X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Oddam leki/ Warszawa
Odpowiedz

Oddam leki/ Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Miaukens Przyjaciółka
    Postów: 93 140

    Wysłany: 17 marca 2023, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam do oddania następujące leki. Za dwa opakowania Ptasiego Mleczka ;)

    1. ORGALUTRAN 0,25 mg/0,5 ml, producent N.V. Organon, 1 nieotwarte pudełko, a w nim 1 ampułko-strzykawka, data ważności 03.2024
    2. LUTEINA 200mg, producent: Adamed Pharma S.A., otwarte pudełko, 20 tabletek + aplikator w oryginalnym opakowaniu, data ważności 05.2025;
    3. UTROGESTAN 200mg, producent Besins Healthcare Ireland Limited, 2 nieotwarte pudełka po 15 kapsułek, 3 kapsułki w otwartym pudełku, data ważności 04.2025
    4. DUPHASTON 10mg, producent Mylan Healthcare sp z.o.o., 1 nieotwarte pudełko 20 tabletek, 14 tabletek w otwartym pudełku, data ważności 04.2027
    5. TEST CIĄŻOWY Facelle (Rossmann), producent LaVita GmbH, 2 sztuki, każda w pojedynczym pudełku, data ważności 05.2023 i 06.2023

    Zainteresowane proszę o PW.

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

  • Yey Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 7 czerwca 2023, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, oddam Duphaston
    1 cały blister 20 tabletek: data ważności 12.25
    1 blister 16 tabletek (z 20): data ważności 06.25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, oddam Duphaston całe opakowanie oraz Encorton 5g, ok. 60 tabletek.

  • papadi166 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 13 marca, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chętnie odkupienie was duphaston, mój email: [email protected]

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ