X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam naprawdę dziewczyny za taką wytrwałość. Ja bym nie wytrzymała.

    MamusiaKsawusia lubi tę wiadomość

  • Intuicja Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 3 lutego 2020, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maybelle o jaka miła niespodzianka ze Ty również w 12tyg będziesz miała 1 wizytę, myślałam że ja będę ostatnia. Ja też zostawiam wszystko w rekach Boga, jak ma być to będzie i szybsza wizyta mi nic nie da. To dla mnie lekcja cierpliwości, zaufania i porzucenia potrzeby kontroli. Trudna lekcja, nawet bardzo ale wiem że dużo dobrego wniesie do mojego życia.
    Bluberry jeśli chodzi o becikowe to i tak nie dostane wiec nie muszę się spieszyć. Ale z natury jestem bardzo ciekawa i niecierpliwa wiec serio to dla mnie trudna lekcja:)

    Maybelle lubi tę wiadomość

  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 3 lutego 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wiemy tylko my, moja siostra i jedna koleżanka z pracy. W piątek mam wizytę u gino to mozliwe, ze po powiem najbliższej rodzinie. W pracy około 15 tygodnia. Dopiero co niedawno wrocilam z 1,5 rocznego macierzyńskiego+wychowawczy a tu znowu zrobię im niespodziankę. Trochę się obawiam, chociaż wiem, ze nie będzie problemu.

  • Katarzynka89 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej 😊
    Dołączam do was dziewczyny. W domu prawie półtoraroczny Kuba i drugi skarb w brzuszku. Termin na 9 października 😊

    Bluberry, Gochna lubią tę wiadomość

    gann9n732ss28gx7.png

    syy26iyer7t7bt4s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2020, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Katarzynka 🙂
    Na razie na naszym wątku jest trochę cicho, ale liczymy że niedługo się to zmieni.

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 4 lutego 2020, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzynka89 wrote:
    Hej 😊
    Dołączam do was dziewczyny. W domu prawie półtoraroczny Kuba i drugi skarb w brzuszku. Termin na 9 października 😊

    U mnie tak samo! Termin na 9.10
    A 9.10 córeczka ma 2 latka 🥰

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 4 lutego 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę chyba się wyżalić dziewczyny. Przepraszam powinny być pozytywne wpisy i obiecuje, ze tak już będzie ale dzisiaj spotkała mnie bardzo przykra sytuacja. I to ze strony własnych rodziców. Jesteśmy z mężem osobami niezależnymi w każdej kwestii, nie prosimy nikogo o pomoc czy to przy dzieciaczki czy innych problemach. Łatwo nie jest ale dajemy jakoś rade. Dzisiaj poinformowałam rodziców o mojej ciąży. I ich reakcja była okropna. Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić. Moja mama stwierdziła, ze to nie moj pomysł, ze mnie maz i teściowa omotali i zgodziłam się na dziecko, ze ja tego nie chce i ze drugiej córki tez nie chciałam, ze jestem zmęczona, ze nie po to tyle się uczyłam i studiowałam żeby 3 dziecko wychowywać. I ze oni tak z troski itp. Powiem wam, ze mnie zamurowało. Nikt nigdy nie podjął za mnie żadnej decyzji. Fakt jest, ze po pierwszej córce baaardzo długo trwało abym zdecydowała się na drugie dziecko. Maz bardzo chciał a ja nie ponieważ studiowałam, przeprowadziliśmy się za granice, dorabialismy się i wiele innych przyczyn. Absolutnie nie potrzebujemy wsparcia finansowego ani pomocy przy opiece nad dziećmi. Zreszta moi rodzice jakoś przesadnie się nie garna aby nam pomoc. Jest mi cholernie przykro bo poczułam się jak jakaś niedojrzała gówniara, za która ktoś inny podejmuje decyzje.
    W każdym bądź razie poinformowałam ich, ze nie mam ochoty się z nimi spotykać . Teraz oni czuja się urażeni, bo nie chce ich wpuścić do domu. A taki mieliśmy świetny kontakt. Przykre to.
    Ach

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 4 lutego 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetcake, tule Cię mocno.
    Ja akurat jestem zdania że z rodziną to dobrze tylko na zdjęciu.
    Ja też nie znoszę jak mnie krytykują czy pouczają, bo ten czas już minął. Z drugiej strony rodzice jak nikt inny prawdę Ci powiedzą ze swojej perspektywy. Twoim zadaniem jest wysłuchać i albo się z tym pogodzić, zgodzić lub olać :)
    Najtrudniej przejść obojętnie i bez emocji, ale zrób to dla siebie.

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 5 lutego 2020, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochna wrote:
    Sweetcake, tule Cię mocno.
    Ja akurat jestem zdania że z rodziną to dobrze tylko na zdjęciu.
    Ja też nie znoszę jak mnie krytykują czy pouczają, bo ten czas już minął. Z drugiej strony rodzice jak nikt inny prawdę Ci powiedzą ze swojej perspektywy. Twoim zadaniem jest wysłuchać i albo się z tym pogodzić, zgodzić lub olać :)
    Najtrudniej przejść obojętnie i bez emocji, ale zrób to dla siebie.
    Gochna dziekuje❤️
    Ja umiem przyjąć krytykę czy prawdę, która jest niewygodna ale kłamstwa to już nie. Ja nie jestem z tych osób co chodza i ogłaszają wszem i wobec, ze starają się o dziecko. Dla mnie to bardzo intymna sprawa . I mogą być niezadowoleni i się o mnie bać. To rozumiem i akceptuje, ale zarzucać mi ze nie chciałam drugiej córki i teraz tez nie chciałam to już dla mnie nie do przyjęcia i zaakceptowania. Tym bardzoej, ze o to maleństwo staraliśmy się rok.

  • ago91 Autorytet
    Postów: 708 931

    Wysłany: 5 lutego 2020, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie 😁

    Bluberry masz córeczkę z marca 2019? 😊
    Ja przyjmuję jeszcze anty, ale bardzo chciałabym być już w drugiej ciąży 😊

    8599w1d3a8mup6qh.png
    ibm23e5elf55d37i.png
    6 maja 2019, 3300g 54cm 10/10pkt SN 40+4 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2020, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetcake przede wszystkim to nie masz co przepraszać za takie posty. One krzywdy nikomu nie robią, a na sercu czasem lżej gdy można się wyżalić. Więc pisz śmiało gdy masz taką potrzebę po to forum tu będzie że będziemy pisać nie tylko o ciąży ale o wszystkim co wokół niej, nasze stany, emocje etc. A odnosząc się do Twoich rodziców to jest to przykre że słyszysz takie rzeczy od własnych rodziców. Matka powinna Cię wspierać a nie dokładać takich emocji. Czy dałaś im powód do takich wniosków.. nie i powinni być dumni że mają wspaniałą córkę która w życiu sobie radzi jest wykształcona ma kochającą rodzinę a oni wnuczęta które powinni kochać. Nie mają prawa ingerować w Twoje życie, swoje ambicje i oczekiwania powinni schować w kieszeń i liczyć się przede wszystkim z tym czego Ty oczekujesz i do czego dążysz. Trzymaj się i życzę by rodzice szybko zrozumieli swój błąd i zmienili nastawienie a nie obrażali się bez podstaw.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ago91 wrote:
    Witam serdecznie 😁

    Bluberry masz córeczkę z marca 2019? 😊
    Ja przyjmuję jeszcze anty, ale bardzo chciałabym być już w drugiej ciąży 😊

    Ago tak moja córa skończy 16 marca roczek 😉 synka też mam z maja 🙂
    Jeśli bardzo tego chcesz to odstawiaj tabsy i do dzieła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2020, 08:46

    ago91 lubi tę wiadomość

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 5 lutego 2020, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pojawią się u Was już czasem mdłości, albo coś na zasadzie zadyszki?

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Zuuziia Autorytet
    Postów: 389 398

    Wysłany: 5 lutego 2020, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/fe29f5ce9141f.jpg.html

    Mam nadzieje ze do was dołączę. Test robiony wczoraj wieczorem w 25 dc. ✊✊✊

    oar89jcgknh04rvx.png
    25.07.2018 🦊

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 5 lutego 2020, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2020, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochna ja mdłości nie mam albo takie małe, bardziej coś na zasadzie odbijania. Wczoraj np okropnie odbijały mi się te kapsułki DHA i miałam okropny pismak rybiego oleju. Biorę je od początku i przy kp i tak nie miałam jak teraz.

    Zuuziia widać malutką kreseczkę także kciuki i odzywaj się do nas szybko 🙂

  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 5 lutego 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry ❤️❤️❤️no właśnie nigdy nie dałam i dlatego mnie ich słowa tak zabolały i zszokowały. Moja mama ma tendencje do dopisywania sobie historii i wyciągania dziwnych wniosków ale żeby aż tak. Pomiedzy pierwsza i druga córką jest bardzo duża różnica wieku i wtedy, rzeczywiście nie chciałam mieć więcej dzieci ale to było lata temu. Jak już osiągnęłam to co sobie zamierzałam to postanowiliśmy się starać o drugie dziecko. Nie obwieszczałam tęgi nikomu wszem i wobec. Ja rozumiem, ze można się martwić itp ale nie w taki sposob to kumunikowac i takim tonem głosu. Tym bardziej, ze nam nie pomagają i ja tez tej pomocy nie oczekuje.

  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 5 lutego 2020, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochna ja mdłości jak dotąd nie mam. W dwóch poprzednich okropne, ale nie pamietam kiedy się zaczęły. Jedynie zmęczona jestem bardzo i bardzo niskie mam ciśnienie. Ciagle mi zimno.
    Dzisiaj rano lekkie plamienie miałam i ból podbrzusza. Lekarza mam w piątek, wiec po konsultacji tel. czekamy do piątku. Na razie wszystko ustało. W poprzednich ciążach miałam bóle podbrzusza ale plamienia nigdy.Wystraszyłam się strasznie. Być może stres to spowodował.

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 5 lutego 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie chciałbym Was się poradzić! Zrobiłam test w poniedziałek wyszedł pozytywny słaba kreska ale była! Zrobiłam bhcg i progesteron! Bhcg 22.17 mIU/ml zaś progesteron tylko 9.56 ng/ml! Dzisiaj robiłam test i ledwo widoczna jest kreska! Zrobiłam dzisiaj bhcg będzie wynik o 12.00! Jeżeli wynik będzie niski czy jest sens brać duphaston! Jestem po dwóch poronieniach i jestem załamana! Proszę może macie doświadczenie w tym ale nie wróży nic dobrego 😔😢😢 lekarza u mnie ciężko dostać na już ale on też nic nie doradzi tak wczesnej ciąży! Nie ma dobrego lekarza

  • Lola. Autorytet
    Postów: 1631 2481

    Wysłany: 5 lutego 2020, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Witam serdecznie chciałbym Was się poradzić! Zrobiłam test w poniedziałek wyszedł pozytywny słaba kreska ale była! Zrobiłam bhcg i progesteron! Bhcg 22.17 mIU/ml zaś progesteron tylko 9.56 ng/ml! Dzisiaj robiłam test i ledwo widoczna jest kreska! Zrobiłam dzisiaj bhcg będzie wynik o 12.00! Jeżeli wynik będzie niski czy jest sens brać duphaston! Jestem po dwóch poronieniach i jestem załamana! Proszę może macie doświadczenie w tym ale nie wróży nic dobrego 😔😢😢 lekarza u mnie ciężko dostać na już ale on też nic nie doradzi tak wczesnej ciąży! Nie ma dobrego lekarza


    Robiłaś jakieś badania po poronieniach? Trombofilia?

    Mikołaj❤
    lprk20mmo9qhkrvb.png
    3× aid nieudane abovo Lublin
    Rok 2019 0% morfologia
    InvimedWarszawa/1ivf.krotki/27lat
    18.09-14pobranych-10dojrzalych/4oocyty
    6 zapłodnionych-5 blastek
    23.09 transfer ✊4AB 7tydz [*] 💔
    Czekają ❄❄❄
    10.01 transfer 4AB
    5dpt kreska na teście
    10dpt-472.5mIU/ml 12dpt-994mIU/ml 14dpt-1984mIU/ml17dpt6129mIU/ml 19dpt-10700mIU/ml
    21dpt 0.25mm dzidzi i ❤
    7.02-28dpt 0.62mm ❤
    13.02- 7t4d 1.3cm😍
    26.02- 9t3d 2.61cm😍 FHR 184❤
    10.03-11t2d 4.13cm🥰 chłopak? 💙

    MTHFR 6777C-T hetero
    PAI- 1 4G homo
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ