X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetcake też miałam te testy i mi bardzo dobrze owulację wskazywały, też karmię piersią z tym że ja @ dostałam 5 miesięcy po porodzie i cykle takie same jak przed więc pewnie dlatego.

    Maybelle nie ma problemu ja rozumiem, bo tak samo mam obawy i nie chce pisać. Nawet suwaczka boję się wstawić, jakby to miało jakieś znaczenie 🤷 Ok nie piszemy listy na razie, resztę czas pokaże myślę że reszta dziewczyn się nie obrazi 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2020, 15:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe mamuśki 😉

  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 1412 875

    Wysłany: 1 lutego 2020, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-) można?

    motylek1909 lubi tę wiadomość

    Na deficycie kalorycznym:
    06.03 70,95 kg
    24.02 72,00 kg

    10.2023 wznowienie starań
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    08.2018 rozpoczęcie starań
    01.2016 córka 💙
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:50

    koktajlowa lubi tę wiadomość

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • silvergil Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 lutego 2020, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączam do was, moje EDD wypada na około 10 Października.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wybaczcie, że się wtrace, ale mam nadzieję że dołączę tu do Was wkrótce! :)

    Czy prowadzilyscie wykres cyklu? Lubię podglądać wykresy osób, którym się udało :)

    Pozdrawiam ❤️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 🙂

    Motylek ja nie prowadziłam wykresu, dawno już tego nie robiłam. Kciuki za II kreski 😉

    motylek1909 lubi tę wiadomość

  • MamusiaKsawusia Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 2 lutego 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie mamusie! Serdecznie gratuluję ☺ ja dzis zrobiłam test, wyszła baardzo blada kreska, ale była 👍 Karolina, 30 lat, TP ok 8.10.

    Bluberry lubi tę wiadomość

  • Paulinqa Ekspertka
    Postów: 181 228

    Wysłany: 2 lutego 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. U mnie 5 tydzień na liczniku. W poniedziałek 8 lutego mam drugą wizytę. Byłam tydzień temu było już widać zarodek;) także mam nadzieję że wszystko ok. Termin prawdopodobnie początek października ;)

    Bluberry, Annie1981 lubią tę wiadomość

    MIKOŁAJ ♡ 2015
    OLIWIER ♡ 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamusiaKsawusia Paulinqa gratulacje 🙂

    Ja mam pierwszą wizytę 14 lutego będę miała pełne 6tc i 3 dni ale do tego czasu chyba jajko zniosę 🙈

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 2 lutego 2020, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cały czas zwlekam, żeby umówic wizytę. Nie wiem kiedy najlepiej 🤔
    Testy od razu po minucie pokazały drugą kreseczkę i to bardzo wyraźna, beta ponad 400.
    Ale, w pierwszej ciąży to do skończonego 7 tc nie było serduszka i tylko się stresowałam, dlatego teraz chce iść jak już będzie serduszko. Dlatego poczekam do skończonego 7...
    Wedlug ovu też mam termin na początek października =)

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2020, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gochna ja co prawda na serduszko jeszcze nie liczę, chociaż w poprzednich ciążach chyba na tym etapie już było, aż muszę przejrzeć badania.

    Ważne by dobrze było ♥️

    Gochna lubi tę wiadomość

  • MamusiaKsawusia Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 3 lutego 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w poprzedniej ciąży byłam u ginekologa w 6tc i było już słychać serduszko. Teraz pójdę dopiero 19.02 czyli 8 tc wcześniej nie ma terminu...

    Gochna lubi tę wiadomość

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 3 lutego 2020, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to jest taka nazwijmy to świeża sprawa dla Was i Waszych partnerów, mężów, to jakie macie podejście do informowania najbliższych mam na myśli rodzinę. Ja w pierwszej ciąży dopiero w skończonym 3 Mc powiedziałam. Do tego czasu wiedziałam tylko ja i mąż i moja przyjaciółka. A u Was jak z tym jest?

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • MamusiaKsawusia Debiutantka
    Postów: 11 7

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo... Też powiedzielismy wszystkim w 3 m miesiącu, po prenatalnych. Teraz nie wiem czy uda mi sie tak długo wytrzymać ☺ bardziej się zastanawiam, kiedy powiedzieć w pracy.. Wolałabym nie za szybko, w razie gdyby coś było jednak nie tak, ale z drugiej strony wolałabym żeby już myśleli o zastępstwie na moje miejsce..nie zamierzam znów pracować do 7 mca...

    Gochna lubi tę wiadomość

  • Kejti94 Znajoma
    Postów: 17 22

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też chcemy powiedzieć w 3 miesiącu. A badania prenatalne w którym tygodniu sie wykonuje najlepiej?

    thgf90bvuiqcznz7.png
  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejti94 wrote:
    My też chcemy powiedzieć w 3 miesiącu. A badania prenatalne w którym tygodniu sie wykonuje najlepiej?


    11-14tc 🐥

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Intuicja Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pierwsza wizytę 20marca na NFZ to będzie 12tydz ciąży, taki był najszybszy termin do tego lekarza chyba że coś się zwolni w między czasie, to dla mnie mega test cierpliwości

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My na razie nic nie mówimy o ciąży nawet najbliższym powiemy po USG bliżej 12tc

    Intuicja nie za późno? Chodzi mi głównie też o np becikowe to nie liczy się żeby do 10tc się zgłosić? Chyba że weszły zmiany?

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 3 lutego 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:51

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ