X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Odrzucone ,samotne mamusie
Odpowiedz

Odrzucone ,samotne mamusie

Oceń ten wątek:
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alka89 wrote:
    Zrywam boki

    Tylko Ci Alka na zdrowie wyjdzie :D

    Nalka lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety które przeżyły poronienia czy krwawia w ciazy cała ciążę będą się martwić i zalic oraz mieć myśli ze coś tam jest źle... Trzeba to zrozumieć każda panika jest usprawiedliwiona w wątku sierpniowym poruszane było to raz i wszystkie zrozumiały np moje obawy o ciążę ponieważ straciłam je dwie teraz jest 19 tc zaraz i tak się boje, martwię i modlę o moją księżniczke uważam ze żadna nie powinna być krytykowana za swoje obawy bo są one normalne i pisanie ze nie będą wchodziły bo "smutem zajerzdza" to są dla mnie niepoważne i jest to brak zrozumienia dla innych.... Nie rozumiem Natalia Twojej ironi uważam ze opiprzylyscie biedna Alke jak dziewczyna założyła ten wątek dla kobiet które czują się odrzucone lub nie czują się dobrze w swoich wątkach nic dziwnego... Jeśli któraś chce się wyzalic wypłakac to zapraszamy tu zapewne ja nie odtracone wręcz pomogę jak tylko będę mogła bp sama przeżywałam to 10 tyg temu... Pozdrawiam

    alka89 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny sama przeżyłam niezrozumienie u nas w grupie, wiem co to znaczy, zarzucano mi rozne niesprawiedliwe oceny, ale odpoczelam kilka dni i zrozumiałam, że zawsze tak bedzie, ze kto kogoś nie zrozumie. Sama staram sie dostrzec każdy wpis u nas i odpowiedzieć potrzebującym, jeśli potrafię. Mam tam kilka bratnich dusz i to sie dla mnie liczy, warto koncentrować na tym co dobre, zwlaszcza w naszym stanie :-) życzę nam wszystkim duzo optymizmu i wzajemnego zrozumienia :-)

    NataliaK, Bea_tina, Camille87, monalisa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Kobiety które przeżyły poronienia czy krwawia w ciazy cała ciążę będą się martwić i zalic oraz mieć myśli ze coś tam jest źle... Trzeba to zrozumieć każda panika jest usprawiedliwiona w wątku sierpniowym poruszane było to raz i wszystkie zrozumiały np moje obawy o ciążę ponieważ straciłam je dwie teraz jest 19 tc zaraz i tak się boje, martwię i modlę o moją księżniczke uważam ze żadna nie powinna być krytykowana za swoje obawy bo są one normalne i pisanie ze nie będą wchodziły bo "smutem zajerzdza" to są dla mnie niepoważne i jest to brak zrozumienia dla innych.... Nie rozumiem Natalia Twojej ironi uważam ze opiprzylyscie biedna Alke jak dziewczyna założyła ten wątek dla kobiet które czują się odrzucone lub nie czują się dobrze w swoich wątkach nic dziwnego... Jeśli któraś chce się wyzalic wypłakac to zapraszamy tu zapewne ja nie odtracone wręcz pomogę jak tylko będę mogła bp sama przeżywałam to 10 tyg temu... Pozdrawiam

    Ale dlaczego wg Ciebie matki które straciły dziecko mogą się martwić całą ciąże? i tylko one mogą mieć podstawne bądź bezpodstawne paniki?Napisałaś to tak, że te które straciły to mogą a te które nie-to w ogóle jakieś wyrodne matki, nie wiedzą co czuje kobieta w ciąży która się boi o swoje dziecko, bo przecież ta co straciła jest bardziej doświadczona? 80 % kobiet miało bądź ma jakieś przygody w ciąży i jedna o tym pisze, druga nie, ale nawet jeśli o tym otwarcie nie pisze, nie czyni to z niej gorszej przyszłej matki.
    Ja nikogo nie opieprzyłam, widać nauka czytania ze zrozumieniem bywa obca. Wkręcajcie sobie, wariujcie, czyńcie cuda, ale beze mnie ;-)

    Czarnaa94, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnoszę wrażenie, że pewne dyskusje nie mają najmniejszego sensu, to takie uderzanie głową w ścianę, łeb boli, ale mur ani myśli runąć ;)

    Ja sobie Arethę zapodałam na skołatane ( ;) ) nerwy i pozdrawiam wszystkie serdecznie!

    Ps. "Ironiczną Natalię" też ;P

    weronikabp, NataliaK, Camille87, Paulia87, Miriam, xpatiiix3, monalisa lubią tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktory kawałek Arethy? Tez ja kocham :-))

  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 23 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronikabp wrote:
    Ktory kawałek Arethy? Tez ja kocham :-))


    https://www.youtube.com/watch?v=HqYnevHibaI

    jakoś mi się tak nasunął ;)

    weronikabp lubi tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    https://www.youtube.com/watch?v=HqYnevHibaI

    jakoś mi się tak nasunął ;)
    Genialny kawałek ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 21:01

    RewolucjaSięDzieje lubi tę wiadomość

  • Bea_tina Autorytet
    Postów: 2760 3068

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie do konca rozumie sens tego watku:/ dziewczyny zdajecie sobie sprawe ze to jest forum i mimo aktywnosci i najrozniejszych checi, nie zawsze zostanie sie czy wysluchanym, czy zrozumianym a jak sie nie dostanie odpowiedzi, to jest to rzecz normalna. Wiadome ze kazdy ma swoje stresy zwiazane z naszym stanem i nie ma sie co dziwic, ze czasami poprostu nie chce sie sluchac zlych wiadomosci, sama ich raczej unikam! Czasami trzeba przelknac to ze sie nie jest samym i w dodatku pepkiem swiata;) wydaje mi sie, wazniejsze jest nastawienie pozytywne niz dokladanie sobie tak zbednych stresow:/

    NataliaK, weronikabp, Martynika, Ewelina, Camille87, santoocha, Czarnaa94, RewolucjaSięDzieje, Miriam, Paula_29, Gosiaczek, monalisa, Kajoni lubią tę wiadomość

    1usapiqvs8bdmaac.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Alka uważam ze super ze zalozylas ten wątek jest dużo dziewczyn co znika z forum dlatego ze są niezrozumiane i nikt nie odpisuje na ich posty... Z miłą chęcią dołączę się jeśli mogę.. Pozdrawiam :-)

    Paulia znasz moje zdanie na ten temat - nie odpowiadanie na wszystkie posty nie wynika z ignorancji i braku zrozukienia tylko ze zbyt duzej ilosci postow i osob je piszacych - predzej czy pozniej jesli na tym watku pojawi sie wiecej osob to chcac nie chcac pewne posty zostana bez odpowiedzi - taka specyfika forum..

    weronikabp, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 marca 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka, kto jak kto, ale Ty dostałaś mnóstwo odpowiedzi, mimo, że od kilku dni po kilka razy dziennie piszesz, że nie widziałaś zarodka, tylko pęcherzyk 10mm.
    Dziewczyny, które mają problemy, krwawią mają na Listopadówkach mnóstwo wsparcia, tego nie zanegujesz. Ale jest kilka dziewczyn, i wg mnie jedną z takich niestety jesteś Ty, które (mimo tłumaczeń że to normalne że u jednej zarodek jest widoczny w 4tc, u innej w 6, że wszystko zależy od jakości sprzętu, terminu owulacji itp) non stop piszą że pewnie coś jest nie tak. Sorry, ale egoistyczne jest oczekiwanie, że za każdym razem każda z nas zaangażuje się w odpowiedź na taki post.
    Tego zwyczajnie nie chce się już czytać. Szczególnie, gdy wygląda na to, że z ciążą wszystko jest ok, a Wy szukacie jakichś problemów.

    Ja prawie nie udzielam się na listopadówkach, bo atmosfera jest naprawdę dołująca.
    A ciąża ma być najpiękniejszym okresem w życiu.

    Camille87, Czarnaa94, blue00, Martynika, RewolucjaSięDzieje, Cześka, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka a Ty znasz moje zdanie na ten temat.. Nie będę się tu powtarzać ani denerwować..
    Czytać ze zrozumieniem doskonale potrafię.. I każda kobieta ma prawo martwić się o ciążę ta która poronila i ta która nie.. Co do tego ze ja się martwię bo taka jestem każda z nas jest inna ma swoje przeżycia i cala ciążę aż do sierpnia będę miała stracha i modliła się Abym urodziła zdrowe maleństwo... Jedne się martwią ale cieszą ciąża tak ja ją a inne cieszą się ciąża nie martwią i im zazdroszczę takiego podejścia ja nie potrafię...

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle sobie ze watek skierowany do osob ktore czuja sie odrzucone i niezrozumiane zostal "okupiony" przez te ktore nie maja z tym problemu ;-) ja tam mam zawsze dobre intencje ale nikogo na sile uszczesliwic sie nie da, jesli ktos czuje potrzebe niech wykorzysta ten watek, bo przekonywanie o jego bezsensownosci powoduje tylko niepotrzebne nerwy a tych ciezarowki musza unikac.
    Alka zycze Ci abys w srode zobaczyla zarodek!

    RewolucjaSięDzieje, Miriam lubią tę wiadomość

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    pisanie ze nie będą wchodziły bo "smutem zajerzdza" to są dla mnie niepoważne i jest to brak zrozumienia dla innych....

    Paulia wybacz na poprzedniej stronie powiedziałaś że nie wiesz jak było na listopadówkach i się nie wypowiesz i przy tym powinnaś zostać. To zdanie było zbędne, bo nie wiedząc o co poszło i o co chodzi oceniłaś mnie, nie wiedząc o mnie nic.
    Alka sprawa została już zakończona na listopadówkach, nawet zaczęłyśmy normalnie ze sobą rozmawiać a Ty ciągle odwołujesz się do moich słów ubarwiając w ten sposób moją postać do poziomu że tak to ujmę "zimnej, niewrażliwej suki". Skończ, bo ja się nie chcę kłócić, ale nie pozwolę żebyś tak o mnie pisała i nie wmawiaj mi że to nie o mnie, bo każda z listopadówek która tu zajrzała doskonale wie o kogo chodzi. Po prostu daj już sobie spokój bo to już zaszło za daleko, bo ktoś kto tu wchodzi i to czyta myśli sobie "co za małpa mogła coś takiego powiedzieć" i myśli tak o mnie w ogóle mnie nie znając.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2014, 22:20

    Paju, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • Nalka Autorytet
    Postów: 1349 3321

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meliska dobra na wszystko. Wdech i wydech oraz uśmiech. Mamy w środku nowe życie, rozumiem zmartwienie, ale maleństwo nie do końca.

    Camille87, weronikabp, Miriam, mała_mi lubią tę wiadomość

    20120810580117.png

    26ympwo.png
  • RewolucjaSięDzieje Autorytet
    Postów: 1826 1992

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa94 wrote:
    Paulia wybacz na poprzedniej stronie powiedziałaś że nie wiesz jak było na listopadówkach i się nie wypowiesz i przy tym powinnaś zostać. To zdanie było zbędne, bo nie wiedząc o co poszło i o co chodzi oceniłaś mnie, nie wiedząc o mnie nic.
    Alka sprawa została już zakończona na listopadówkach, nawet zaczęłyśmy normalnie ze sobą rozmawiać a Ty ciągle odwołujesz się do moich słów ubarwiając w ten sposób moją postać do poziomu że tak to ujmę "zimnej, niewrażliwej suki". Skończ, bo ja się nie chcę kłócić, ale nie pozwolę żebyś tak o mnie pisała i nie wmawiaj mi że to nie o mnie, bo każda z listopadówek która tu zajrzała doskonale wie o kogo chodzi. Po prostu daj już sobie spokój bo to już zaszło za daleko, bo ktoś kto tu wchodzi i to czyta myśli sobie "co za małpa mogła coś takiego powiedzieć" i myśli tak o mnie w ogóle mnie nie znając.

    Aaaa tam, każdy wie jak jest, nie stresuj się:)
    A Czarna Małpa fajnie brzmi :* ;)

    Czarnaa94, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

    oar8vkcbjvmdwxz8.png
    Chciałabym móc zanurzyć głowę w strumieniu twojej świadomości.
  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RewolucjaSięDzieje wrote:
    Aaaa tam, każdy wie jak jest, nie stresuj się:)
    A Czarna Małpa fajnie brzmi :* ;)

    I to mnie bardzo cieszy, że każdy wie jak jest :)
    Czarna Małpa haha może na taki nick sobie zmienię :D

    RewolucjaSięDzieje lubi tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2015, 11:35

    Czarnaa94, Bea_tina, Miriam, Drelin, RewolucjaSięDzieje, mała_mi, xpatiiix3, Kajoni, Madź lubią tę wiadomość

  • stardust87 Autorytet
    Postów: 4116 4035

    Wysłany: 24 marca 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się nie dziwię, że dziewczyny nie chcą czytać o złych wieściach i historiach. Nie dlatego, że je to nie obchodzi, ale dlatego, że to po prostu powoduje u nich popłoch, przerażenie i złe myśli "czy ja nie będę następna". Za każdym razem jak u nas były złe wieści na wątku, to sama byłam przerażona, że mnie to może znowu spotkać. Chociaż też sama panikowałam i marudziłam. A wtedy usłyszałam (przeczytałam), żebym się ogarnęła, nie szukała problemu na siłę, jak coś jest nie tak to jechała do lekarza, bo ŻADEN wpis nie sprawi, że się uspokoję, a nie ma co się na zapas denerwować. I co? I zamiast się obrażać, że nikt mnie nie rozumie i nie wspiera, pomyślałam "racja" i się ogarnęłam. Teraz jak coś mnie niepokoi, to dzwonię do mojej gin, a ciążą staram się cieszyć, bo nic tak nie szkodzi jak zamartwianie się.
    No i kłótnie też nie pomagają :P

    Nadia, Miriam, santoocha, weronikabp, RewolucjaSięDzieje, Czarnaa94, Anoolka, Paju, blue00, Layla., xpatiiix3, Kajoni lubią tę wiadomość

    Moje maleństwo [*] 30.07.13 (5tc) |
    Drugie maleństwo [*]7.10.2015 (7tc)
    f2wljw4zsezkkurs.pngmhsv9vvjv50e03h0.png
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 24 marca 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Alka, kto jak kto, ale Ty dostałaś mnóstwo odpowiedzi, mimo, że od kilku dni po kilka razy dziennie piszesz, że nie widziałaś zarodka, tylko pęcherzyk 10mm.
    Dziewczyny, które mają problemy, krwawią mają na Listopadówkach mnóstwo wsparcia, tego nie zanegujesz. Ale jest kilka dziewczyn, i wg mnie jedną z takich niestety jesteś Ty, które (mimo tłumaczeń że to normalne że u jednej zarodek jest widoczny w 4tc, u innej w 6, że wszystko zależy od jakości sprzętu, terminu owulacji itp) non stop piszą że pewnie coś jest nie tak. Sorry, ale egoistyczne jest oczekiwanie, że za każdym razem każda z nas zaangażuje się w odpowiedź na taki post.
    Tego zwyczajnie nie chce się już czytać. Szczególnie, gdy wygląda na to, że z ciążą wszystko jest ok, a Wy szukacie jakichś problemów.

    Ja prawie nie udzielam się na listopadówkach, bo atmosfera jest naprawdę dołująca.
    A ciąża ma być najpiękniejszym okresem w życiu.


    To zupelnie nie chodziło o mnie!

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ