X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Owsiki III trymestr
Odpowiedz

Owsiki III trymestr

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mała00011 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mamy, czy któraś z Was borykała się z problemem owsików w ciąży ? Jestem w III trymestrze, najprawdopodobniej zaraziłam sie od rodzeństwa młodszego. czy któras z Was bedąc w ciązy stosowała jakieś lekarstwa na to przepisane przez ginekologa ? bardzo proszę o pomoc, nie mam z kim porozmawiać na ten temat.

    Mała00011
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała, ja osobiście nie borykam i nie borykałam się z tym problemem takze w poprzedniej, jednak mam masę zwierząt w domu i od razu je odrobaczylam i szukalam informacji nt odrobaczenia w ciazy. Odrobaczanie jest silnie NIEWSKAZANE w ciąży.

    Moja corka przez 3 lata z rzedu latem sie z tym zmagala i niestety my wszyscy rowniez przeszlismy przez leczenie owsików. Musza wszyscy w domu sie odrobaczyc, wygotowac reczniki, posciele, zabawki ewentualne pochowac, wyparzyc plastikowe zabawki itp. Jaja gina po ok 60 dniach gdy nie maja gdzie sie roznosic. Nos ciasne bawelniane majtki,takze do spania, myj sie regularnie, kazde z Was niech uzywa oobnego recznika. Dla Ciebie polecam czosnek, czosnek i jeszcze raz czosnek, duzo pikantnych przypraw do potraw, zobaczysz ze Ci to pomoze. Nie jedz słodyczy. Żadnego odrobaczania na wlasna reke.

    Dobrze ze o tym piszesz, to nic krepujacego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 12:31

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAŁA jeśli mogę doradzić to pij sok z kiszonej kapusty, jedz dużo kiszonej kapusty i ogórków, to też walczy z owsikami.
    powodzenia

    aha i na pewno odłóż wszelkie słodkości na bok, pewnie zajmie Ci leczenie kilka dni dłużej niż tabletkami ale na pewno pomoże.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ