X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wizyt, Freja cudowna wiadomość!!!

    Ja tez od pewnego czasu czuję "pukanie", albo przesuwanie, ostatnio to juz codziennie, o roznych porach, ale najbardziej przed zaśnięciem 😀
    Co do pieluch wielorazowych to nikt mnie do tego nie namówi 😂 Ja przy synku mialam taki szał, zresztą nadal jest bardzo zajmujący oczywiącie, ze nie wyobrażam sobie, kiedy miałabym jeszcze ogarniac te pieluchy.
    Przy synku chcialam wszystko idealnie robić, ale on mnie szybko nauczył, ze trzeba wybierac rzeczy najważniejsze i nie łudzę się, ze teraz bede miala więcej czasu ;)

    Freja000 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tez mocno myślę o dostawce, tej next to me. Teoretycznie racja, ze tylko na pół roku, ale z drugiej strony po prostu sprzedam, bo one sa dość chodliwe chyba.

  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 6 kwietnia 2020, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusiagim1 wrote:
    Dziewczyny a jak u Was ze swędzeniem ciała? Ja mam takie momenty ze zadrapalabym się normalnie..tak mnie wszystko swędzi ręce, nogi, ostatnio stopy nawet masakra. A dłonie - dramat. Smaruje smaruje i nic. Na dłoniach to mam czasem skore jakbym siedziała w basenie z chlorem dwa dni.

    Wygląda na cholestaze - choć niby to się dzieje później. Swedzenie ciała może się zdarzyć ale dłonie i stopy to bardzo podobne do cholestazy. Zbadaj wątrobowe alat i aspat. A najlepiej napisz lub zadzwoń do gina

    Zaparcia miewam. Ale radzę sobie podobnie jak Bluberry - dieta. Dużo pić. A czasem na rano robię sobie przegotowana wodę z miodem która stoi przez noc. I piję to rano na czczo. Może być z cytryną jeśli kogoś słodkie mdli

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2020, 22:39

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka, Blueberry, Paulinqua super wiadomości z wizyt 😊

    Freja, bardzo się cieszę z dobrych wyników 😊

    Maybelle, żeby wrzucić zdjęcie wchodzisz na naforum.zapodaj.net, ładujesz tam fotkę i wklejasz nam trzeci link 😊

    Lajla, mój chłopczyk był dziewczynką od prenatalnych do 16tygodnia. Zdarzają się pomyłki na takim wczesnym etapie 😊

    Zaparć na szczęście nie miewam. Na ból głowy mi pomaga tylko drzemka, lub ciemny pokój. Apap na mnie nie działa 😐 nie pomyślałam o tym mailu, dzięki, kiedyś mi to pomagało 😊

    Miłego dnia Wam życzę, korzystajcie jeśli możecie ☺

    Bluberry, Maybelle, Freja000 lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby właśnie niby cholestaza występuje głównie u kobiet po 30tc ale nie wykluczane jest u kobiet poniżej 25tc dlatego też bym na Agi miejscu nie bagatelizowała tego. Ja z córką miałam podobnie swędzenie rąk i stóp ale wystarczył prysznic w letniej wodzie balsam nawilżający i przechodziło.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 09:07

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:14

    Paulinqa, Wik89, Jola17a, Evoleth, Wowka, Freja000, Jesienna mama lubią tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle śliczny bobas ❤ (pomyliły mi się koleżanki 😂😂)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 13:17

    Maybelle lubi tę wiadomość

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle słodkości 😘

    Maybelle lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka3 Autorytet
    Postów: 1113 530

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w kazdej ciazy swedzi cialo. Ale smarowanie balsanami troche pomaga, tylko patrze bardzo na sklad bo to jednak duza powierzchnia ciala a chemikalia sie wchlaniaja.
    W pierwszej ciazy straszliwie mnie brzuch pod koniec swedzial, tak ze nie moglam zasnac. Tez z lekarka sie balysmy ze to cholestaza ale nic nie wyszlo. Prawdopowobnie bylo to spowodowane rozryzwaniem sie skory na brzuchu ☹️ (mam okropne rozstepy)- musialam sie smarowac kremem z kortyzolem.

    Ja ruchow jeszcze nie czuje a napewno bym rozpoznala 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 13:28

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
    ex2bkrhmisl7dznn.png
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowy chłopczyk 😍😍😍😍 nic więcej nie mam do powiedzenia. Jezu jaka ulga 😍😍😍

    edytkaa93, Maybelle, Wowka, Nina83, Jola17a, Lajla, Freja000, Virad, Bluberry, Emka31, Evoleth, Jesienna mama, Natalii, gondi, bebetka.b lubią tę wiadomość

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 22:14

    baby lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie można mnie wpisać na listę na 1 stronie :) termin 22.10 :) facecik

    Jola17a, Nina83, Bluberry, Jesienna mama lubią tę wiadomość

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, gratuluję! Cieszę się razem z Tobą 😀

    baby lubi tę wiadomość

  • Freja000 Autorytet
    Postów: 1200 646

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, przybij piatkę :D super, że ta szybko wyniki!

    Natalia, tylko dla mnie te pieluchy to był taki fun, że hej. Już się nie mogę doczekać kupowania :) do tego info o przegrzewaniu jąder chłopców w tzw pampersach i możliwych problemach z płodnością też pomogło ;)

    Ale mnie dzisiaj piersi bolą... no masakra...

    Czy jest tu jeszcze ktoś, kto nie powiedział rodzicom/dzieciom?
    Bo szykuję na święta niespodziankę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 17:39

    baby, Jesienna mama lubią tę wiadomość

    dqprp07wzt9w07bj.png
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freja ja dziś powiedziałam mojej mamie ❤ przez telefon niestety. Ale nie wiem kiedy się z nią zobaczę a chciałam żeby udzieliła jej się nasza radość ☺ Nie myliłam się. Ucieszyła się bardzo. Czego i Tobie życzę 👍👍

    Gorzej z moją córeczką 😳😉 załamała się trochę. Przytulanki i całowanki i zapewnianie że nikt nigdy nie przestanie jej kochać z tego powodu że przyjdzie na świat nowe dziecko. Takie sobie coś wkręciła. Jeszcze sporo czasu i jestem pewna że się przekona że to fajnie mieć maleńkiego braciszka. Oglądaliśmy wspólnie album z jej dzieciństwa. Ona to bardzo lubi ☺ i zdjęcia jej jako starszej siostry kiedy pojawił się jej młodszy o 2 lata brat 😍 słodkie. Buziaki dawała zdjęciom. Więc przypuszczam że się oswoi z sytuacją. Ona generalnie nie lubi żadnych zmian. Nie zaskoczyła mnie jej reakcja😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 18:09

    Freja000 lubi tę wiadomość

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jeszcze nie powiedzieliśmy teściom, mieliśmy w święta zrobić prezent, ale przez to że się nie zobaczymy jeszcze mąż postanowił że powiemy w maju po kolejnej wizycie jak potwierdzi się na 100% płeć ich wnuczka 😉

    baby lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby zobaczysz że córcia się oswoi z nową sytuacją macie jeszcze kilka miesięcy na rozmowy o maleństwie, a jak się urodzi i zobaczy braciszka pokocha go bezgranicznie.

    baby lubi tę wiadomość

  • Wowka Autorytet
    Postów: 3996 5554

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby, tak się cieszę 😊

    Maybelle, słodziak ☺ lubię usg z pierwszej połowy ciąży, bo później to tylko elementy-noga, twarz, ręka-co się trafi ☺

    My powiedzieliśmy już rodzinie. Synowi też, ale nie sądzę że wszystko zrozumiał 😉 pytamy go czy będzie się dzielił zabawkami z bratem-mówi że tak, a pytamy czy z siostrą też się podzieli-nieee 😂

    Maybelle, baby, Niebieska Gwiazda lubią tę wiadomość

    Julia ❤
    3ffafe9500.png
    Jano ❤
    c2513a0522.png
  • Jesienna mama Koleżanka
    Postów: 43 45

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jeszcze nie powiedziałam, miała być wiadomość na Wielkanoc, ale skoro się nie zobaczę z rodzicami to powiem im po prenatalnych, jeszcze wnusia nie mają i bardzo czekają ❤️

    Baby, tak szybko poznałaś płeć? Super!!!
    Może i mi na prenatalnyh już się pokaże 😊

    Maybelle sliczna dzidzia 💕

    Jadę jutro na wizytę o 16:30 i się stresuje, mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 19:30

    Maybelle, baby lubią tę wiadomość

    de3dab218e.png
  • baby Autorytet
    Postów: 1071 866

    Wysłany: 7 kwietnia 2020, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry wrote:
    Baby zobaczysz że córcia się oswoi z nową sytuacją macie jeszcze kilka miesięcy na rozmowy o maleństwie, a jak się urodzi i zobaczy braciszka pokocha go bezgranicznie.

    Tak tak. Jestem pewna ☺ ona jest bardzo uczuciowa

    Jesienna mamo - robiłam test Sanco (NIPT). Dlatego znamy płeć. Ale chodziło o prawidłowość w genach i to jest dla nas news dnia 😍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2020, 20:26

    Jesienna mama lubi tę wiadomość

    f2wl4z17a25l2zbv.png

    oraz nastoletni córka i syn :)
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ