusia a tu z nienacka, tuz po remoncie 30 sierpnia - chlusnely wody :)
    Wiadomosc z 31 sierpnia w nocy po porodzie:
    O 1.50 urodziłam hanie, wszystko z nią ok, 2660 g, i długość 56 cm, 2 godz była ze mną a potem wzieli ją na poporodówke,a ja leże na bloku porodowym bo niema miejsca dla mnie bo dużo porodów było,strasznie rozdarta ta moja hania,ale ładnie ssała cyca.

    Pierwsze zdjecie:
    n05044gd93bj_t.jpg


    2 pazdziernika:
    DeLaCruz, 24 lata, 3mce staran ( w tym 2 z ovu) - dolacza do grona
    mam oczekujacych SYNKA :) - i bedzie Franciszek

    Wiadomosc z 1go pazdziernika:

    Franuś przyszedł na świat 30.09 o 13.20 przez cc. 3600g i 56cm. Wykapany tata najukochanszy bobasek, potem wkleję zdjęcie. Całusy dla forumowych cioteczek :-*
    34fhfeo.jpg
    Ania4

    Wiadomosc z 16go pazdziernika:

    hej dziewczyny,pisze dopiero teraz,bo nie mialam dostepu do internetu. 2pazdziernika o 15.50 przyszla na swiat moja druga kochana istotka oliwka, porod silami natury w miare szybki,bo zaledwie 5godzin,ale skurcze byly mega. mala wazyla 3340 i mierzyla 59cm siatkarka hihi

    3 pazdziernika:
    mitaka, bedzie CHLOPIEC :) - Aleksander

    Wysłany: 3 października, 17:07
    HEJ dziewczynki wczoraj wyszlismy ze szpitala. Oluś urodził się 28 września po 11h ciężkich bóli krzyżowych (nie zycze nikomu)w 10 min sn. 3450 i 55 szczęścia Pozdrawiamy wszystkie ciocie.
    caterinka, 28 lat,13mcy staran,(chcialaby dziewczynke a czuje, ze bedzie chlopczyk),jej zyczenie sie spelnia-DZIEWCZYNKA :)

    Wiadomosc z 29 wrzesnia:

    Witam!!26.09 o godzinie 13.51 przez cc przyszla na swiat Milena.3.400 53 cm i cala glowa czrnych wlosow!!Jestemy juz w domu !!
    moni28, 3 mce staran, (syn, 8 lat), bedzie DZIEWCZYNKA :) - Julia

    Wiadomosc z 6go pazdziernika:
    O godz. 10:50 siłami natury przyszła na świat Julia 3480 kg 58 cm. 10 pkt. Śliczne ssie pierś moja królewna.
    aga2319, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Madzia

    4 pazdziernika:
    Pestka, 26 lat, 1 mc staran, bedzie CHLOPIEC :) - Franek

    Wiadomosc z 2go pazdziernika:

    Hej dziewczyny, ją na szybko chciałam sie pochwalić że wczoraj o 6:20 rano na świat przyszedł Franciszek! 3400g i 56 cm, poród sn;) ja jeszcze w szpitalu ale jutro wychodzę to zdam relacje i zalacze fote niedługo:)
    2d7wpy.jpg
    tofirus, (przeczuwa chlopczyka) a bedzie DZIEWUSZKA :) Malgosia

    Wysłany: 27 września, 12:43
    Weszlam tylko na sekunde, zeby Wam napisac, ze w czwartek przyszla na swiat Malgosia. Porod naturalny, 2670 g i 52 cm. Napisze cos wiecej jak wrocimy do domu. Trzymam za Was kciuki!
    Smutas, 25 lat, bedzie CHLOPIEC :)

    Wysłany: 30 września, 12:29
    Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było.

    27 o 15 30 na swiat przyszedł Antoś, 2800 i 53cm długości.

    Jesteśmy juz od wczoraj w domku i mamy się dobrze.

    Antos ma tylko krwiaka na glówce, dużego guza, ale ma się wchlonąc do 2 mies życia
    zlut4y.jpg
    Joaska, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Majusia

    Pierwsze wiadomosci po przyjsciu dziecka na swiat:

    Wysłany: 21 września, 22:44
    Witam, zgłaszam rozpakowanie dn.16.09.14 przyszła na swiat Majusia
    PoZdrwiamy

    Wysłany: 22 września, 05:05
    skonczylo sie CC 3220, 52cm. Jest boska! !! Trzymam kciuki za rozpalowanie mamus

    5 pazdziernika:
    Kajaoli, 7 mcy staran, (dwa aniolki lipiec 2013), (czuje, ze tym razem tez bedzie dziewczynka)
    - A bedzie CHLOPIEC :) - Charlie
    Tez miala byc pazdziernikowa mamusia ale los zdecydowal inaczej: w nocy z 15 na 16 wrzesnia zaczela tracic wody wiec migiem do kliniki. Oto pierwsza wiadomosc po akcji:


    Wysłany: 16 września, 23:50
    Dzis o 18.48h po 16 godzinach porodu zakonczonym cesarskim cieciem przyszedl na swiat nasz synek Charlie  waga 3298g 
    Jestesmy przeszczesliwi i nie mozemy sie na niego napatrzec  pozdrawiamy wszystkie ciocie z forum 

    I pierwsza fotka:

    2m2jdxu.jpg

    Charlie urodzil sie z waga 3298gr i wzrostem 49cm - kawal chlopa :)

    7 pazdziernika:
    MartaR, 31 lat, 5mcy staran, (czuje, ze bedzie chlopak choc wszyscy mowia naczej)
    no i wszyscy mieli racje! - bedzie DZIEWCZYNKA :) - Pola

    Wiadomosc z 5go pazdziernika:
    Tak dziewczynki moje o 13.25 Polcia się urodziła bardzo szybko 54cm 3.840kg ładnie się przyssała ma bardzo długie włosy dam zdjęcia jak się ogarnę na FB BO TU nie umiem z telefonu

    8 pazdziernika:
    Drelin, 41 lat, 2 mce staran (syn 13 lat)
    Ulcio, 5 mcy staran ( corki: Kasia, 12 lat i Kinga, 6 lat), (czuje, ze bedzie dziewczynka a ma nadzieje, ze bedzie chlopiec)
    - i bedzie miala swojego wymarzonego SYNKA :)
    gobsoon, (oczekuje blizniat) - chciala chociaz jedna dziewczynke - a bedzie DWOCH CHLOPCOW :):)

    Pierwsza wiadomosc po porodzie:
    Wysłany: 26 wrzesnia, 16:25
    Witam Was dziewczyny!

    Meldujemy się po długiej nieobecnosci ale za to już w komplecie
    Jest z nami już Filipek i Wojtuś urodzeni 18.09.2014 godz. 9.42 i 9.43 przez cc
    Mieli po 2907g 55cm oraz 3050g 56cm, obaj dostali po 10pkt i sa wyjatkowo pieknymi i kochanymi chlopcami

    A ja jestem najszczesliwsza mama na swiecie
    Anoolka (podejrzewa, ze bedzie dziewczynka), a bedzie CHLOPIEC :) - Filip

    Wysłany: 6 października, 19:34
    Dnia 1 października urodził się Filipek, 56 cm i 3600
    Więcej napiszę jak trochę odetchnę bo dopiero ze szpitala wróciłam



    9 pazdziernika:

    Kaszulator, 31 lat, (w domu 3-letni Piotrek), bedzie DZIEWCZYNKA :)

    Wiadomosc z 28go wrzesnia:

    Wysłany: Dzisiaj, 07:47
    Nie mam jak Was nadrobić. 26.09 o 9:22 na świat przyszła nasza Magdalenka. 3120g i 58cm. Było cc.Zdecydowanie polecam porod naturalny.
    Zielono mi :):)

    Wiadomosc z 9go pazdziernika:


    "Kochane dziś o godzinie 18:15 na świat przez CC przyszło Nasze największe szczęście JULECZKA 47cm i 2970 waga. Jak się ogarne zdam relacje. Całuski cioteczki."

    b8k0ac.jpg

    10 pazdziernika:)
    Lubek, bedzie CHLOPCZYK :) - Tymon

    Wiadomosc po porodzie:

    A, no i Tymek przyszedl na swiat 14.10 o 12.15, wazyl 3400, 53cm dlugosci

    12 pazdziernika:
    paulina.b.1991 , bedzie CHLOPAK :) - Adam

    Wysłany: 19 października, 13:42

    "Adaś urodzony 16.10.2014 o 15.15 przez cesarke. 3190g, 53 cm. Teraz mlody ma podejrzenie infekcji i lezy na lampach. Rana ciągnie strasznie "
    ataga4, bedzie CHLOPIEC :) - Kajetan

    Wiadomosc z 15go pazdziernika:
    Hej dziewczynki Nasz Kajtus urodzil sie o 19:25 wazac 3700g i mierzac 56cm, czyli nie taki king kong

    m7x4t0.jpg
    Aga W.A, bedzie DZIEWCZYNKA :), Nadia

    13 pazdziernika:
    ania.g, ma już dwie córki 15 l. i 7 l., (przewidziane cc), bedzie SYNEK :) - Marcel

    Wysłany: 20 października, 17:11
    Melduję się na chwilę. Marcel urodził się o 13:05 dziś 20.10 przez cc. Waży 4120 i 59 cm.

    14 pazdziernika:
    renatkach, 24 lata, 1mc staran z ovu, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Karolina

    Fragment wiadomosci z 8go pazdziernika:
    dziewczynki, wczoraj, nawet nie wiem o której przyszła na świat nasza córeczka Karolinka. Wszystko stało się bardzo szybko.
    xfxb2c.jpg
    15 pazdziernika:
    mama86, 27 lat, 4 mce staran, (wydaje jej sie, ze bedzie dziewczynka) - i tak! Czeka na DZIEWCZYNKE :) - Gabrysie

    Wiadomosc z 16go pazdziernika:

    Dziś o 9.55 urodziła się Gabriela Magdalena. Waga 3150, 57 cm i 10 punktów
    Poród mialam piękny!!!!!!! Jak się ogarne to opiszę mój ekspresowy poród
    Kakabaka, 33 lata, 50mcy staran, (mysli o chlopcu a przeczuwa, ze to bedzie dziewczynka)
    a jednak bedzie CHLOPIEC :) - Jędrek

    Wiadomosc z 14go pazdziernika:

    Ogłaszam wszem i wobec że dnia dzisiejszego o godzinie 11:25 przez cc przyszedł na świat nasz synek Jędruś
    Teraz poszedł z tatą się szczepić
    Ssie cycusia jakby nic innego w życiu nie robił
    30szm9g.jpg
    "Jędrzej Jarosław wita świat i wszystkie cioteczki Przyszedł na świat dzisiaj tj. 14.10.14 o godzinie 11:25 przez cc. Waga 3970, dlugosc 56cm "


    16 pazdziernika:
    Stokrotka, (pomimo kropek na twarzy czuje, ze bedzie chlopczyk)
    - i miala racje! Bedzie CHLOPCZYK :)

    Fragment wiadomosci z 15go pazdziernika:

    Czesc Kochane. Dziekuje za wsparcie.

    O 15:50 naturalnie urodzilam Igansia. Jest cudowny ma 56cm i wazy 3360g. Porod był stosunkowo krótki aczkolwiek bardzo intensywny.
    Eweloka84, jest potwierdzona DZIEWCZYNKA :)
    ao12, 1mc staran, bedzie CORKA :)

    Wysłany: 18 października, 10:34
    Dzisiaj o 7:55 przyszła na świat nasza córka Alicja, waga 3550 g i długa na 49cm, pięknie zassala cyca, miałam znieczulenie, bo o 23 nie wytrzymałam już bólu. Wody odeszły mi o 23:55 i były już zielone. Zostałam delikatnie nacieta.
    rj4biu.jpg
    Scescie, 24 lata, 3 mce staran, (liczy na dziewczynke) a bedzie miala SYNKA , a nie, okazuje sie jednak, ze lekarz sie pomylil i ze bedzie CORKA! - Marysia. No i kolejna niespodzianka - w 28 tygodniu ciazy okazalo sie, ze jednak bedzie CHLOPCZYK :) - Kuba

    Jeszcze jedna niedoszla pazdziernikowa mamusia :) miala zaplanowane od samego poczatku cesarskie ciecie i spokojnie sie do niego przygotowywala a tu nagle widzimy na forum wiadomosc:

    Wysłany: 24 września, 16:36
    wody mi odeszly!

    Pierwsza wiadomosc po porodzie:
    Wysłany: 24 września, 22:49
    Ja tak szybko.
    Od 18:20 jestem mamusia Kuba urodzil sie poprzez cc. Wazy 3000g i mierzy 52cm jest malutki i boski! Jadl juz raz cyca. Rana po cc boli okropnie. Po 6h bede wstawac.
    2z9glde.jpg

    17 pazdziernika:
    Marta83, ( mysli, ze bedzie druga dziewczynka)
    sylwia1985, 29 lat, 18 mcy staran, ( czuje, ze u niej bedzie chlopak i
    strasznie by sie zdziwila gdyby byla dziewczynka) - no i bedzie DZIEWCZYNKA - Nina - nie, w okolicach 30 tygodnia ciazy okazalo sie, ze jednak bedzie CHLOPCZYK :) - Nikus

    Wiadomosc z 13go wrzesnia:

    Dzisiaj o godzinie 0:10 przyszedl na swiat Nikus waga 3450 i 52cm porod ciezki: w skrucie szyjka sie nie rozwierala podali oxytocyne max dawka potem zzo ktore nie zadzialalo potem glebokie naciecie krocza i wyjecie dziecka na sile poprzez vacuum
    2ugffrl.jpg
    mad8, bedzie SYNEK :) - Wojtek

    Wysłany: 29 października, 11:42
    Witam się po kilkudniowej przerwie i przekazuję pozdrowienia od Wojtka, który urodził się 25 października w 41+2 tc. Waga 3420, długość 56cm, 10apgar.

    18 pazdziernika:
    paaolka, ( wyobraza sobie chlopca), i przeczucia jej nie mylily! - bedzie SYNUS :) - Krzyś

    Fragment pierwszej wiadomosci po porodzie:

    Wysłany: 25 października, 21:59
    Kochane Krzys urodzil sie dzis o 4.35 i ma 3660g i 54cm. (...) Ale jak go zobaczylam nie moglam uwierzyc ze to nasze dzielo ma taką miękką skórke i takie tycie paluszki
    281ty7n.jpg
    Monica, (czuje, ze to bedzie Kuba) i miala racje - bedzie SYNUS :) - Kuba

    Wysłany: 18 października, 17:37

    Mój syn urodził się 10.10.2014r o godz.12.12:) w wyniku cc ważył 4180 a nie 4800 jak to było w USG i mierzy 58cm zdjęcie dodam jak zrzucę na komputer w wolnej chwili aczkolwiek mój synuś nie daje mi żyć ciągle wisi na cycu więc nie wiem kiedy to nastąpi no i goście na siłę się wpraszają już mam serdecznie ich dość wiem że to niegrzeczne ale jestem zmęczona bym się położyła to nie skacz kolo nich.

    O samej cesarce opowiadała nie będę bo to nic milego zwlaszcza po ale za to na pooperacyjnej przyniosly mi położne mojego kluska BEZCENNA CHWILA.

    Imię mąż zmienił z Kuba na Jakub bo Panie mu nagadały w USC że to skrót i rodzice zmieniają na Jakub bo dzieci się śmieją. Nie wiem nakręciły mu w głowie no i jest Jakub.Trzymajcie się jak troszkę się ogarnę to dam zdjęcie.Za pozostałe Mamusie trzymam kciuki oby szybko urodziły:)Zdrowia dla Was i Maluszków.
    paradise, (wydaje jej sie, ze bedzie chlopak) a bedzie CORKA :) - Liliana

    Wiadomosc z 9go pazdziernika:

    Witam sie tym razem nie w dwupaku! Wczoraj o 22:00 zostałam odeslana z IP z niemocnmi skurczami do domu. Polozylam się spac mimo tego ze skurcze były regularne i lekko bolesne. O 1:30 odeszły mi wody, plus biegunka i mocne skurcze. Pojechalismy ponownie do szpitala, gdzie po wypełnieniu papierów zostałam zaprowadzona na pordowke po 2:30 podlaczyli mnie do ktg i kazali czekać. Skurcze były bolesne ale dało się je wytrzymać, chociaż czasami nie panowalam nad oddechem. Ok 3:30 trafiłam na sale porodowa i o 4:05 urodziła się Lilka. Cały bolesny okres trwal jakieś 2h, jestem mega zadowolona. Fakt bolało ale po tych niektorych opowieściach myślałam ze jest o wiele gorzej. Wszystko tak szybko sie potoczyło ze nie skorzystałam nawet z znieczulenia. Lilka waży 3460 i ma 53 cm. Nie muszę pisac chyba ze jest najpiekniejszym skarbem świata? Nadrobie Was jak wyjdziemy ze szpitala
    w0hxy8.jpg
    Nadzieja!!!

    Wysłany: 18 października, 10:13 Cytuj | Już to lubisz (12) | Zgłoś
    Witajcie Ja już rozpakowana Franio przyszedł na swiat 13.10:) 10 punktów 3180 kg i 56 cm przez CC
    Ja już dochodzę do siebie, coraz więcej pokarmu. Ale małego boli brzuszek i nie wiem co robić

    19 pazdziernika:
    agatas, 25 lat, 3 mce staran, (przeczuwa, ze bedzie dziewczynka),
    jej przeczucia się sprawdziły! będzie CORKA :) - Zosia

    Wiadomosc z 5go listopada:

    Hej cioteczki. Wczoraj o 19:24 przyszla na swiat nasza Zosienka - 3100g, 54cm 10pkt.
    Nelly, 15 mcy staran, bedzie DZIEWCZYNKA :)

    Wiadomosc z 3go pazdziernika:

    Ja tylko na chwilę: dzisiejsza a właściwie wczorajsza indukcja przyniosła efekty: 2.10. o 22:50 przyszła na świat nasza córeczka, 54 cm, 3050 g i 10 pkt Apgar. Obie jesteśmy wyczerpane, ale szczęśliwe . Dobranoc!
    poczwarkah, 25 lat, 1mc staran, od poczatku wiedziala, ze bedzie miala SYNECZKA :) - bedzie Witold Emilian

    Wysłany: 29 października, 17:22

    20 października urodził się mój Witek!
    Wczoraj po 9 dniach (a ja po 13) wyszliśmy do domu i jest cudownie! Jak opuszczaliśmy szpital to się normalnie popłakałam ze szczęścia.
    margarita, bedzie CHLOPIEC :)
    Anka_a

    Wysłany: 19 października, 13:43
    Hej dziewczyny!
    Obczaiłam gdzie się w tel. mam internet wiec szybko napisze. Wczoraj o godz. 19:50 z wagą 3350 i długością 55 cm przyszedł na świat w ekspresowym tempie Julian.
    Czujemy sie dobrze. Jak wyjdę to napisze wiecej.
    zyh668.jpg

    20 pazdziernika:
    theagnes87, bedzie miala DZIEWCZYNKE :) bedzie miala na imie Rozalka

    Wysłany: 26 października, 17:22
    witam się wreszcie ja...
    Pisałam na fb że już urodziłam...
    Rozalka urodziła się 21.10, SN, z wagą 3385 g i 53 cm długości.
    2h34vsy.jpg
    Kasiulka09, 24 lata, 1mc staran, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Zuzia

    Wiadomosc z 22 pazdziernika:
    Dzis o 5 rano urodzila sie Zuzia silami natury, z waga 3480 i 52 cm

    21 pazdziernika:
    Eva0507

    Wiadomosc wyslana 23 pazdziernika:

    Nie wiem czy już wiecie ale 21.10.2014 o 20:45 na świat przyszła Naomi 3470g 57cm odezwiemy sie jak dojdziemy do siebie
    2r4sqy9.jpg

    22 pazdziernika:
    Magdzialenka, 6 mcy staran, (1 mc staran z clo), ( jej maz sadzi, ze bedzie chlopak ale ona nie) - no i bedzie CHLOPAK :) - Aleksander

    Wysłany: 22 października, 18:50
    Aleksander przyszedł na świat 18,10,2014, sn, 3380g, 55cm
    dosiawas, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Anielka
    konwalie86

    23 pazdziernika:
    Pauletta, bedzie CORA :) - Majeczka

    Wiadomosc z 3go listopada:

    witamy się z domku, Majunia urodziła się 31.10.2014 3640 g i 56 cm.

    24 pazdziernika:
    ania.g, (dwie corki: 15 i 6,5 roku), cc zaplanowane miedzy 10 a 15 pazdziernika, ( bedzie miala SYNKA :)
    Agrafka, (od poczatku mysli o swoim dziecku jak o chlopczyku), no i mial byc Maurycy a bedzie Matylda - DZIEWCZYNKA :)

    Wysłany: 1 listopada, 18:57
    Dzis o 9 przyszla na swiat przez cc moja mala M pozdrawiamy

    25 pazdziernika:
    loveyou88, ( obstawia dziewczynke) a bedzie: CHLOPCZYK :) - Michałek

    Wysłany: 22 października, 14:55
    dziewczynki wpadam na chwile poinformować że 19.10 przyszedł na świat sn mój synek Michałek:) 3350, 54 cm:)
    Kalitria, 10 mcy staran, (ma przeczucie na chlopaka) - a bedzie CORKA :) - Athena
    Avakesh, ma byc CHLOPIEC :) - Maksymilian
    KasiaMJ

    Wysłany: 3 listopada, 22:04
    (...) Antek urodzony dziś naturalnie, 4320g, 54cm,14:45:-D

    26 pazdziernika:
    Nutella, 24 lata, 2mce staran, (przeczuwala chlopaka) a ma byc DZIEWCZYNKA:)

    Wysłany: 1 listopada, 16:24
    Kochane. Dzisiaj o 9:25 przyszla na swiat moja coreczka Alicja.

    54 cm, waga 3320.

    Zmeczone jestesmy ale ja mega szczesliwa:)

    29 pazdziernika:
    Bergo, bedzie CHLOPAK :)

    Wiadomosc z 16go pazdziernika:

    Jestem mamusia cudownego okruszka od wczoraj
    serek_84, 29 lat, ponad rok staran, (obstawia chlopca) a bedzie DZIEWCZYNKA :)

    Wysłany: 27 października, 16:43
    Hej. Informuję że Gabrysia przyszła na świat sn 23.10 g. 17.17. O 6 rano odeszły mi wody ale później okazało się że tylko trochę. Od razu też dostałam lekkie skurcze które były regularne. Nie spieszylam się do szpitala. Byłam tam o 12. Potem się zaczęło wszystko się udało. Mała zdrowa i pięknie je z cyca.

    30 pazdziernika:
    Madz, bedzie SYN :)

    31 pazdziernika:
    misiulka2000, 36 lat, 7mcy staran, (14-letnia corka), (ma przeczucie, ze to chlopczyk)
    i bedzie SYNUS !!! :) - Filipek Stanislaw

    Wysłany: 5 listopada, 11:27
    I ja sie melduje rozpakowana dzisiaj 5.11.14 o godzinie 10.05 przywitalismy na Swiecie. Filipka . Waga 3650 i 55
    Mika85

    Wysłany: 7 listopada, 08:50
    Hej! Aleksandra urodziła się 3 listopada o 6:20 siłami natury. 2840 gram, 53 cm i 10 pkt. Od środy jesteśmy w domu. Teraz musimy się siebie nauczyć. Dzisiaj nocka fajna budziła się sama co dwie godziny do karmienia. Teraz właśnie skończyłam karmić i dalej śpi. Jakby jej tak zostało to by było super bo poprzednie dni kolorowe nie byly. No ale to początek i myślę że załapie rytm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 13:35

    Jus1985, Miriam, kark, moremi, Waniulka, lubek, moni28, MartaR.., agatas, Strokrotka, sylwia1985, Monica, paaolka, Natalina, ataga4, Anoolka, renatkach, DeLaCruz, Kaszulator, pestka, Viola lubią tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już październikowe? :)
    Gratulacje <3

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam termin na 2 pazdziernika 2014 ale to jeszcze nie potwierdzone :)

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj, Kajaoli, na razie jesteś sama, ale jeszcze parę dni i wysypie się tutaj październikowych mamuś jak grzybków po deszczu :). Tak jak u nas na czerwcówkach jest już chyba z 60 dziewczyn! I ciągle się dopisują. A też na początku było nieśmiało :).

    Kajaoli, NataliaK lubią tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika, dziekuje za zachete:) Tyle nadzieji wiazalam z tym watkiem... :) Myslalam, ze zaraz tu zbierze sie jakas setka :)
    Ha ha:) zartuje oczywiscie :) poczekam sobie spokojnie na inne szczesliwe pazdziernikowe mamusie. Nigdzie sie nie ruszam - obiecuje:)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już niedługo zazwyczaj dziewczyny dowiadują się po 4-5 tyg a Ty wiesz dość wcześnie więc trochę trzeba na mamuśki poczekać :-)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) Jej nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam temat, że to już październikowe mamy się pojawiają :) SUPER

    Jus1985, Kajaoli, NataliaK lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo proszę już wiesz że jesteś w ciąży? test wyszedł pozytywnie?
    ja mam nadzieję, że też jestem w ciąży ale do okresu jeszcze troszkę czasu zostało;)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Kochane, zapraszam wszystkie, te ktore czekaja na swoje malenstwa w pazdzierniku tego roku (2014)
    Razem jest razniej czekac :) Wszystkie idziemy podobnym rytmem wiec mozemy tutaj wymieniac sie obserwacjami, rozdawac porady.. Cieszmy sie naszym szczesciem razem :)
    Gratuluje kochana :) pamietam Ciebie i Twoja historie z pamiętnikow trzymam kciuki <3

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bolal mnie brzuch i plecy przez dwa dni wiec zrobilam test. Wyszly niesmiale dwie kreski. Na 6 dni przed @. Na drugi dzien beta wszystko potwierdzila, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
    Sylvi czekam na Ciebie z niecierpliwoscia:)

    moremi lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Gratuluje kochana :) pamietam Ciebie i Twoja historie z pamiętnikow trzymam kciuki <3
    Miriam, u Ciebie to juz 31 szy tydzien:) wspaniale!:)
    Ja tez pamietam Twoja historie i nie bylo Ci latwo. Pozdrawiam serdecznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 23:02

    Miriam, jusy lubią tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    korci mnie żeby zrobić test nawet mam kupiony (leży w szufladzie) ale nie wiem czy nie jest za wcześnie, ogólnie w środku cyklu jak nigdy miałam ból jajników a konkretnie to prawego, teraz raz na jakiś czas boli mnie brzuch tak jak na okres ale łagodniej, ale to może być też podświadomość, w środę mam też wizytę u gina więc myślę że jak coś będzie to już będzie widział....

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog niestety tak wcześnie nic nie będzie widział,na tym etapie najwięcej można zobaczyć z testu z krwi-beta hcg :).

  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w którym tc widać już coś na usg?

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje pierwszej mamusi październikowej :-) U mnie w 5 tygodniu i 4 dniu lekarz już widział bijące serduszko i puścił nam na chwilkę - piękne uczucie :-) ale lekarz miał bardzo dobry sprzęt :-) i tak powiedział że jestem bardzo nie cierpliwa bo za wcześnie przyszłam :-)a ja do niego że trochę się staraliśmy i nie mogłam się doczekać :-)

    Kajaoli, moremi lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvi,lepiej dla własnego spokoju nie pędzić za szybko na usg.Byli tu już opisywani lekarze kretyni,którzy nie widzieli pęcherzyka i wyrokowali,że nie rośnie.Widzieli pęcherzyk,było ZA WCZEŚNIE na struktury zarodkowe,nie wspominając o serduszku,straszyli dziewczyny pustym jajem płodowym.Dwa tygodnie później okazywało się,że wszystko jest ok (tylko dziewczyny już siwe z nerwów).A jak lekarz nie postraszył,to dziewczyny same się stresowały,że nic im z tego nie wyrośnie.
    Jak pójdziesz w 7-8 tygodniu,to zobaczysz już bijące serce i będziesz wiedziała,że jest ok.Tymczasem po pozytywnym teście sikanym warto zrobić sobie na własną rękę test z krwi beta hcg (dwukrotnie-powtórka po 48h) oraz progesteron.Przyrost hcg powinien wynieść ok.66%,dla progesteronu będziesz miała normy przy wyniku.
    Gdyby beta przyrastała nieprawidłowo,albo progesteron był za niski-wówczas do lekarza trzeba wybrać się szybciej.

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiscie, do tej pory bylam na wizycie u lekarza ogolnego i to on mi przepisal wykonanie dwoch badan krwi aby potwierdzic ciaze i ze jest odpowiedni przyrost hormonu. Zapisalam sie do ginekologa w 6tc bo jestem przewrazliwiona i po przejsciach i nie chce dowiedziec sie o czyms za pozno.

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizytę miałam już umówioną 2 tygodnie wcześniej, chciałam iść na badanie bo już 2 lata nie byłam a ta ciąża ( jeśli w ogóle jest ;) ) to tak przy okazji, myślałam, że już po prostu będzie coś widać :)

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Superrr!!! Październikowe mamusie już są! Pamiętam jak dopiero co pojawiły się czerwcówki. Czas leci kochane. :) Na pewno bedzie was więcej, bo dzisiaj się dowiedziałam, że Alishiaone zrobiła test i wyszły dwie kreseczki. Na pewno nie będziesz sama w tym miesiącu. :)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ