X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Pamiętnik ciąży
Odpowiedz

Pamiętnik ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czy kojarzy może któraś z was, gdzie można kupić coś w stylu pamiętnika ciąży, gdzie można zapisywać na papierze te wszystkie rzeczy, które się z nami dzieją podczas ciąży dzień po dniu albo chociaż tydz po tyg?
    Moja mama miała coś takiego, jak ze mną w ciąży chodziła i potem "Mój pierwszy roczek", i to jest tak słodkie. Za każdym razem się wzruszam, jak to otwieram i czytam.
    Szukam szukam i znaleźć nie mogę :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że możesz zamówić coś takiego albo sama zrobić jako scrapbooking? Chyba byłoby urocze :) bo chyba nie trzeba mieć konkretnie rubryczek do wypisywania i ramek na wklejanie zdjęć? ze sklepów nic nie podpowiem, bo nie mieszkam w Polsce już od kilku lat. Powodzenia w szukaniu czegoś ładnego :)

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Ballerina, już dzisiaj mój L mnie nakręcił, żebym sama zrobiła, bo to jeszcze fajniejsze będzie :)
    No to zrobię :D

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Ballerina Przyjaciółka
    Postów: 72 27

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na pewno wyjdzie ślicznie :)

    https://davf.daisypath.com/zsHVp3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie super :)
    Polecam allegro, tam jest wiele artykułów do tego przystosowanych :)

  • Boroniówka Autorytet
    Postów: 372 318

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znalazłam kiedyś coś takiego :) http://www.kupujepolskieprodukty.pl/2013/04/brioko-notesy-i-organizery-dla-rodzicow.html

    73esxwa.png
    bfarxzdvidppk01a.png
  • Hatfe Autorytet
    Postów: 383 295

    Wysłany: 12 lutego 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafiłam na ten temat zupełnie przez przypadek, ale skoro już jestem to coś fajnego Wam pokażę:D http://graficzny.com.pl/dziennik-mamy-kalendarz-ciazowy/ - może mało miejsca na zapiski, ale pomysł super! Ci Japończycy zawsze coś ciekawego wymyślą;)

    Droga po pierwszego Potwora;):
    2 poronienia
    1 cb
    3 inseminacje
    Pół ciąży w szpitalu
    Efekt: Zdrowa córka!!! :)))

    Droga po drugiego Potwora:
    6 inseminacji
    I ICSI - 5 zapłodnionych komórek,1 transfer (bardzo słabego zarodka), pozostałe nie przetrwały 3 doby
    2 ICSI - 6 zapłodnionych komórek, wszystkie przestały się rozwijać w 3 dobie
    3 ICSI - 18 zapłodnionych komórek. Mamy 4 blastocysty
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ