X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamaela a co u Was? Jak Zosia?
    Tak nam niespodziewanie zniknęłaś z grupy.. Wszystkie o Ciebie pytałyśmy. Wpadnij do nas czasem.

    Mamaela86 lubi tę wiadomość

  • Lajla Przyjaciółka
    Postów: 103 93

    Wysłany: 18 października 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To szybko u was z tym chodzeniem, u nas rok skończony i 2 tygodnie a jeszcze drepczemy niepewnie za rękę. A czy któryś bobas jest jeszcze na piersi?

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 18 października 2021, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 23:31

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2021, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla wrote:
    To szybko u was z tym chodzeniem, u nas rok skończony i 2 tygodnie a jeszcze drepczemy niepewnie za rękę. A czy któryś bobas jest jeszcze na piersi?

    Ja też jeszcze karmię w dzień i noc.
    Wojtek zaczął na roczek chodzić dziś już mi prawie biega.

  • Lajla Przyjaciółka
    Postów: 103 93

    Wysłany: 19 października 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też karmienie w dzień i w nocy, czasami ma takie dni że tylko cyc i nic więcej, człowiek najpierw walczy żeby karmić piersią a teraz ciężko odstawić 😅

    Mamaela86 lubi tę wiadomość

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 26 października 2021, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 23:31

    Mamaela86 lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Mamaela86 Autorytet
    Postów: 306 296

    Wysłany: 3 listopada 2021, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pamięć i życzenia 🥰😁
    Jakos tak wyszło z tym mesengerem. Telefon znowu mi padł , był w serwisie i ogólnie już go nie instalowalam. Po za tym czasu już mało na siedzenie w telefonie ☺️
    U nas Zosia zaczęła chodzić jakoś po 10 miesiącu . Teraz już biega , łazi wszędzie, wszystko otwiera , wszystko gryzie 🥰 potrafi już się dogadać z nami, wiemy kiedy coś chce , wola mama, tato , Bastek i ogólnie fajnie się rozwija ☺️
    Pełna chata.
    Od września przypadały się chorobska i co chwilę chorzy wszyscy .
    Ja dalej Zosię karmie piersią , nie myślę jeszcze o odstawieniu bo nie wyobrażam jeszcze sobie jej usypiania bez cyca ☺️
    A i tak nie mam pracy , dopiero zacznę szukać coś za rok.
    Pozdrawiam was wszystkie kochane ❤️ i zdrówka dla naszych wszystkich roczników 😘😁🥰🎂🎂🎂🎂

    Maybelle lubi tę wiadomość

    Sebastian 2007-09-11, Sara 2010-07-04 :-)
    2 aniołki 7 tydz. [*]2012,10 tydz.[*]2013.
    Sylwia 2017-04-01, Zosia 2020-10-25
    bhywdf9hjfmjqipp.png
‹‹ 568 569 570 571 572
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ