X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD
Odpowiedz

Oddział zamknięty Intensywnej terapii LWD

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fantastyczne wątki ciążowe na fiolecie zmotywowały mnie do założenia całkiem nowego, innego niż wszystkie tutaj obecne tematy.
    Podstawą dyskusji jest intensywna pielęgnacja wiecznie rosnącego LWD ( Luzu W Dupie), wróżenie z wykresów oraz ze zdjęć usg, tworzenie teorii zrozumiałej na coraz wyższych poziomach LWD ;)

    Wątek stworzony z myślą o Tych, Które nie nadają się do uczestnictwa w rozmowach wątków "miesięcznych szczęść" ;) oraz dla Tych, Które na bieżaco chcą chłonąć wiry z zaciążonych.

    Uwaga, zapewniamy sporą dawkę dobrego humoru, który przybliża nas do osiągnięcia celu, najpierw w poczęciu małego dziedzica, a potem w wydaniu go na świat.

    Skupiamy starające się o dziedzica swojego rodu, te szczęśliwie zaciążone, oraz Te, Które dziedzica wydały na świat, ale nadal nie mogą się z nami rozstać <3
    Lets party !

    200.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 18:38

    Jagah, kasieniaczek, Corcula, ZakreconaŻona, Morwa, Teklaa, Madziulla, aaandzia, MatyldaG, AJA_S, Demsik, Milka1991, Marmurkowa, Isia93, emaj, hipisiątko, emerald_m, Karolczyk, Agga, tomania2806, aciulka, Blondik, Paolala, Alexiaa, bita_smietana, karolka22, Basik122, fantasmagoriia, Ania-nowa, ciri22, Sówka35, Lokokoko, aleala, lauda., odrobinacheci lubią tę wiadomość

  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwielbiam takie disco party ;)

    Obecna! <3

    ojejku, Morwa, AJA_S, bita_smietana, Sówka35 lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woohoo! Moje jajniki już wpadły w bit :) Raz lewy, raz prawy. Gniazdo się mości.

    ojejku, Corcula, Morwa, AJA_S, zbikowa, aciulka, bita_smietana, pasia27 lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    melduje się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 18:42

    ojejku, Morwa, AJA_S, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Awf3p2.png
  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, taaak. Jestem w ekstazie!!
    Fajnie, że do tego doszło ;D. A tak bałam się reakcji na moja opinie o "fioletowe stronie mocy".

    ojejku, AJA_S lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zjadłam dwa jajka, przegryzłam lodem, robię wszystko zeby przyszedł Blejk, bo to będzie oznaczało kolejny lewel ciążuni, ale jak na złość, jajka przegryzione lodem nie wywołują mdłości :P

    Zapuściłam link na "rurzu", pewnie wieczorem dołączy do nas reszta ześwirowanych :P

    ZakreconaŻona, Morwa, AJA_S, emerald_m, tomania2806 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem!

    Jestem z moimi objawami wczesnej ciomrzuni ;) dzieje się ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 18:56

    ojejku, Morwa, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku ależ z Ciebie amatorka! Palec w przełyku i gwarantuje, że poczujesz mdłości! Oraz: helouuu nie masz JESZCZE mdłości?? ;D.
    ja tez nie, ale to będzie nasza tajemnica.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 18:58

    ojejku, AJA_S, bita_smietana lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja :D

    Corcula, ojejku, AJA_S, s1985, bita_smietana, ciri22 lubią tę wiadomość

  • Corcula Autorytet
    Postów: 522 550

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Jestem i ja :D

    Tadadadam tadam!

    Morwa, Sówka35 lubią tę wiadomość

    Synek 2008
    Córeczka 2010
    Czekamy na Synka :)
    34bw3e3kc5jsuntc.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Corcula wrote:
    Tadadadam tadam!
    Z "tadamem" będę wieczorową porą, bo ciągle jestem na zadupiu i na domiar złego prawie rozładowania :p Także czekajcie na mnie, czekajcie i rozkręcajcie imprezkę :D

    Corcula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej. Przyszłam i ja łapać wirusy i LWD :)

    Morwa, ojejku, Teklaa, AJA_S, hipisiątko, s1985, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z cionzom spozywczom można?

    ojejku, Corcula, Madziulla, VillemoVilo, Teklaa, Morwa, AJA_S, ZakreconaŻona, zbikowa, Luz Maria, tomania2806, bita_smietana, Sówka35, wszamanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby <3

    Corcula lubi tę wiadomość

  • Teklaa Autorytet
    Postów: 1309 645

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helllloł :) <3 w końcu jakaś zabawa w ciąży ;D

    ejjjj... weźcie mi idźcie z tymi mdłościami, boję się ich jak cholera (mam bardzo ważną sprawę 10.09 do ogarnięcia przez cały dzień i nie mogę być niedyspozycyjna), mam zamiar upiec ciasteczka imbirowe i wpindalać na zapas, może to coś da ;) :D ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 19:14

    Corcula, AJA_S lubią tę wiadomość

    mhsvhdgexfg3d4nx.png
    kolejna 30.03/36tc 16.03 3200/33tc 23.02 2297g/24.01 1447g/22.12 759g/połówkowe 05.12 wzorowo ❤️około 437g/24.11- ok/27.10 9-12cm/prenatalne 03.10.2016 - wszystko ok 6,5cm/19.09.2016 10tydz. 3,35 cm/5.09.2016 8tydz. 1,5cm serduszko 171
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Abby_ wrote:
    A z cionzom spozywczom można?

    Skubana wyprzedziła mnie z tym tekstem. :D <3

    Ołł jee jestem i ja :D

    Próbuje złapać oddech przebieglam swój rekordowy dystans 6 km

    Corcula, _Abby_, Morwa, AJA_S, ZakreconaŻona, bita_smietana lubią tę wiadomość

  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 2 dni temu na moją ciążę spożywczą założyłam ciążowe spodnie. Projekcja do podświadomości:) Oby mój organizm ogarnął subtelną sugestię.

    Teklaa, Corcula, ojejku, _Abby_, marciaa, AJA_S, ZakreconaŻona, Karolczyk, Sówka35 lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VillemoVilo wrote:
    Ja 2 dni temu na moją ciążę spożywczą założyłam ciążowe spodnie. Projekcja do podświadomości:) Oby mój organizm ogarnął subtelną sugestię.
    Buahahhhaaa :) ja juz zdążyłam kupić cudne ciążowe legginsy to je jutro na dupe zaciagne :) sprawdzę Twoja teorię i swoją podświadomość :D

    Corcula lubi tę wiadomość

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja.
    Mam nadzieję że wraz z wpisem na fioletowej stronie pojawi się mój dziedzic pod serduszkiem :)

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dziedzic dzisiaj dotarł do macicy ,więc się zagnieżdżamy na łonie natury :D może uda mi się zamienić ciążę spożywczą na normalną, kto tam wie :D chyba odpuszczę dzisiaj Bromka z tej okazji i napiję się wina co by dziedzic miał prościej ;) wróć!!! nie wiem czy można tu pisać o winie , więc niech będzie sfermentowany sok z jagód :D

    AJA_S, ZakreconaŻona, s1985 lubią tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ