X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pazdziernikowe mamusie 2014
Odpowiedz

Pazdziernikowe mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, zapraszam wszystkie, te ktore czekaja na swoje malenstwa w pazdzierniku tego roku (2014)
    Razem jest razniej czekac :) Wszystkie idziemy podobnym rytmem wiec mozemy tutaj wymieniac sie obserwacjami, rozdawac porady.. Cieszmy sie naszym szczesciem razem :)


    Aby zgrupowac przyszle szczesliwe mamy stworzylam liste wedlug daty porodu.
    Lista jest czysto rekreacyjna i nie ma obowiazku wpisywania sie na nia.

    Jesli ktoras z Was nie chce sie na niej znalezc, niech da mi znac.

    Natomiast jesli jestescie zainteresowane, wystarczy napisac do mnie wiadomosc w tym watku i podac swoj termin porodu.
    Mozna dodac swoj wiek i ile sie staralyscie o dzidzie.
    ( nie kopiujemy listy i nie wpisujemy sie same :) )



    Oto lista pazdziernikowych mam:

    Termin 1go pazdziernika 2014:
    MOI, (obstawia chlopczyka) - i miala racje: bedzie CHLOPIEC - a jednak nie :
    - na poczatku maja dowiedziala sie, ze jednak to DZIEWCZYNKA :) - prawdopodobnie Julia

    Pierwsza wiadomosc po porodzie:

    Kochane!!!
    Moja wyczekiwana, uparta Julcia przyszła na świat 4 października o godzinie 23.55
    Urodziłam naturalnie, bez wywoływania. Poród wspominam fantastyczne, cały czas chodziłam i kucalam, głęboko oddychalam. O godz. 21.00 poszłam ma porodowke z rozwarciem 1-2 cm a przed północą malutka była już na moim brzuszku!
    A teraz niespodzianka: Julka to żyrafa: 3340 g i 58 cm długości

    Aniqa, wbrew temu co mowili wszyscy - bedzie DZIEWCZYNKA :) - Hania
    Tak wiec miala byc pazdziernikowa mamusia a tu z nienacka, tuz po remoncie 30 sierpnia - chlusnely wody :)
    Wiadomosc z 31 sierpnia w nocy po porodzie:
    O 1.50 urodziłam hanie, wszystko z nią ok, 2660 g, i długość 56 cm, 2 godz była ze mną a potem wzieli ją na poporodówke,a ja leże na bloku porodowym bo niema miejsca dla mnie bo dużo porodów było,strasznie rozdarta ta moja hania,ale ładnie ssała cyca.

    Pierwsze zdjecie:
    n05044gd93bj_t.jpg


    2 pazdziernika:
    DeLaCruz, 24 lata, 3mce staran ( w tym 2 z ovu) - dolacza do grona
    mam oczekujacych SYNKA :) - i bedzie Franciszek

    Wiadomosc z 1go pazdziernika:

    Franuś przyszedł na świat 30.09 o 13.20 przez cc. 3600g i 56cm. Wykapany tata najukochanszy bobasek, potem wkleję zdjęcie. Całusy dla forumowych cioteczek :-*
    34fhfeo.jpg
    Ania4

    Wiadomosc z 16go pazdziernika:

    hej dziewczyny,pisze dopiero teraz,bo nie mialam dostepu do internetu. 2pazdziernika o 15.50 przyszla na swiat moja druga kochana istotka oliwka, porod silami natury w miare szybki,bo zaledwie 5godzin,ale skurcze byly mega. mala wazyla 3340 i mierzyla 59cm siatkarka hihi

    3 pazdziernika:
    mitaka, bedzie CHLOPIEC :) - Aleksander

    Wysłany: 3 października, 17:07
    HEJ dziewczynki wczoraj wyszlismy ze szpitala. Oluś urodził się 28 września po 11h ciężkich bóli krzyżowych (nie zycze nikomu)w 10 min sn. 3450 i 55 szczęścia Pozdrawiamy wszystkie ciocie.
    caterinka, 28 lat,13mcy staran,(chcialaby dziewczynke a czuje, ze bedzie chlopczyk),jej zyczenie sie spelnia-DZIEWCZYNKA :)

    Wiadomosc z 29 wrzesnia:

    Witam!!26.09 o godzinie 13.51 przez cc przyszla na swiat Milena.3.400 53 cm i cala glowa czrnych wlosow!!Jestemy juz w domu !!
    moni28, 3 mce staran, (syn, 8 lat), bedzie DZIEWCZYNKA :) - Julia

    Wiadomosc z 6go pazdziernika:
    O godz. 10:50 siłami natury przyszła na świat Julia 3480 kg 58 cm. 10 pkt. Śliczne ssie pierś moja królewna.
    aga2319, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Madzia

    4 pazdziernika:
    Pestka, 26 lat, 1 mc staran, bedzie CHLOPIEC :) - Franek

    Wiadomosc z 2go pazdziernika:

    Hej dziewczyny, ją na szybko chciałam sie pochwalić że wczoraj o 6:20 rano na świat przyszedł Franciszek! 3400g i 56 cm, poród sn;) ja jeszcze w szpitalu ale jutro wychodzę to zdam relacje i zalacze fote niedługo:)
    2d7wpy.jpg
    tofirus, (przeczuwa chlopczyka) a bedzie DZIEWUSZKA :) Malgosia

    Wysłany: 27 września, 12:43
    Weszlam tylko na sekunde, zeby Wam napisac, ze w czwartek przyszla na swiat Malgosia. Porod naturalny, 2670 g i 52 cm. Napisze cos wiecej jak wrocimy do domu. Trzymam za Was kciuki!
    Smutas, 25 lat, bedzie CHLOPIEC :)

    Wysłany: 30 września, 12:29
    Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było.

    27 o 15 30 na swiat przyszedł Antoś, 2800 i 53cm długości.

    Jesteśmy juz od wczoraj w domku i mamy się dobrze.

    Antos ma tylko krwiaka na glówce, dużego guza, ale ma się wchlonąc do 2 mies życia
    zlut4y.jpg
    Joaska, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Majusia

    Pierwsze wiadomosci po przyjsciu dziecka na swiat:

    Wysłany: 21 września, 22:44
    Witam, zgłaszam rozpakowanie dn.16.09.14 przyszła na swiat Majusia
    PoZdrwiamy

    Wysłany: 22 września, 05:05
    skonczylo sie CC 3220, 52cm. Jest boska! !! Trzymam kciuki za rozpalowanie mamus

    5 pazdziernika:
    Kajaoli, 7 mcy staran, (dwa aniolki lipiec 2013), (czuje, ze tym razem tez bedzie dziewczynka)
    - A bedzie CHLOPIEC :) - Charlie
    Tez miala byc pazdziernikowa mamusia ale los zdecydowal inaczej: w nocy z 15 na 16 wrzesnia zaczela tracic wody wiec migiem do kliniki. Oto pierwsza wiadomosc po akcji:


    Wysłany: 16 września, 23:50
    Dzis o 18.48h po 16 godzinach porodu zakonczonym cesarskim cieciem przyszedl na swiat nasz synek Charlie  waga 3298g 
    Jestesmy przeszczesliwi i nie mozemy sie na niego napatrzec  pozdrawiamy wszystkie ciocie z forum 

    I pierwsza fotka:

    2m2jdxu.jpg

    Charlie urodzil sie z waga 3298gr i wzrostem 49cm - kawal chlopa :)

    7 pazdziernika:
    MartaR, 31 lat, 5mcy staran, (czuje, ze bedzie chlopak choc wszyscy mowia naczej)
    no i wszyscy mieli racje! - bedzie DZIEWCZYNKA :) - Pola

    Wiadomosc z 5go pazdziernika:
    Tak dziewczynki moje o 13.25 Polcia się urodziła bardzo szybko 54cm 3.840kg ładnie się przyssała ma bardzo długie włosy dam zdjęcia jak się ogarnę na FB BO TU nie umiem z telefonu

    8 pazdziernika:
    Drelin, 41 lat, 2 mce staran (syn 13 lat)
    Ulcio, 5 mcy staran ( corki: Kasia, 12 lat i Kinga, 6 lat), (czuje, ze bedzie dziewczynka a ma nadzieje, ze bedzie chlopiec)
    - i bedzie miala swojego wymarzonego SYNKA :)
    gobsoon, (oczekuje blizniat) - chciala chociaz jedna dziewczynke - a bedzie DWOCH CHLOPCOW :):)

    Pierwsza wiadomosc po porodzie:
    Wysłany: 26 wrzesnia, 16:25
    Witam Was dziewczyny!

    Meldujemy się po długiej nieobecnosci ale za to już w komplecie
    Jest z nami już Filipek i Wojtuś urodzeni 18.09.2014 godz. 9.42 i 9.43 przez cc
    Mieli po 2907g 55cm oraz 3050g 56cm, obaj dostali po 10pkt i sa wyjatkowo pieknymi i kochanymi chlopcami

    A ja jestem najszczesliwsza mama na swiecie
    Anoolka (podejrzewa, ze bedzie dziewczynka), a bedzie CHLOPIEC :) - Filip

    Wysłany: 6 października, 19:34
    Dnia 1 października urodził się Filipek, 56 cm i 3600
    Więcej napiszę jak trochę odetchnę bo dopiero ze szpitala wróciłam



    9 pazdziernika:

    Kaszulator, 31 lat, (w domu 3-letni Piotrek), bedzie DZIEWCZYNKA :)

    Wiadomosc z 28go wrzesnia:

    Wysłany: Dzisiaj, 07:47
    Nie mam jak Was nadrobić. 26.09 o 9:22 na świat przyszła nasza Magdalenka. 3120g i 58cm. Było cc.Zdecydowanie polecam porod naturalny.
    Zielono mi :):)

    Wiadomosc z 9go pazdziernika:


    "Kochane dziś o godzinie 18:15 na świat przez CC przyszło Nasze największe szczęście JULECZKA 47cm i 2970 waga. Jak się ogarne zdam relacje. Całuski cioteczki."

    b8k0ac.jpg

    10 pazdziernika:)
    Lubek, bedzie CHLOPCZYK :) - Tymon

    Wiadomosc po porodzie:

    A, no i Tymek przyszedl na swiat 14.10 o 12.15, wazyl 3400, 53cm dlugosci

    12 pazdziernika:
    paulina.b.1991 , bedzie CHLOPAK :) - Adam

    Wysłany: 19 października, 13:42

    "Adaś urodzony 16.10.2014 o 15.15 przez cesarke. 3190g, 53 cm. Teraz mlody ma podejrzenie infekcji i lezy na lampach. Rana ciągnie strasznie "
    ataga4, bedzie CHLOPIEC :) - Kajetan

    Wiadomosc z 15go pazdziernika:
    Hej dziewczynki Nasz Kajtus urodzil sie o 19:25 wazac 3700g i mierzac 56cm, czyli nie taki king kong

    m7x4t0.jpg
    Aga W.A, bedzie DZIEWCZYNKA :), Nadia

    13 pazdziernika:
    ania.g, ma już dwie córki 15 l. i 7 l., (przewidziane cc), bedzie SYNEK :) - Marcel

    Wysłany: 20 października, 17:11
    Melduję się na chwilę. Marcel urodził się o 13:05 dziś 20.10 przez cc. Waży 4120 i 59 cm.

    14 pazdziernika:
    renatkach, 24 lata, 1mc staran z ovu, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Karolina

    Fragment wiadomosci z 8go pazdziernika:
    dziewczynki, wczoraj, nawet nie wiem o której przyszła na świat nasza córeczka Karolinka. Wszystko stało się bardzo szybko.
    xfxb2c.jpg
    15 pazdziernika:
    mama86, 27 lat, 4 mce staran, (wydaje jej sie, ze bedzie dziewczynka) - i tak! Czeka na DZIEWCZYNKE :) - Gabrysie

    Wiadomosc z 16go pazdziernika:

    Dziś o 9.55 urodziła się Gabriela Magdalena. Waga 3150, 57 cm i 10 punktów
    Poród mialam piękny!!!!!!! Jak się ogarne to opiszę mój ekspresowy poród
    Kakabaka, 33 lata, 50mcy staran, (mysli o chlopcu a przeczuwa, ze to bedzie dziewczynka)
    a jednak bedzie CHLOPIEC :) - Jędrek

    Wiadomosc z 14go pazdziernika:

    Ogłaszam wszem i wobec że dnia dzisiejszego o godzinie 11:25 przez cc przyszedł na świat nasz synek Jędruś
    Teraz poszedł z tatą się szczepić
    Ssie cycusia jakby nic innego w życiu nie robił
    30szm9g.jpg
    "Jędrzej Jarosław wita świat i wszystkie cioteczki Przyszedł na świat dzisiaj tj. 14.10.14 o godzinie 11:25 przez cc. Waga 3970, dlugosc 56cm "


    16 pazdziernika:
    Stokrotka, (pomimo kropek na twarzy czuje, ze bedzie chlopczyk)
    - i miala racje! Bedzie CHLOPCZYK :)

    Fragment wiadomosci z 15go pazdziernika:

    Czesc Kochane. Dziekuje za wsparcie.

    O 15:50 naturalnie urodzilam Igansia. Jest cudowny ma 56cm i wazy 3360g. Porod był stosunkowo krótki aczkolwiek bardzo intensywny.
    Eweloka84, jest potwierdzona DZIEWCZYNKA :)
    ao12, 1mc staran, bedzie CORKA :)

    Wysłany: 18 października, 10:34
    Dzisiaj o 7:55 przyszła na świat nasza córka Alicja, waga 3550 g i długa na 49cm, pięknie zassala cyca, miałam znieczulenie, bo o 23 nie wytrzymałam już bólu. Wody odeszły mi o 23:55 i były już zielone. Zostałam delikatnie nacieta.
    rj4biu.jpg
    Scescie, 24 lata, 3 mce staran, (liczy na dziewczynke) a bedzie miala SYNKA , a nie, okazuje sie jednak, ze lekarz sie pomylil i ze bedzie CORKA! - Marysia. No i kolejna niespodzianka - w 28 tygodniu ciazy okazalo sie, ze jednak bedzie CHLOPCZYK :) - Kuba

    Jeszcze jedna niedoszla pazdziernikowa mamusia :) miala zaplanowane od samego poczatku cesarskie ciecie i spokojnie sie do niego przygotowywala a tu nagle widzimy na forum wiadomosc:

    Wysłany: 24 września, 16:36
    wody mi odeszly!

    Pierwsza wiadomosc po porodzie:
    Wysłany: 24 września, 22:49
    Ja tak szybko.
    Od 18:20 jestem mamusia Kuba urodzil sie poprzez cc. Wazy 3000g i mierzy 52cm jest malutki i boski! Jadl juz raz cyca. Rana po cc boli okropnie. Po 6h bede wstawac.
    2z9glde.jpg

    17 pazdziernika:
    Marta83, ( mysli, ze bedzie druga dziewczynka)
    sylwia1985, 29 lat, 18 mcy staran, ( czuje, ze u niej bedzie chlopak i
    strasznie by sie zdziwila gdyby byla dziewczynka) - no i bedzie DZIEWCZYNKA - Nina - nie, w okolicach 30 tygodnia ciazy okazalo sie, ze jednak bedzie CHLOPCZYK :) - Nikus

    Wiadomosc z 13go wrzesnia:

    Dzisiaj o godzinie 0:10 przyszedl na swiat Nikus waga 3450 i 52cm porod ciezki: w skrucie szyjka sie nie rozwierala podali oxytocyne max dawka potem zzo ktore nie zadzialalo potem glebokie naciecie krocza i wyjecie dziecka na sile poprzez vacuum
    2ugffrl.jpg
    mad8, bedzie SYNEK :) - Wojtek

    Wysłany: 29 października, 11:42
    Witam się po kilkudniowej przerwie i przekazuję pozdrowienia od Wojtka, który urodził się 25 października w 41+2 tc. Waga 3420, długość 56cm, 10apgar.

    18 pazdziernika:
    paaolka, ( wyobraza sobie chlopca), i przeczucia jej nie mylily! - bedzie SYNUS :) - Krzyś

    Fragment pierwszej wiadomosci po porodzie:

    Wysłany: 25 października, 21:59
    Kochane Krzys urodzil sie dzis o 4.35 i ma 3660g i 54cm. (...) Ale jak go zobaczylam nie moglam uwierzyc ze to nasze dzielo ma taką miękką skórke i takie tycie paluszki
    281ty7n.jpg
    Monica, (czuje, ze to bedzie Kuba) i miala racje - bedzie SYNUS :) - Kuba

    Wysłany: 18 października, 17:37

    Mój syn urodził się 10.10.2014r o godz.12.12:) w wyniku cc ważył 4180 a nie 4800 jak to było w USG i mierzy 58cm zdjęcie dodam jak zrzucę na komputer w wolnej chwili aczkolwiek mój synuś nie daje mi żyć ciągle wisi na cycu więc nie wiem kiedy to nastąpi no i goście na siłę się wpraszają już mam serdecznie ich dość wiem że to niegrzeczne ale jestem zmęczona bym się położyła to nie skacz kolo nich.

    O samej cesarce opowiadała nie będę bo to nic milego zwlaszcza po ale za to na pooperacyjnej przyniosly mi położne mojego kluska BEZCENNA CHWILA.

    Imię mąż zmienił z Kuba na Jakub bo Panie mu nagadały w USC że to skrót i rodzice zmieniają na Jakub bo dzieci się śmieją. Nie wiem nakręciły mu w głowie no i jest Jakub.Trzymajcie się jak troszkę się ogarnę to dam zdjęcie.Za pozostałe Mamusie trzymam kciuki oby szybko urodziły:)Zdrowia dla Was i Maluszków.
    paradise, (wydaje jej sie, ze bedzie chlopak) a bedzie CORKA :) - Liliana

    Wiadomosc z 9go pazdziernika:

    Witam sie tym razem nie w dwupaku! Wczoraj o 22:00 zostałam odeslana z IP z niemocnmi skurczami do domu. Polozylam się spac mimo tego ze skurcze były regularne i lekko bolesne. O 1:30 odeszły mi wody, plus biegunka i mocne skurcze. Pojechalismy ponownie do szpitala, gdzie po wypełnieniu papierów zostałam zaprowadzona na pordowke po 2:30 podlaczyli mnie do ktg i kazali czekać. Skurcze były bolesne ale dało się je wytrzymać, chociaż czasami nie panowalam nad oddechem. Ok 3:30 trafiłam na sale porodowa i o 4:05 urodziła się Lilka. Cały bolesny okres trwal jakieś 2h, jestem mega zadowolona. Fakt bolało ale po tych niektorych opowieściach myślałam ze jest o wiele gorzej. Wszystko tak szybko sie potoczyło ze nie skorzystałam nawet z znieczulenia. Lilka waży 3460 i ma 53 cm. Nie muszę pisac chyba ze jest najpiekniejszym skarbem świata? Nadrobie Was jak wyjdziemy ze szpitala
    w0hxy8.jpg
    Nadzieja!!!

    Wysłany: 18 października, 10:13 Cytuj | Już to lubisz (12) | Zgłoś
    Witajcie Ja już rozpakowana Franio przyszedł na swiat 13.10:) 10 punktów 3180 kg i 56 cm przez CC
    Ja już dochodzę do siebie, coraz więcej pokarmu. Ale małego boli brzuszek i nie wiem co robić

    19 pazdziernika:
    agatas, 25 lat, 3 mce staran, (przeczuwa, ze bedzie dziewczynka),
    jej przeczucia się sprawdziły! będzie CORKA :) - Zosia

    Wiadomosc z 5go listopada:

    Hej cioteczki. Wczoraj o 19:24 przyszla na swiat nasza Zosienka - 3100g, 54cm 10pkt.
    Nelly, 15 mcy staran, bedzie DZIEWCZYNKA :)

    Wiadomosc z 3go pazdziernika:

    Ja tylko na chwilę: dzisiejsza a właściwie wczorajsza indukcja przyniosła efekty: 2.10. o 22:50 przyszła na świat nasza córeczka, 54 cm, 3050 g i 10 pkt Apgar. Obie jesteśmy wyczerpane, ale szczęśliwe . Dobranoc!
    poczwarkah, 25 lat, 1mc staran, od poczatku wiedziala, ze bedzie miala SYNECZKA :) - bedzie Witold Emilian

    Wysłany: 29 października, 17:22

    20 października urodził się mój Witek!
    Wczoraj po 9 dniach (a ja po 13) wyszliśmy do domu i jest cudownie! Jak opuszczaliśmy szpital to się normalnie popłakałam ze szczęścia.
    margarita, bedzie CHLOPIEC :)
    Anka_a

    Wysłany: 19 października, 13:43
    Hej dziewczyny!
    Obczaiłam gdzie się w tel. mam internet wiec szybko napisze. Wczoraj o godz. 19:50 z wagą 3350 i długością 55 cm przyszedł na świat w ekspresowym tempie Julian.
    Czujemy sie dobrze. Jak wyjdę to napisze wiecej.
    zyh668.jpg

    20 pazdziernika:
    theagnes87, bedzie miala DZIEWCZYNKE :) bedzie miala na imie Rozalka

    Wysłany: 26 października, 17:22
    witam się wreszcie ja...
    Pisałam na fb że już urodziłam...
    Rozalka urodziła się 21.10, SN, z wagą 3385 g i 53 cm długości.
    2h34vsy.jpg
    Kasiulka09, 24 lata, 1mc staran, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Zuzia

    Wiadomosc z 22 pazdziernika:
    Dzis o 5 rano urodzila sie Zuzia silami natury, z waga 3480 i 52 cm

    21 pazdziernika:
    Eva0507

    Wiadomosc wyslana 23 pazdziernika:

    Nie wiem czy już wiecie ale 21.10.2014 o 20:45 na świat przyszła Naomi 3470g 57cm odezwiemy sie jak dojdziemy do siebie
    2r4sqy9.jpg

    22 pazdziernika:
    Magdzialenka, 6 mcy staran, (1 mc staran z clo), ( jej maz sadzi, ze bedzie chlopak ale ona nie) - no i bedzie CHLOPAK :) - Aleksander

    Wysłany: 22 października, 18:50
    Aleksander przyszedł na świat 18,10,2014, sn, 3380g, 55cm
    dosiawas, bedzie DZIEWCZYNKA :) - Anielka
    konwalie86

    23 pazdziernika:
    Pauletta, bedzie CORA :) - Majeczka

    Wiadomosc z 3go listopada:

    witamy się z domku, Majunia urodziła się 31.10.2014 3640 g i 56 cm.

    24 pazdziernika:
    ania.g, (dwie corki: 15 i 6,5 roku), cc zaplanowane miedzy 10 a 15 pazdziernika, ( bedzie miala SYNKA :)
    Agrafka, (od poczatku mysli o swoim dziecku jak o chlopczyku), no i mial byc Maurycy a bedzie Matylda - DZIEWCZYNKA :)

    Wysłany: 1 listopada, 18:57
    Dzis o 9 przyszla na swiat przez cc moja mala M pozdrawiamy

    25 pazdziernika:
    loveyou88, ( obstawia dziewczynke) a bedzie: CHLOPCZYK :) - Michałek

    Wysłany: 22 października, 14:55
    dziewczynki wpadam na chwile poinformować że 19.10 przyszedł na świat sn mój synek Michałek:) 3350, 54 cm:)
    Kalitria, 10 mcy staran, (ma przeczucie na chlopaka) - a bedzie CORKA :) - Athena
    Avakesh, ma byc CHLOPIEC :) - Maksymilian
    KasiaMJ

    Wysłany: 3 listopada, 22:04
    (...) Antek urodzony dziś naturalnie, 4320g, 54cm,14:45:-D

    26 pazdziernika:
    Nutella, 24 lata, 2mce staran, (przeczuwala chlopaka) a ma byc DZIEWCZYNKA:)

    Wysłany: 1 listopada, 16:24
    Kochane. Dzisiaj o 9:25 przyszla na swiat moja coreczka Alicja.

    54 cm, waga 3320.

    Zmeczone jestesmy ale ja mega szczesliwa:)

    29 pazdziernika:
    Bergo, bedzie CHLOPAK :)

    Wiadomosc z 16go pazdziernika:

    Jestem mamusia cudownego okruszka od wczoraj
    serek_84, 29 lat, ponad rok staran, (obstawia chlopca) a bedzie DZIEWCZYNKA :)

    Wysłany: 27 października, 16:43
    Hej. Informuję że Gabrysia przyszła na świat sn 23.10 g. 17.17. O 6 rano odeszły mi wody ale później okazało się że tylko trochę. Od razu też dostałam lekkie skurcze które były regularne. Nie spieszylam się do szpitala. Byłam tam o 12. Potem się zaczęło wszystko się udało. Mała zdrowa i pięknie je z cyca.

    30 pazdziernika:
    Madz, bedzie SYN :)

    31 pazdziernika:
    misiulka2000, 36 lat, 7mcy staran, (14-letnia corka), (ma przeczucie, ze to chlopczyk)
    i bedzie SYNUS !!! :) - Filipek Stanislaw

    Wysłany: 5 listopada, 11:27
    I ja sie melduje rozpakowana dzisiaj 5.11.14 o godzinie 10.05 przywitalismy na Swiecie. Filipka . Waga 3650 i 55
    Mika85

    Wysłany: 7 listopada, 08:50
    Hej! Aleksandra urodziła się 3 listopada o 6:20 siłami natury. 2840 gram, 53 cm i 10 pkt. Od środy jesteśmy w domu. Teraz musimy się siebie nauczyć. Dzisiaj nocka fajna budziła się sama co dwie godziny do karmienia. Teraz właśnie skończyłam karmić i dalej śpi. Jakby jej tak zostało to by było super bo poprzednie dni kolorowe nie byly. No ale to początek i myślę że załapie rytm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2015, 13:35

    Jus1985, Miriam, kark, moremi, Waniulka, lubek, moni28, MartaR.., agatas, Strokrotka, sylwia1985, Monica, paaolka, Natalina, ataga4, Anoolka, renatkach, DeLaCruz, Kaszulator, pestka, Viola lubią tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już październikowe? :)
    Gratulacje <3

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam termin na 2 pazdziernika 2014 ale to jeszcze nie potwierdzone :)

    Lanusia93 lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj, Kajaoli, na razie jesteś sama, ale jeszcze parę dni i wysypie się tutaj październikowych mamuś jak grzybków po deszczu :). Tak jak u nas na czerwcówkach jest już chyba z 60 dziewczyn! I ciągle się dopisują. A też na początku było nieśmiało :).

    Kajaoli, NataliaK lubią tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika, dziekuje za zachete:) Tyle nadzieji wiazalam z tym watkiem... :) Myslalam, ze zaraz tu zbierze sie jakas setka :)
    Ha ha:) zartuje oczywiscie :) poczekam sobie spokojnie na inne szczesliwe pazdziernikowe mamusie. Nigdzie sie nie ruszam - obiecuje:)

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już niedługo zazwyczaj dziewczyny dowiadują się po 4-5 tyg a Ty wiesz dość wcześnie więc trochę trzeba na mamuśki poczekać :-)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :) Jej nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam temat, że to już październikowe mamy się pojawiają :) SUPER

    Jus1985, Kajaoli, NataliaK lubią tę wiadomość

    ggfxf7q.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo proszę już wiesz że jesteś w ciąży? test wyszedł pozytywnie?
    ja mam nadzieję, że też jestem w ciąży ale do okresu jeszcze troszkę czasu zostało;)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajaoli wrote:
    Kochane, zapraszam wszystkie, te ktore czekaja na swoje malenstwa w pazdzierniku tego roku (2014)
    Razem jest razniej czekac :) Wszystkie idziemy podobnym rytmem wiec mozemy tutaj wymieniac sie obserwacjami, rozdawac porady.. Cieszmy sie naszym szczesciem razem :)
    Gratuluje kochana :) pamietam Ciebie i Twoja historie z pamiętnikow trzymam kciuki <3

    Kajaoli lubi tę wiadomość

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bolal mnie brzuch i plecy przez dwa dni wiec zrobilam test. Wyszly niesmiale dwie kreski. Na 6 dni przed @. Na drugi dzien beta wszystko potwierdzila, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok.
    Sylvi czekam na Ciebie z niecierpliwoscia:)

    moremi lubi tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Gratuluje kochana :) pamietam Ciebie i Twoja historie z pamiętnikow trzymam kciuki <3
    Miriam, u Ciebie to juz 31 szy tydzien:) wspaniale!:)
    Ja tez pamietam Twoja historie i nie bylo Ci latwo. Pozdrawiam serdecznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 23:02

    Miriam, jusy lubią tę wiadomość

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    korci mnie żeby zrobić test nawet mam kupiony (leży w szufladzie) ale nie wiem czy nie jest za wcześnie, ogólnie w środku cyklu jak nigdy miałam ból jajników a konkretnie to prawego, teraz raz na jakiś czas boli mnie brzuch tak jak na okres ale łagodniej, ale to może być też podświadomość, w środę mam też wizytę u gina więc myślę że jak coś będzie to już będzie widział....

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog niestety tak wcześnie nic nie będzie widział,na tym etapie najwięcej można zobaczyć z testu z krwi-beta hcg :).

  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w którym tc widać już coś na usg?

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje pierwszej mamusi październikowej :-) U mnie w 5 tygodniu i 4 dniu lekarz już widział bijące serduszko i puścił nam na chwilkę - piękne uczucie :-) ale lekarz miał bardzo dobry sprzęt :-) i tak powiedział że jestem bardzo nie cierpliwa bo za wcześnie przyszłam :-)a ja do niego że trochę się staraliśmy i nie mogłam się doczekać :-)

    Kajaoli, moremi lubią tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvi,lepiej dla własnego spokoju nie pędzić za szybko na usg.Byli tu już opisywani lekarze kretyni,którzy nie widzieli pęcherzyka i wyrokowali,że nie rośnie.Widzieli pęcherzyk,było ZA WCZEŚNIE na struktury zarodkowe,nie wspominając o serduszku,straszyli dziewczyny pustym jajem płodowym.Dwa tygodnie później okazywało się,że wszystko jest ok (tylko dziewczyny już siwe z nerwów).A jak lekarz nie postraszył,to dziewczyny same się stresowały,że nic im z tego nie wyrośnie.
    Jak pójdziesz w 7-8 tygodniu,to zobaczysz już bijące serce i będziesz wiedziała,że jest ok.Tymczasem po pozytywnym teście sikanym warto zrobić sobie na własną rękę test z krwi beta hcg (dwukrotnie-powtórka po 48h) oraz progesteron.Przyrost hcg powinien wynieść ok.66%,dla progesteronu będziesz miała normy przy wyniku.
    Gdyby beta przyrastała nieprawidłowo,albo progesteron był za niski-wówczas do lekarza trzeba wybrać się szybciej.

  • Kajaoli Autorytet
    Postów: 1324 1843

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osobiscie, do tej pory bylam na wizycie u lekarza ogolnego i to on mi przepisal wykonanie dwoch badan krwi aby potwierdzic ciaze i ze jest odpowiedni przyrost hormonu. Zapisalam sie do ginekologa w 6tc bo jestem przewrazliwiona i po przejsciach i nie chce dowiedziec sie o czyms za pozno.

    Nasz kochany Charlie
    2yeelwj.png
    Moje dwa male Aniolki 8.07.2013 (22tc)
    ajwwu6bdp5zi82q8.png
  • sylvi Autorytet
    Postów: 1022 810

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wizytę miałam już umówioną 2 tygodnie wcześniej, chciałam iść na badanie bo już 2 lata nie byłam a ta ciąża ( jeśli w ogóle jest ;) ) to tak przy okazji, myślałam, że już po prostu będzie coś widać :)

    ckai3e3k2pedhvnb.png
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Superrr!!! Październikowe mamusie już są! Pamiętam jak dopiero co pojawiły się czerwcówki. Czas leci kochane. :) Na pewno bedzie was więcej, bo dzisiaj się dowiedziałam, że Alishiaone zrobiła test i wyszły dwie kreseczki. Na pewno nie będziesz sama w tym miesiącu. :)

    Kajaoli lubi tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ