X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 5 lutego 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się już zaczynają. W poprzedniej ciąży męczyły mnie do połowy 5 miesiąca. Bardzo wiele wymiotowałam.
    Dziwię się, że już teraz, bo w poprzedniej ciąży w połowie 6 tyg mi się zaczęły...mniej więcej jak zaczęłam brać duphaston. Teraz nie biorę, bo nawet nie byłam na wizycie, mam dopiero 17 lutego.

    MamusiaKsawusia lubi tę wiadomość

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Katarzynka89 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 5 lutego 2020, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mdłości mam bardzo rzadko, ale za to jestem non stop głodna 😁

    gann9n732ss28gx7.png

    syy26iyer7t7bt4s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2020, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża i jak wynik dzisiejszej bety? Kochana nie chcę się za bardzo wypowiadać na temat wyników ale jeśli beta podrosła to lepiej wziąć dupka... test testowi nie równy więc tu liczą się wyniki labo

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 5 lutego 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle, bierzecie tak zapobiegawczo dupha?

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 5 lutego 2020, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    Katarzynka89, ago91, Annie1981, Freja000 lubią tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 5 lutego 2020, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkowicie się zgadzam, natomiast tylko z zaSlyszenia wiem, że sporo kobiet, nawet mając próg w dolnej NORMIE, go bierze, bo nie zaszkodzi, a pomoże podtrzymać (prawidłowy poziom. Prog),
    Stąd moje pytanie, bo generalnie z kim nie rozmawiam to bierze :) tak zauważyłam, że lekarze chętnie go przepisują.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2020, 17:48

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Mileczka23 Debiutantka
    Postów: 13 12

    Wysłany: 5 lutego 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączam do Was nieśmiało :)
    Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i oby było nas coraz więcej. 30.01 beta 119 dzisiaj 2400 więc ładnie rośnie w górę. Za mną jedno poronienie w 7 tc, boję się żeby nie było powtórki.

    Starania od 11.2017
    Poronienie 04.2018 (7 tc)
    10.02 - CRL 1mm
    25.02 - ❤ ???
    f2w3xzkrml6x3azv.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 5 lutego 2020, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Mileczka23 Debiutantka
    Postów: 13 12

    Wysłany: 5 lutego 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Maybelle :) Ja za nas wszystkie trzymam kciuki, żeby nasze ciąże szybko zleciały bez komplikacji

    Kiedy macie termin pierwszej wizyty ?

    Starania od 11.2017
    Poronienie 04.2018 (7 tc)
    10.02 - CRL 1mm
    25.02 - ❤ ???
    f2w3xzkrml6x3azv.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 5 lutego 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja beta spadła do 3.50 tak więc czekam na następny cykl! Szkoda że nie mogę tutaj z Wami zostać! Życzę dużo zdrówka dla Was dla waszych malutkich Cudow ❤️ Niech zdrowo rosną i o szczęśliwe rozwiązanie 🥰 pozdrawiam 🙂

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 5 lutego 2020, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mileczka23 wrote:
    Dziękuje Maybelle :) Ja za nas wszystkie trzymam kciuki, żeby nasze ciąże szybko zleciały bez komplikacji

    Kiedy macie termin pierwszej wizyty ?
    Ja u mojej lekarki mam dopiero termin na 30 marca, dlatego wcześniej zapisałam się do innego lekarza, żeby w ogóle potwierdzić tą ciąże tj. 17 lutego. Będzie to pierwsza wizyta od testu. Bardzo bardzo bym chciała, żeby było już serduszko.

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Intuicja Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 5 lutego 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do objawów to męczy mnie zmęczenie czasami kręci mi się w głowie robi słabo muli mnie, mam problem z jedzeniem nie wiem co jeść bo jakoś nic mi nie chce smakować i nie wiem co gotować, gazuje mi jelita też, mam takie napady zmian temperatury raz mi strasznie zimno potem mi strasznie gorąco duszno. Piersi w ogóle nie czuję nie bolą nie rosną aż się zastanawiam czy w ogóle mi urosną , w pierwszej ciąży przed zrobieniem testu czułam sutki szczypanie w piersiach w drugiej karmiłam więc chyba nic nie czułam a teraz na razie nic się z nimi nie dzieje a chciałabym żeby się zadziało hihi bo po dwóch karmieniach mam takie małe obwisłe i fajnie byłoby mieć znowu piersi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2020, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Róża 😔 życzę Ci kolejnego owocnego cyklu. Trzymaj się.

    Róża 1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochna ja brałam duphaston do 20tc jak dobrze pamiętam w kolejnej ciąży zaraz po poronieniu lekarz mi przepisał tak ,,profilaktycznie" mimi że proga miałam całkiem w normie. A że bałam się o tą ciążę to brałam wszystko co zalecał.

    Cześć Mileczka zapraszamy do nas i gratulacje 😉 ja mam pierwszą wizytę w przyszły piątek. Czekam niecierpliwie i z nadzieją że dobre informacje usłyszę.

  • Monia93 Koleżanka
    Postów: 41 25

    Wysłany: 5 lutego 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Słoneczka 😘 Nawet nie wiecie jak się cieszę, że po tak długim czasie mogę do Was dołączyć 😊 10 cykl okazał się szczęśliwy i wczoraj ujrzałam upragnione 2 kreseczki 😊 Od razu pobiegłam na betę i wyszło 227 w 28 dniu cyklu. Teraz oczywiście się zastanawiam czy to nie za mało także jutro biegnę sprawdzić czy rośnie.
    Życzę Nam wszystkim nudnych, ale za razem szczęśliwych ciąż 😘

    Bluberry lubi tę wiadomość

  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 6 lutego 2020, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!
    Wita się mama trzyletniej Alicji i małego szkraba (mam nadzieję!) w brzuchu.
    Test 28.01 pokazał mi piękne dwie kreski, wyczekane po pięciu miesiącach starań. Zastanawiałam się nad zbadaniem progesteronu ze względu na krwawienia w poprzedniej ciąży, ale póki nic złego się nie dzieje, odpuściłam.
    Pierwszą wizytę mama 11.02, myślicie, że nie za wcześnie? Nie chcę się stresować brakiem serduszka. Od 2-3 dni mam delikatne mdłości, liczę że to dobry znak.
    Jak Wasze objawy i kiedy macie wizyty?

    Bluberry lubi tę wiadomość

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 6 lutego 2020, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evoleth wrote:
    Dzień dobry wszystkim!
    Wita się mama trzyletniej Alicji i małego szkraba (mam nadzieję!) w brzuchu.
    Test 28.01 pokazał mi piękne dwie kreski, wyczekane po pięciu miesiącach starań. Zastanawiałam się nad zbadaniem progesteronu ze względu na krwawienia w poprzedniej ciąży, ale póki nic złego się nie dzieje, odpuściłam.
    Pierwszą wizytę mama 11.02, myślicie, że nie za wcześnie? Nie chcę się stresować brakiem serduszka. Od 2-3 dni mam delikatne mdłości, liczę że to dobry znak.
    Jak Wasze objawy i kiedy macie wizyty?
    Ja mam lekkie Mdłości jak jestem głodna, więc jem i nie ma problemu =p
    Ja wizytę mam 17.02.
    Tez myślę cyz nie zrobić progesteronu ale sama nie wiem... W poprzedniej ciąży to od 4 tc co tydzień byłam na wizycie, a teraz mam większy luz jakoś.
    Też wizytę mam tak. Późno żeby już było serce, bo doświadczenie z poprzedniej ciąży mnie tego nauczyło. Ile ja przeżyłam stresu jak mi mówiono, że nie ma serduszka a to już koniec 6 tc to raczej by było. Byłam nastawiona na najgorsze a na początku 7 pięknie <3 zabiło.

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Evoleth Autorytet
    Postów: 460 456

    Wysłany: 6 lutego 2020, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochna, u mnie w poprzedniej, udanej ciąży serduszko zobaczyłam 2 6t1d. Pojechałam wtedy na izbę przyjęć spanikowana krwawieniem i przekonana że to kolejne poronienie. Planowaną wizytę miałam dużo później. Jak najbardziej rozumiem ten stres.

    U mnie mdłości i na głodniaka i po obfitym obiedzie, więc staram się wypośrodkować i jeść małymi porcjami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2020, 10:58

    Poronienie październik 2015
    Alicja marzec 2017 ❤️
    Izabela październik 2020 ❤️


  • Mileczka23 Debiutantka
    Postów: 13 12

    Wysłany: 6 lutego 2020, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak narazie z objawów to ból skutków przy dotykaniu i cały czas chodzę zmęczona i śpiąca. Ja mam termin 10.02 i już się nie mogę doczekać. Jeszcze przyplatala mi się infekcja grzybicza :(

    Starania od 11.2017
    Poronienie 04.2018 (7 tc)
    10.02 - CRL 1mm
    25.02 - ❤ ???
    f2w3xzkrml6x3azv.png
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 6 lutego 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ