X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Organizacja slubu
Odpowiedz

Organizacja slubu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 20 lipca 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Potrzebuję porady, a może któraś z Was była w podobnej sytuacji.
    Marzy mi się ślub cywilny w plenerze (nie bierzemy w ogóle kościelnego) w większym gronie osób (100), piękna biała suknia, zabawa do białego rana, typowe wesele
    Chcielibyśmy wziąć ślub przed planowanym dziudziusiem, jednak w obecnej sytuacji nie ma możliwości zorganizowania wesela i nie wiadomo kiedy będzie w ogóle taka możliwość. Nie chcemy brać teraz ślubu, a wesela robić po jakimś okresie czasu oddzielnie.
    Narzeczony od jakiegoś czasu namawia mnie na zwykły obiad w gronie świadków i najbliższych, jednak marzenie wesela siedzi mi ciągle w głowie, lecz nie chce czekać, roku lub dwóch zanim sytuacja epidemii się poprawi.
    Czy któraś z Was zrezygnowała ze swojego marzenia?
    A może któraś z Was brała/bierze ślub dopiero np po roku od narodzin dzidziusia?

    Rozeczka lubi tę wiadomość

  • KaaiaN Koleżanka
    Postów: 59 33

    Wysłany: 20 lipca 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :).
    My mieliśmy zaplanowany ślub w tym roku, ale przelozylismy na przyszły ze względu na to, że jesienią nie było wiadomo czy nie będzie wszystko pozamykane, a wiadomo trzeba prędzej szukać sukni itd. Nie chcieliśmy odwlekac starania o dziecko, bo u mnie nie jest tak łatwo. Zaszlismy w ciążę. Cieszyliśmy się, że akurat tak wpadnie, że roczek zrobimy ze slubem, ale poronilam. Teraz udało się i dziecko będzie miało ok 7 miesięcy jak będziemy brać ślub. Wiem, że nie będzie łatwo, ale to też nie będzie już taki maluszek, a ja mam nadzieję dojdę do siebie. Wynajmiemy opiekunkę, która będzie zajmowała się dzieckiem w pokoju przy sali i spełnia swoje marzenie pięknego ślubu :) . A marzeń nie ma co odkładać na później, bo jak widać nie wiadomo kiedy będziemy mogli je spełnić, lock down, czy problemy z zajściem w ciążę. Powodzenia! :)

    l22nmg7ya3txjui0.png
  • Rozeczka Przyjaciółka
    Postów: 87 29

    Wysłany: 20 lipca 2021, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy po dziecku nadal będziesz czuła , że to ten wyjątkowy moment. Wtedy ma się dużo więcej na głowie. Dziecko zmienia życie, w moim subiektywnym odczuciu - lepiej planować najpierw ślub potem dziecko. Żeby jak najwięcej czerpać frajdy z tych przygotowań, a nie bo czasu nie ma itd. wszystko na predce.
    Myślę, że wiecznie branża ślubna nie będzie zamrożona. Nie będą czekać do końca epidemii, bo przedsiębiorcy sobie nie poradzą. Nie podniosą się.
    Zważywszy na okoliczności jak już wystartują, poszukałabym restauracji i zrobila przyjęcie weselne, niby kameralnie ale z muzyką. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz rezerwować sali 2 lata wcześniej. A jeśli fundusze pozwalają, mozesz zadbać o detale, jak przepiękna dekoracja - które sprawią że będzie wyjątkowo. Później będziesz miała to wszystko na zdjęciach.
    https://www.zankyou.pl/p/slub-humanistyczny-co-to-jest-na-czym-polega-jak-wyglada-i-ceremnia-w-humanistyczna-w-polsce-sprawdz

    Więcej znajdziesz na tej stronie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2021, 13:08

  • Zielona koniczyna Autorytet
    Postów: 329 139

    Wysłany: 29 lipca 2021, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britka wrote:
    Hej dziewczyny! Potrzebuję porady, a może któraś z Was była w podobnej sytuacji.
    Marzy mi się ślub cywilny w plenerze (nie bierzemy w ogóle kościelnego) w większym gronie osób (100), piękna biała suknia, zabawa do białego rana, typowe wesele
    Chcielibyśmy wziąć ślub przed planowanym dziudziusiem, jednak w obecnej sytuacji nie ma możliwości zorganizowania wesela i nie wiadomo kiedy będzie w ogóle taka możliwość. Nie chcemy brać teraz ślubu, a wesela robić po jakimś okresie czasu oddzielnie.
    Narzeczony od jakiegoś czasu namawia mnie na zwykły obiad w gronie świadków i najbliższych, jednak marzenie wesela siedzi mi ciągle w głowie, lecz nie chce czekać, roku lub dwóch zanim sytuacja epidemii się poprawi.
    Czy któraś z Was zrezygnowała ze swojego marzenia?
    A może któraś z Was brała/bierze ślub dopiero np po roku od narodzin dzidziusia?


    Ja brałam ślub cywilny jak miałam 3 dzieci to było w 2013 roku znam też małżeństwa co brały w czasie pandemii śluby i wszystko przebiegało jak chcieli 🙂🙂🙂, i tak jak sobie wymarzyłam poszło po mojej myśli pogodę piękną mieliśmy wszystko jak chcieliśmy zorganizowało się , przyjęcie robiłam w domu , tort kupiłam w cukierni wszystko jak sobie wymarzyłam jak chcecie to teraz korzystajcie i zaplanujcie jak uważacie to Wasz dzień , może jest jakiś wolny termin życzę powodzenia 💪💪💪🙂 .

    Mama 5 dzieci 🧒👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱🧒
    04.06.2016.r 9 tc [*] Aniołek 😇💔 Pamiętamy 💔
    Ślub cywilny 28.09.2013r ❤️❤️
    Ślub kościelny 💒 26.11.2017r
    Na ovufriend i bbf od 2016 r.
    " Jeszcze będzie pięknie , mimo wszystko.
    Tylko załóż wygodne buty , bo masz do przejścia całe życie ".
    Jan Paweł II
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ