X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Paszport Brytyjski Dla Dziecka
Odpowiedz

Paszport Brytyjski Dla Dziecka

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro rodzic jest obywatelem lub jest 5 lat minimum w uk i jest to udokumentowane to dziecko otrzymuje obywatelstwo i paszport bo skoro jak by obywatelstwa nie mialo to by paszportu nie dostalo.teraz zapewne tak jest .Nic się w prawie Zjednoczonego Krolestwa nie zmienilo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 00:00

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jesli rodzic nie jest to dIecko tez nie!!
    I o to sie caly czas toczy rozmowa hahaha.
    Moi znajomi sa tu ponad 5 lat, nie maja obywatelstwa bo nie chca a dziecko ma brytyjski paszport i obywatelstwa tez nie ma.

    Taki zonk :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 00:01

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne właśnie ze ma paszport a obywatelstwa nie ma !:D

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja o tym pisze caly czas :)
    Ze mozna miec paszport bez obywatelstwa :)
    Stwierdzili ze na sile jej nie beda uszczesliwiac i jak bedzie dorosla to sama zdecyduje jakie chce obywatelstwo.
    A oni sie starac nie zamierzaja :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W paszporcie brytyjskim dla dziecka zdaje się pisze " obywatelstwo polskie" . Koleżanka na dniach dostanie to zobaczę. Wiem na pewno, że jeżeli żadne z rodziców niema obywatelstwa to nawet gdyby 10 lat pracy udokumentowali to dziecko obywatelstwa nie dostanie. Mój syn się urodził w uk. Ja w uk brałam ślub a o obywatelstwie nawet nam się nie śniło z tych powodów.

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to sprawdz bo to właśnie dziwne jest .bo zapewne jak się paszport dostaje to najpierw musi być przyznane dla dziecka obywatelstwo ,chyba ze naprawde tak jest i ze maluchowi tylko przysługuje się paszport a zbiegiem lat jak juz dziecko większe dorosle to moze samo się ubiegac o obywatelstwo! Tak mi się wydaje ?

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ze nie musi :) paszport nie rowna sie obywatelstwo :)
    Z tego co czytalam majac paszport bedzie poprostu duzo latwiej ubiegac sie o obywatelstwo w pozniejszym okresie :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja tak mysle ze tak jest :)

  • Carola55 Autorytet
    Postów: 582 455

    Wysłany: 23 sierpnia 2014, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wstepnie slyszalam, ze dziecko dostaje paszport brytyjski na rok i w tym czasie rodzice musza mu zalatwic kolejny. Ten koleny bedzie albo brytyjski, jezeli rodzice, lub ktores z nich tez maja pszport UK, a jezeli nie maja - to przez ten rok maja czas aby zalatwic dziecku paszpor polski - z tym tez moze byc troche zalatwiania itd.
    Na razie jestem w 15 tyg wiec jeszcze do konca nie wiem czy tak na 100% jest, ale niedlugo tez posprawdzam aby miec pewnosc jak jest - moze ktos da znac dokladnie w miedzyczasie ...

    na9fxa5.png
  • aniafk Autorytet
    Postów: 1433 974

    Wysłany: 1 maja 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam , że napiszę jak już się o paszport postaramy a tu Polska zaliczona na brytyjskim paszporcie a ja milczę :)
    a więc tak:
    Człowiek jak sam na własnej skórze się nie przekona to g...o wie :D, tyczy się to również moich wcześniejszych wypowiedzi.

    Wracając do paszportu, dziecko dostaje obywatelstwo brytyjskie które jest wpisane do paszportu! W naszym jak byk pisze "British citizen".
    Przemaglowali męża od A do Z z 8 lat pobytu w UK biorąc pod uwagę, że mąż od początku w jednej firmie pracuje. Payslipy z 6 lat, udokumentowany cały pierwszy rok , home office . Wysyłali listy do głównej siedziby firmy męża jak i do menadżera na prywatny adres domowy. Żądali dosłania dokumentów , że nie pobieramy od państwa nawet złamanego grosza w zasiłkach.
    Paszport dostaliśmy na 5 lat.
    Możemy postarać się o paszport dla starszego syna ale koszt to około 700ł i narazie odpuszczamy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2015, 13:31

    agnes175 lubi tę wiadomość

    82dopiqvflbgbpkd.png
    1kk0x1hp3dsy5yue.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ