X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Odziez ciazowa
Odpowiedz

Odziez ciazowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Kobietki,

    szukalam i nie znalazlam tematu, jesli jednak taki jest to przepraszam...

    Stworzylam ten temat aby dzielic sie tutaj stronkami, z ktorych mozna zamowic fajne, wesole T-shirty ciazowe :)

    Dodatkowo, mozemy sie tutaj wymieniac 'doswiadczeniami' na temat ciazowych ubran kupionych w sieciowkach... Co polecamy itp. itd.

    Co Wy na to?

    Mozecie polecic jakies strony, albo sklepy z fajnymi koszulkami ciazowymi? :)

    pozdrawiam :)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • blumchen30 Autorytet
    Postów: 465 205

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze temat sie nie przyjal..

    82dox1hpk6gsfajc.png
  • Olala :) Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Moje ciążowe ubrania to głównie spodnie i to zamówione na allegro bo wychodziło taniej niż w normalnym sklepie ;D

    uwo93e3kqlvyjjfg.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ZA rozwinięciem tematu :-) Później można byłoby też dzielić się opiniami na temat ciuszków dziecięcych... :-)
    Ja dopiero będę zaczynać się rozglądać za nowymi ciuszkami, bo jakoś już mi np w jeansach się ciasnawo robi :-P Chętnie dowiem się czy ma któraś już coś gdzieś upatrzonego fajnego, wygodnego i niekosztującego majątku ;-)

    ams lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja poki co moge polecic ciuchy z H&M :) jeansy sa bardzo wygodne :)

    caly czas poszukuje 'fikusnych' t-shirtow :D

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam spodnie ciążowe z h&m.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szczerze polecam koszulki, spodnie i sukienki (w moim wypadku tylko te obcisłe na całej długości) z H&M. Ostatnio stwierdziłam, ze nie mam nic na lato a nie opłaca mi się kupować setek sukienek ciążowych to kupiłam 3 sukienki w auchanie, idealnie pasują, tak jak ta z h&m :) wzięłam swoje rozmiary sprzed ciąży, aczkolwiek nie sa to ciążowe sukienki tylko zwykle, wiec przydadzą się po urodzeniu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 16:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również polecam HM :) Mam 3 pary spodni i te z HM są najwygodniejsze. Mam tez od nich 3 koszulki. Sukienki są dobre sprzed ciąży - mam sporo rozciągających się albo odcinanych pod biustem.

  • Marta..a Autorytet
    Postów: 4763 1675

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak wyżej spodnie h&m, natomiast koszulki to szmatki z tego sklepu niestety, lepsze jakościowo ma bonprix, tylko uwaga najmniejszy rozmiar tam odpowiada rozm. 36 w h&m z reguły :)

    6cs: 08.2018 - synek <3
    5cs.: 06.2020 - córeczka 9tc nasz aniołek 👼
    2cs.: 12.2021 - córeczka <3
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w okresie zimowo-wiosennym sprawdziły się legginsy ciążowe (ocieplane i zwykłe), kupione na allegro za ok 30 pln zimowe i 15-20 pln wiosenne + kolorowe t-shirty i bluzki. T-shirty damskie, wesołe, kolorowe i w sporych rozmiarach można kupić na allegro lub w sklepach typu reserved, new yorker, za grosze: 10-15 pln sztuka, do tego w tych sieciówkach są też bardzo luźne bluzki eleganckie, normalna kolekcja, rozmiary od 42-46, ładnie się układają na brzuszku, do tego jakiś jeden czy dwa sweterki typu kardigan, buty typu sportowe lub botki do kostki i fajnie to wygląda :)

    Teraz na lato polecam kupić spodnie typu alladynkim, długość 3/4, fajne, kolorow, z przewiewnych materiałów, mega luźne, a koszt to dosłownie 15-20 pln za sztukę (allegro.pl, osiedlowe bazary). Na górę możecie nosić też koszulki wspomniane wcześniej, albo (moje mega odkrycie) męskie podkoszulki bawełniane swoich facetów. Są one przyjemne i oddychają bo bawełna, do tego mają "slim" fason, ale.. są mega długie więc świetnie zakrywają cały brzuch! Dacie sobie do tego jakieś alladynki, albo szorty, buty typu sportowe, albo jakieś baleriny płaskie, czy nawet sandały i jest super.

    agniecha2101, ams lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo widzę, że ruszyłam trochę temat ;-) Super :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do śmiesznych ciążowych koszulek, to może to kogoś zainteresuje: http://mamy-mamom.pl/smieszne-ciazowe-koszulki/

    ams lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 4 maja 2018, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    U mnie w okresie zimowo-wiosennym sprawdziły się legginsy ciążowe (ocieplane i zwykłe), kupione na allegro za ok 30 pln zimowe i 15-20 pln wiosenne + kolorowe t-shirty i bluzki. T-shirty damskie, wesołe, kolorowe i w sporych rozmiarach można kupić na allegro lub w sklepach typu reserved, new yorker, za grosze: 10-15 pln sztuka, do tego w tych sieciówkach są też bardzo luźne bluzki eleganckie, normalna kolekcja, rozmiary od 42-46, ładnie się układają na brzuszku, do tego jakiś jeden czy dwa sweterki typu kardigan, buty typu sportowe lub botki do kostki i fajnie to wygląda :)

    Teraz na lato polecam kupić spodnie typu alladynkim, długość 3/4, fajne, kolorow, z przewiewnych materiałów, mega luźne, a koszt to dosłownie 15-20 pln za sztukę (allegro.pl, osiedlowe bazary). Na górę możecie nosić też koszulki wspomniane wcześniej, albo (moje mega odkrycie) męskie podkoszulki bawełniane swoich facetów. Są one przyjemne i oddychają bo bawełna, do tego mają "slim" fason, ale.. są mega długie więc świetnie zakrywają cały brzuch! Dacie sobie do tego jakieś alladynki, albo szorty, buty typu sportowe, albo jakieś baleriny płaskie, czy nawet sandały i jest super.
    A mogłabyś polecić jakiś konkretnych sprzedawców z allegro od których zamawiałaś? bo jest tego mnóstwo do wyboru, a opinie różne. Chętnie zamówiłabym ze sprawdzonego i poleconego źródła, żeby nie trafić na jakąś strasznie lipną jakość.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 4 maja 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w legginsy zaopatrzyłam się na Allegro, wyszło taniej i lepiej jakościowo niż w sieciowych sklepach :)
    Koszulki z H&M są dobrze skrojone, ładnie układają się na brzuchu, ale niestety - jakość jest marna. Wszystkie bluzki, które kupiłam w pierwszej ciąży, teraz nadają się jedynie do noszenia po domu, tak są zmechacone (szczególnie na brzuchu).

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najważniejsza w ciązy jest wygoda. Zrezygnowałalm z mocno obciskających ubrań oraz wysokich obcasów ( za którymi w sumie również przed ciążą nie przepadałam oraz nakładałam je jedynie na specjalne okazje).

    Za to stawiam na
    wygodne adidasy oraz inne buty na niskiej podeszwie
    luźne sukienki
    oraz dresy, w których chodzę zarówno latem jak i zimą :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ