X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Ovarin
Odpowiedz

Ovarin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Starając się o bobasa zażywałam ovarin wyszły mi pozytywne testy i test z krwi też jestem w 4 tyg czy mam przestać zażywać ovarin i zażywać tylko kwas foliowy ? Czy ovarin jest bezpieczny w ciąży ?

  • Alineczka Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 2 czerwca 2022, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszą wizytę u ginekologa od pozytywnego testu mam we wtorek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2022, 22:46

  • Paulina12345 Autorytet
    Postów: 6409 3608

    Wysłany: 3 czerwca 2022, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovarin to po prostu zbiór witamin. Analizowałam go dosyć dokładnie. Jestem w 22tc i biorę go nadal i dorzucam inne witaminy gdyż nie mogę stosować jodu który jest we wszystkich innych witaminach ciążowych.

    Alineczka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ