X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Październik 2020 ♥️
Odpowiedz

Październik 2020 ♥️

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    unicorn wrote:
    Bluberry zamierzam testować między 5 a 9 lutego. Owu była 26.01 więc wcześniej nie ma sensu nawet.

    To już niedługo trzymamy ✊✊✊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przydadzą się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nowym dniu może ktoś nowy do nas dołączy? 🙂

    Wrzucam ciekawy link w temacie wyboru witamin w ciąży
    https://pantabletka.pl/jakie-witaminy-w-ciazy-opinia-analiza/

    Wczoraj obleciała wszystkie apteki u siebie i zabawne bo w żadnej nie mieli tych z najlepszą oceną tylko na zamówienie, a te kiepskie mieli ponad to.

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • Intuicja Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane🙂 obudził mnie dziś sen jak zalała mnie krew, momentalnie się obudziłam i zaczęłam sprawdzać czy okres przyszedł a że nie to poszłam zrobić test który kupiłam poprzedniego dnia. I tak o 4:40 zobaczyłam dwie piękne kreski i nie mogłam już spać z wrażenia. To moja trzecia upragniona wyczekana ciąża, mam w domu już 4,5letnia córkę i 3letniego synka. Mam głęboka nadzieję że w październiku poznam mojego kolejnego skarba.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Intuicja 🙂 cieszymy się razem z Tobą i my również mamy nadzieję że dotrwamy do października. Wiesz już mniej więcej na kiedy termin?

  • Intuicja Znajoma
    Postów: 23 13

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia kiedy miałam owulację bo to był pierwszy miesiąc gdzie totalnie odpuściłam i dzięki temu się udało, a moje ostatnie cykle zamiast trwać 28to często dochodziły do 31. Ale termin jakoś między 4 a 8 pazdziernik powinien być.

  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się melduje. Termin na 4.10.2020. W domu niesforna nastolatka i rozbiegana dwulatka.
    Wszystkim serdecznie gratuluje❤️❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2020, 18:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sweetcake 🙂


    Czujecie już jakieś pierwsze objawy? Mnie dziś jakiś kryzys łapie. Wiem że to głupie i każda ciąża jest inna i nie ma co porównywać z poprzednimi, ale w tej kompletnie nie czuję się ciążowo. W poprzednich na tym etapie co teraz jestem odczuwałam dużą senność, zapachy niektóre już przeszkadzały.

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:50

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie w ogóle piersi nie bolą, nie są wrażliwe. Córkę karmię piersią, ale nic nie czuję by były jakieś inne.

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:50

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2020, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje poprzednie ciąże na początkowym etapie były takie same. A teraz nic 😔
    Jedynie co teraz też się powtórzyło to proroczy sen 🙂 serio, przed zrobieniem testu miałam sen świadczący że jestem w ciąży. Pomyślała bym że jestem wariatką 😂 ale czytałam na ovu podobne historie.

    Maybelle racja, to dopiero początek jeszcze się może to zmienić i szczerze to ja nie pogniewała bym się gdybym przeszła tą ciążę łagodnie, z córką początek były kiepski ale później na tyle było dobrze że do końca 8 miesiąca ciąży pracowałam 🙂

  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 1 lutego 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:50

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 1 lutego 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja praktycznie nie mam żadnych objawów. Może to za wczesnie jeszcze? Jedyne co mnie zastanowiło i zrobiłam test to w czwartek, w południe, zachciało mi się strasznie spać i mam zatkany nos.Od razu pobiegłam
    test i 2 kreseczki. Dwie poprzednie ciąże raczej podobne, z tego co pamietam. Okropne mdłości,ból piersi i zatkany nos,tylko nie pamietam kiedy pojawiły się te objawy. Nie jestem w stanie powiedzieć kiedy była u mnie owulacja ponieważ moje cykle były bardzo nieregularne (28-36). Testy owulacyjnych pokazywały brak owulacji a tu taka niespodzianka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sweetcake a jakich testów owulacyjnych używałeś?
    Myślę że brak wiedzy kiedy była owulacja to nie problem najważniejsze że Wam się udało 🙂 a resztę już lekarz ustali przy pierwszym USG

    Maybelle nie chciała byś zrobić listy październikowych mam? Jesteś na pierwszej stronie, ja nie wiem czy zdołam pociągnąć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2020, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie do zrobienia testu poza snem, skłonił telefon z pracy 😂 w marcu kończy mi się urlop macierzyński.

  • Sweetcake Autorytet
    Postów: 684 401

    Wysłany: 1 lutego 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluberry używałam różnych testów owulacyjnych, przeważnie Facelle z Rossmann lub z DM. Ja byłam pewna, ze się nie uda ponieważ jeszcze karmie piersia i ze względu na wiek dałam sobie czas do grudnia. A tu taka niespodzianka. W piątek mam wizytę u gino i jestem ciekawa czy już coś zobaczy.

  • Gochna Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 1 lutego 2020, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Dołączam. Robiłam dziś dwa testy o 5 rano i ona pozytywne. Już po minucie. Idę na betę dla formalności dziś wieczorem, w poniedziałek powtórzę.
    Mam już córeczkę też październik 2018 :)
    Ciekawe co los mi da w październiku 2020.

    Córeczka 10.2018
    ...? 10.2020
  • Maybelle Autorytet
    Postów: 1710 1450

    Wysłany: 1 lutego 2020, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2022, 21:50

    2019 8tc 💔
    2020 córeczka 💗
    2022 czekamy na synka 💙
    8une43r84puaim9e.png
  • Kejti94 Znajoma
    Postów: 17 22

    Wysłany: 1 lutego 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dołączam do Was. Po prawie 4 latach starań w końcu się udało mimo słabej morfologii. Termin na 3.10

    ago91, Annie1981 lubią tę wiadomość

    thgf90bvuiqcznz7.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ