BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > W ciąży - ogólne > Owulacja, krwawienie, twmperatura
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Naay95
Nowa
Postów: 2
0

Wysłany: 18 stycznia, 17:49
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kochane, piszę żeby troszkę się wygadać, może usłyszeć podobną historię albo po prostu usłyszeć poradę kogoś bardziej doświadczonego :) staramy się z partnerem o dziecko, współżyliśmy w owulacje i dni płodne, licząc, że może się udało wybrałam się w 10dpo na betę. Niestety po powrocie zauważyłam plamienie, a beta co normalne wyniosła >2.3. Mówię na bank miesiączka, natomiast zastanawia mnie kilka faktów: zawsze miałam intensywne krwawienia ze skrzepami, wczoraj cały dzień miałam różowe plamienie ze śluzem, na które wystarczyłaby jedna wkładka. Dziś troszkę więcej, ale bez żadnych skrzepów może na maksymalnie 1 podpaskę i mam wrażenie ze jest coraz mniej. Druga sprawa, od owulacji temperatura utrzymuje się na poziomie 36.7-36.8, nie było spadku a zawsze następował w dniu okresu. Myślicie ze jest jeszcze szansa i testować za jakiś czas czy takie plamienie wyklucza?Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)